Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje odczucia związane z Wydarzeniem wielkanocnym 2018?

Głosujących
683. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony z selekcji sezonowych przygód

    262 38.36%
  • Cieszę się, że Kosz Wielkanocny znów jest dostępny jako budynek osiągnięć

    390 57.10%
  • Myślę, że Niezłomny geolog jest przydatny

    480 70.28%
  • Jestem zadowolony z obecnego wyglądu i funkcji Wiosenneo Parku

    128 18.74%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z Wydarzenia Wielkanocnego

    405 59.30%
  • Nie cieszę się, że Kosz Wielkanocny znów jest dostępny jako budynek Osiągnięć

    52 7.61%
  • Nie jestem zadowolony z selekcji sezonowych przygód

    96 14.06%
  • Nie sądzę, żeby Niezłomny geolog był czymś dobry

    37 5.42%
  • Nie jestem zadowolony z obecnego wyglądu i funkcji Wiosennego Parku

    266 38.95%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony z Wydarzenia Wielkanocnego

    94 13.76%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2018 - Dyskusja

  1. #91
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    ogólnie jestem zadowolona z eventu ale niektórych zadań nie mogłam zaliczyć chodzi o zadania Pomocna dłoń i Porozmawiajmy o tym.

  2. #92
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    417
    Serwer
    Kolonia
    bo do tych zadań potrzeba mieć znajomych..

  3. #93
    Początkujący Osadnik Awatar gnusław
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event udany, nawet się gra nie wieszała za bardzo.Zwykłe młyny wodne to staroć który powinien zniknąć z eventów.

  4. #94
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ogólnie rzecz biorąc gra nie wnosi już nic poza sentymentem klikania...jak się skończy wielu odetchnie z ulgą

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia
    Event jaki był to każdy widział :-)
    Miło, że udało sie wgrać bez jakiś extra konserw. Zadania w miarę ciekawe, ilość pisanek do zebrania wyważona. Daję dodatkowy plus za sklep - oferta w porównaniu do poprzednich ciekawsza. Nowy budynek - ładny i przyda się np. do robienia scenariuszy. Promowanie "nieużywanych" przygód jest dobrym pomysłem, czymś się ten event powinien wyróżniać. Dziękóweczka dla zespołu BB, było to przyjemne urozmaicenie.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Mnie się nie podoba rozwiązanie z koszykiem wielkanocnym. Mogło być w koszyku wielkanocnym z poprzedniego eventu a nie zmuszać gracza do zakupu kolejnego. Teraz mam koszyk z poprzedniego eventu którego nie da się rozbudować i nowy koszyk rozbudowany na maksa. Bezsens! :/

    Poza tym event mi się bardzo podobał. A zwłaszcza podoba mi się wiosenny park.

  7. #97
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nimphaea Zobacz posta
    Mnie się nie podoba rozwiązanie z koszykiem wielkanocnym. Mogło być w koszyku wielkanocnym z poprzedniego eventu...
    Dość samolubne stwierdzenie, bo bardzo dużo ludzi co grało wtedy jak był dostępny kosz to ma go wymaxowanego . Więc co oni mieli by z tegorocznych osiągnięć ?

    Event ma to do siebie że mogą się pojawić unikatowe rzeczy, które już później nie będą dostępne - i taki jest jeden z celów eventu.

    Każdy kolejny event od poprzedniego jest oddzielony grubą kreską, nowe limity budynków czy specjalistów, trzeba sie z tym pogodzić.

  8. #98
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i oddane głosy, wszystkie zostaną zebrane i przekazane deweloperom.
    Dzięki raz jeszcze!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #99
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Event ma to do siebie że mogą się pojawić unikatowe rzeczy, które już później nie będą dostępne - i taki jest jeden z celów eventu.

    Każdy kolejny event od poprzedniego jest oddzielony grubą kreską, nowe limity budynków czy specjalistów, trzeba sie z tym pogodzić.
    No to chyba coś im się ręka omsknęła z tą kreską :P Bo już naprawdę, niedobitki nie będące stałą ofertą kupca są niedostępne do zdobycia, a cała reszta, większość generałów, limitowanych budynków, wpada do puli klejkowej kupca po evencie. Nie zdziwię się, jak za parę lat znowu ktoś wpadnie na genialny pomysł "wyrównywania szans".

  10. #100
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat dotyczy Wydarzenia Wielkanocnego 2018, czyli nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.