Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Umiejętność odkrywcy Dzika determinacja po aktualizacji

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia

    Umiejętność odkrywcy Dzika determinacja po aktualizacji

    Po aktualizacji z 20.03.2018 przestała mi działać umiejętność geologa "Dzika determinacja"

    Odkrywca wysłany na krótkie poszukiwania przygód przyniósł 3 mapy - przed konserwacją było to 6
    Odkrywca wysłany na średnie poszukiwania przygód przyniósł 2 razy po 6 map (Poszukiwacz kłopotów) - przed konserwacją było to po 11 map

    W oknie wiadomości o rezultacie poszukiwań nie ma informacji o wykorzystaniu tej umiejętności.
    Informacje o innych umiejętnościach np. Poszukiwacz kłopotów, Poszukiwacz ścieżek są.

    Ktoś ma taki sam objaw ?

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie też w przypisane umiejętności nie pokazuje się "Dzika determinacja"
    A w przed awaryjno-konserwacyjno-aktualizacyjnych powtorach ta umiejętność była.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    Drugi kwiatek:

    Trzech odkrywców wróciło z poszukiwań przygód. Dwóch jest wyszkolonych, jeden nie.

    Wszystkie trzy wiadomości, które otrzymałem mają temat "Twój utalentowany odkrywca znalazł ..."

    Do czasu aktualizacji, dla nieszkolonego odkrywcy temat brzmiał "Twój odkrywca znalazł ..."

    Jeszcze dziwniejsza sprawa jest z treścią wiadomości. Otóż wiadomość z poszukiwań dla nieszkolonego odkrywcy jest taka sama, co do treści, jak dla odkrywcy z umiejętnościami oraz zawiera tą samą informację o przypisanych umiejętnościach jak poprzednio oglądana wiadomość dotycząca innego odkrywcy.

    Sytuacja wyglądała następująca.
    Jeden ze szkolonych odkrywców przyniósł przygodę z dodatkowym zadaniem (Wyrafinowany łupieżca) i tą wiadomość odczytałem jako pierwszą. W wiadomości odkrywcy nieszkolonego, którą odczytałem jako drugą, też była przygoda i informacja o przypisanej umiejętności "Wyrafinowany łupieżca". Oczywiście zadania w książce zadań do tej przygody nie było. A szkoda.

    Klikając w różnej kolejności na wiadomości trzy wiadomości, odkryłem że treść wiadomości dla nieszkolonego odkrywcy zależy od poprzednio oglądanej wiadomości.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.