Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: Pierwsze informacje: Wulkan - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jest to w planach większość rzeczy wprowadzają w podobnej wersji jak na testowym mogli by przecież zmniejszyć ilość rudy z lotów. Niedługo trzeba będzie mieć połowę wyspy w smolarzach bo te elitarne budynki zużywają ogromne ilości węgla.

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Kolejne dwa punkty widać że szukają możliwości aby upłynniać surowce z naszych gwiazd, co poniekąd jest dobre
    Dobre czemu ?

    nadmiar surowcow nie jest ani dla nas ani dla nich zadnym kosztem, bo to tylko wpis w bazie. Dlubanie przy tym to tylko i wylacznie przyznanie sie do porazki w pierwotnym balansowaniu.

    Radykalne przebalansowanie (a na takie sie zanosi, jesli mamy kilka czynnikow ktore sa mnozone/ dzielone razy dwa) co najwyzej pokaze w jak kuriozalnym stanie byl balans, a ludziom i tak nie zrobi roznicy jak ktos na moim poziomie ma rudy platyny pod 15-16 mln, a ludzie z 75 pewnie z 2x wiecej.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Premka na koszary zwłaszcza elitarne robiona 24h a działająca 4h ma polepszyć produkcję woja :-) A może lepiej skrócić produkcję bo coraz więcej jest przygód na elitarne.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    jest info że skrócili na testowym
    Rekrutacja: Czas rekrutacji dla Zbrojny zredukowano do 15 minut (poziom 1 elitarnych koszar). nie wyszłoa im zmiana ( na 6 lvl będzie 3 min 40 sek z 5 minut )
    Rekrutacja: Czas rekrutacji dla Arkebuzer zredukowano do 15 minut (poziom 1 elitarnych koszar). zrobili z 3 min 20 sek na na 2 min 30 sek
    Chyba skrócili czas rekrutacji o 25 % mogli zmienić czas rycerza nie arkebuza

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Dziś tajemnica związana z tą Górę ujrzy światło dzienne."

    "Po osiągnięciu poziomu 65, wymaganego w kampanii Górski Klan, góra zmieni się w ognisty wulkan."

    Super, moja ciekawość naprawdę została zaspokojona,,, jak ostatnio Wam testowałem event i zgłosiłem błąd to ten błąd wszedł normalnie do gry czyli nie został uznany za błąd a funkcjonalność,,, a potem mnie nazwaliście złodziejem i oszustem i szantażowaliście wieczną banicją bo niby nie gram uczciwie - ręką się nie dotknę do servera testowego już więcej nigdy,,,

  6. #26
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Aleśta niedomyślni. :P

    W 2020 koniec wsparcia dla Flasha = Wybuch wielkiego wulkanu w TSO, którego lawa zalewa całą wyspę. I finito. Koniec gry!

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    jest info że skrócili na testowym
    Rekrutacja: Czas rekrutacji dla Zbrojny zredukowano do 15 minut (poziom 1 elitarnych koszar). nie wyszłoa im zmiana ( na 6 lvl będzie 3 min 40 sek z 5 minut )
    zbrojny 3 min 40sek na 6 poziomie ? jak teraz produkuje się 3min 20 sek
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jest zmieniony czas zbrojnego na 2 min 30 sek ja myślałem o kz. Skrócili czas produkcji 2 najmniej przydatnych jednostek z elitarnego wojska brawo BB wielkie brawo

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Jest zmieniony czas zbrojnego na 2 min 30 sek ja myślałem o kz. Skrócili czas produkcji 2 najmniej przydatnych jednostek z elitarnego wojska brawo BB wielkie brawo
    Balans ot wbicie 75lv miało graczom zająć do 2020r. a wtedy jak tu ktoś napisał

    Cytat Zamieszczone przez hihihiena Zobacz posta
    W 2020 koniec wsparcia dla Flasha = Wybuch wielkiego wulkanu w TSO, którego lawa zalewa całą wyspę. I finito. Koniec gry!
    Wybucha wulkan i koniec gry
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Balans ot wbicie 75lv miało graczom zająć do 2020r. a wtedy jak tu ktoś napisał
    mialo zajac 1,5 roku, w praniu wyszlo, ze pomylili sie o jedno zero.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.