Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 91

Wątek: Pierwsze informacje: Wulkan - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    W tym symulatorze jest już kilka kampanii dodanych i można sobie zobaczyć, że straty będą duże lub bardzo dużo. http://www.dsosim.de/sim.php?at=79 Z tą kampanią wg BB jest tak, że jak chcesz nowe budynki niby fajne i potrzebne to musi być drogo a xp możesz sobie wbijać na innych.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Nawet mam podejrzenia że w tych dalszych może być więcej, mi w pierwszej wyszło kolo 2k elity + 1k zwykłego (przygoda robiona w całości), a dalej są coraz to silniejsze jednostki przy których nasze elitarne wydają się dosyć słabe.
    Popracowałem trochę i "U stóp góry" wyszło na pełnym 722KZ 600R 30KA z elity i 220K, 410Ł i 20r, na shorcie 470KZ 340R i tyle samo zwykłych, bloków po 1r 22 sztuki (wszystko liczone bez 1 pomocy).
    Czyli prawie po taniości - niestety w dropie nie ma nic poza następną przygodą.
    Następne przygody niestety są tak twarde, że straty są duże, a miejsca jest tak mało, że opcji na bloki jest niewiele, więc podzielam opinię Set-a.
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 18.05.2018 o 00:37

  3. #63
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powiem tak, udało mi się do tej pory zrobić dwie pierwsze wyprawy na testowym. Pierwsza spacerek, druga to już jakiś obłęd w stratach - do tego dodatkowe utrudnienie w postaci buffów strefowych obniżających HP, dmg itd. Pokonanie jednego przywódcy, który ma flankę, pierwszy atak i spory dmg lub paczki jakichś lodowych kóz 250HP i 120-150dmg sztuka to kilka fal spamu niekoniecznie zwykłym wojem. Podejrzewam że na ostatniej przygodzie patrząc na sklady pójdzie z 5k popa elitarnego minimum. Dodatkowo niektóre obozy są tak przykoksowane, że na serio trzeba się napocić żeby je strącić a o blokach można zapomnieć, chyba że ktoś lubi puszczac 15 szybkich z 1 r zeby przejsc strefe - miało być trudno i jest trudno. Generalnie póki co wyzwanie jest dość duże i pytanie czy finalnie tez tak będzie, gdy ciąg wejdzie z testowego na tę beta wersje

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    na działający wulkan stawiamy epicką kużnię

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    "Nieznane terytoria" to już nie jest spacerek - w opisie jest co prawda wybór, ale w praktyce słaby. Trzeba zabić 9 z 11 twardych bossów, w tym 2 konkretnych na dużych stratach. I co prawda można sb pohulać wybierając 3 z 4 sektorów, ale 2 z nich zawsze będą generowały makabryczne straty - i przygoda się robi na 3k elitarnych. To taki pozorny wybór.
    Bo BB dało nam śliskie trampki, głębokie zaspy i wiatr w oczy - taka nowość
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 18.05.2018 o 22:50

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Napisał by ktoś (o ile wie dokładnie) ile jest linii produkcyjnych w epickiej kuźni ? (do przykładu w epickim gospodarstwie czy epickim składzie drewna są po 3).
    Pytam z ciekawości, bo z tego co ktoś pisał wcześniej sporo tam można produkować, 5 pieców ogólnie i 5 mieczników (?), czyli 3 linie to trochę za mało by było.
    Jeżeli tak jest, to wychodzi że trzeba by zrobić 60 przygód, chyba że po 2 plany będą wpadały.

  7. #67
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Jeżeli tak jest, to wychodzi że trzeba by zrobić 60 przygód, chyba że po 2 plany będą wpadały.
    i naprawde zdziwiloby Cie to, gdyby trzeba bylo w tempie 1/ miesiac zrobic 60 przygod ? Nie ? To pewnie tyle trzeba
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #68
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    w kuźni 3 linie są tak jak w gospodarstwie, a plany na razie wypadają pojedynczo.

  9. #69
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie już nic nie zdziwi w tej grze Znajoma zrobiła z 1.5 miesiąca temu epickie gospodarstwo na full, czyli 175 przygód (ja raptem 6), "wydropiła" 1 lodową i 1 kościółek. Jeśli budynki podobnie będą leciały z tej nowej kampanii to lipa. Tak czy siak, ja i pewnie co niektórzy o ile zrobią tą nową kampanię, to dla zasady, raz (1), pod kuźnię.
    Z innej beczki, to trochę się dziwię, bo jeśli piece, to i powinni dodać piec do wytopu złota, a chyba go nie ma ?
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 19.05.2018 o 10:00

  10. #70
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jak to będzie jak wprowadzą do nas, ale na testowym od reki po postawieniu kuźni były dostępne wszystkie łańcuchy na 1 lvl (chyba że mi coś sie przewidziało)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.