Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 91

Wątek: Pierwsze informacje: Wulkan - Dyskusja

  1. #41
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dla chomików te ilości będą ledwo ułamkiem
    "Everybody lies"

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    a nie dla chomików??
    bo mnie to już zaczyna trochę bawić te wielkie zmiany BB, wydaj mega tone uzbieranych surowców a później co??

  3. #43
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a później w kółko to samo
    "Everybody lies"

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wygląda na to, że ktoś w końcu przeczytał podręcznik tworzenia gier online, rozdział 1 i zaznajomił się z pojęciem "gold sink".
    Oczywiście jak to BB, zrobili po swojemu i znika wszystko (koloryzuję:P ) z wyjątkiem złota, ale jak dla mnie i tak duży plus.
    Co do budynków zgadzam się z @Androm3da - biednie te chatki wyglądają. Jak jakieś barki wikingów na Grenlandi czy cuś :P No i mogli dać te symboliczne 10 populacji więcej w stosunku do tego, co obecnie jest max.

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Wygląda na to, że ktoś w końcu przeczytał podręcznik tworzenia gier online, rozdział 1 i zaznajomił się z pojęciem "gold sink".
    Oczywiście jak to BB, zrobili po swojemu i znika wszystko (koloryzuję:P ) z wyjątkiem złota, ale jak dla mnie i tak duży plus.
    Rzecz w tym, ze w tym wydaniu to nie sa resource sinki, tylko proba nieporadnego naprawienia konsekwencji ich braku.

    Nomen omen proba ktora generuje dodatkowe problemy, bo kazdy kto wisi na levelu 60+ przez ostatnie 2-2.5 roku takie ilosci surowcow wyda jak drobniaki, a dowolny w miare nowy gracz ktory osiaga wymagane levele na etapie wprowadzenia tych nowosci do gry bedzie, zanim w ogole mu bedzie dane nich skorzystac, wisial niewiadomo ile na koniecznosci uzbierania tych surowcow.

    I, co mnie bawi jeszcze bardziej, calkiem prawdopodobne, ze te surowce beda ograniczac niektorym czestosc dostepu do tego lancucha zadan nawet moze bardziej niz krysztaly, wiec wszyscy pewnie sie beda gremialnie cieszyc z mozliwosci odpalenia tego lancucha raz na 4-6 tygodni Dobry endgame content na ktory przez 95% czasu mozna co najwyzej popatrzec na wiki.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 11.05.2018 o 12:12
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nomen omen proba ktora generuje dodatkowe problemy, bo kazdy kto wisi na levelu 60+ przez ostatnie 2-2.5 roku takie ilosci surowcow wyda jak drobniaki
    Nie chodzi o to że ktoś ma na tyle surowców żeby je wydać jak drobniaki, chodzi o to, że większość graczy (w tym BB) sugeruje się tym, że jak ktoś ma
    50 milionów zboża w gwieździe, to tyle samo ma napitku, granitu, saletry, platyny czy prochu, a tak niestety nie jest. Jeżeli ktoś wisi na tym 60+ przez ostatnie 2.5 roku, a ma "dobrą" gospodarkę, to myślę że ma ją tak zoptymalizowaną, żeby "półprodukty" były lekko na plusie, czyli nie produkuje niepotrzebnie +20k zboża na dobę, bo po kiego mu tyle zboża. Oczywiście, można tym zbożem handlować, ponadto są gracze którym za mało jest surowców z przygód czy z produkcji, wykupują je dodatkowo z handlu, tylko wg mnie nie jest ich aż tak dużo, na każdym z serwerów pewnie garstka. Sam mam w gwieździe jakieś surowce, ale bez przesady, podobnie jak większość znajomych w grze. To że kilku graczy ma miliony surowców w gwieździe nie znaczy że tak ma każdy gracz.
    Z innej znów strony wg mnie to głupota żeby robić przygodę i w międzyczasie wydawać surowce potrzebne do produkcji wojska (napitek, proch, platyna czy nawet sama broń). To że z przygód lecą olbrzymie ilości surowców nie znaczy że mamy platyny nie wiadomo ile.

    Co do tych nowych rezydek, to już mogli dać domki krasnoludków z "królewny śnieżki" (wygląd po użyciu spreju - czerwone dachy), bo ładniej wyglądają niż te nowe nordyckie rezydki.

  7. #47
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Jeżeli ktoś wisi na tym 60+ przez ostatnie 2.5 roku, a ma "dobrą" gospodarkę, to myślę że ma ją tak zoptymalizowaną, żeby "półprodukty" były lekko na plusie, czyli nie produkuje niepotrzebnie +20k zboża na dobę, bo po kiego mu tyle zboża.
    Ty to wiesz i ja to wiem, ale z tego co widze jest spora grupa graczy ktora produkuje kompulsywnie i np ich glownym problemem (jesli mozna to uznac za problem) jest to kto im zbuffuje co 3 dni 300 - 400 budynkow (z czego wprost wynika, ze bezmyslnie produkuja doslownie wszystko).

    Z innej znów strony wg mnie to głupota żeby robić przygodę i w międzyczasie wydawać surowce potrzebne do produkcji wojska (napitek, proch, platyna czy nawet sama broń). To że z przygód lecą olbrzymie ilości surowców nie znaczy że mamy platyny nie wiadomo ile.
    Sam nie wiem ile udalo mi sie sprzedac platyny, a i tak po ostatnich kilku rundach drwali na premium mam w zapasie cos kolo 15 milionow, a dobilem zaledwie do 71 lvl (wiec zakladam ze ludzie na 75 maja tego 2-3x wiecej). Rzeczy typu miecze platynowe ze wzgledu na inne proporcje produkcji tez mozna miec w nadmiarze setek tysiecy bez zadnego problemu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ty to wiesz i ja to wiem, ale z tego co widze jest spora grupa graczy ktora produkuje kompulsywnie i np ich glownym problemem (jesli mozna to uznac za problem) jest to kto im zbuffuje co 3 dni 300 - 400 budynkow (z czego wprost wynika, ze bezmyslnie produkuja doslownie wszystko).
    Na Słonecznym Grodzie też są tacy gracze, ale jak pisałem, jest ich garstka na każdym z serwerów.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Trzeba przyznac, ze z calej tej ferajny akurat graficy robote odwalaja calkiem dobrze.
    Jeżeli to dotyczy epickiej kuźni, to trochę się nie zgodzę. Na pierwszy rzut oka wygląda nawet fajnie, ale ogólnie graficy lepiej mogli się wykazać. Można by powiedzieć że graficy projektując tą kuźnię sugerowali się górą krasnoludów z hobbita, ok, tyle że po co kuźni mury obronne, baszty, wieżyczki itp., a gdzie kominy, piece, czy kowadła ? ogólnie lipa.
    Z innej znów strony można się przyczepić do kolorystyki, kolorystyka jak na plakatach z lat 50-60tych. :P

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Najlepszy budynek dodający populację w grze będzie dostępny za surowce do zdobycia w grze to chyba logiczne, że musi być drogo i ciężko zdobyć tą nową rudę. BB musiało sobie dobrze policzyć, że więcej pieniędzy wpłynie za kryształy niż za skrzynkę http://settlersonlinewiki.eu/eventy/...-architektury/ Będzie sobie można za darmo zrobić raz na miesiąc nowy ciąg wypraw i kupić 6 nowych lodówek przez rok. Już oni sobie dobrze policzyli tą rudę na pewno nie zaleje ona gry jak fasola czy granit

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Produkcja wojska ruszyła termin zakończenia za 35 dni. eh

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.