Zamknięty wątek
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 130

Wątek: Rekompensata dla graczy za 18-19 marca

  1. #111
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Pisać sobie można tylko czy myślisz , że ktoś zareaguje na słowa recepcjonistki jeżeli decyzja była klepnięta na pewnie najwyższym szczeblu, żeby nie było ja nie bronię CM wszystkie wpisy są zasadne tylko bezsensowne.

  2. #112
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Oczywiście że nikt nic sobie nie robi z naszych wpisów i BB ma je "w dużym poważaniu"- ale jak nie będziemy się wypowiadać to będzie wychodziło na to, że wszystko jest super.

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak odzyskać konto (właściciel gdzie posiadałem konto e-mail zamknął serwer i zlikwidował) konto nie było połączone z facebook i mk. Dotarłem do 45 Levera szkoda mi tego.

  4. #114
    Początkujący Osadnik Awatar RossLan
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Wystarczy sobie zobaczyć jaka była rekompensata za przerwę w innych krajach dokładnie taka sama więc myślenie że nasze CM-y coś miały do powiedzenia jest śmieszne. Jakby tu ci wytłumaczyć ich role to mniej więcej taka jak wchodzisz do korpo i na dole siedzi recepcjonistka czy ona coś może ..........
    masz racje ale jak każda tzw. recepcjonistka? bardziej sekretarka? może dostarczyć pewne strategiczne informacje, i powinni odpowiednio zareagować na szczeblu, tu widać że brak reakcji ?! a wystarczyło dać 100 klejnotów zaległych nie z winy użytkownika ale Ich!!, w ramach rekompensaty oddali by te zaległe klejnoty i wydaje mi się że nie było by rabanu a niesmak pozostaje bo niestety klejnoty do strategiczny towar a o klienta trzeba dbać chyba mi się wydaje, ale jak widzę to chybA ?.

    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Pisać sobie można tylko czy myślisz , że ktoś zareaguje na słowa recepcjonistki jeżeli decyzja była klepnięta na pewnie najwyższym szczeblu, żeby nie było ja nie bronię CM wszystkie wpisy są zasadne tylko bezsensowne.
    To jedno pytanie?. To po co jest to forum ?, chyba do wyrażania opinii użytkowników/klientów, którzy pomagają i pokazują gdzie jest dobrze a gdzie źle. A ludzie wyżej analizują te informacje i reagują poprawnie. Ale jak myśli się jak tu zaoszczędzić i nie reagować na informacje od klienta to produkt na rynku się długo nie utrzyma ?. Według twego toku myślenia najlepiej zamknąć forum bo po co i tak nie czytają,

  5. #115
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jaki wpływ mają te komentarze na forum na politykę firmy można bardzo łatwo wywnioskować. Brak dostępu do gry przez około 36 h zero informacji w trakcie awarii no i taka rekompensata to chyba wiele pokazuje.

  6. #116
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @RossLan myślisz że wylewanie żali na forum obchodzi kogokolwiek. Niewygodne rzeczy są usuwane, może nie wszytko, żeby nie było że jest nieskazitelnie. To co zostaje po jakimś tygodniu graczom przechodzi. I gra toczy się dalej. Tak jest od samego początku, od 2012r. i to się raczej nie zmieni.

    Aktualnie rynek gier jest ogromny i BB nawet specjalnie już nie walczy o graczy. Aktualnie jakichś nowych osób dużo nie przybywa, widać to po czatach, starsi gracze już tu wchodzą na zasadzie uzależnienia. Bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Dodawany content jest absurdalny, eventy powtarzalne do granic możliwości, a mimo to są ludzie gotowi logować się, grac, a co niektórzy dotować.

    @BB_Penelopa
    Kryzys zażegnany, więc można już spamować forum i chwalić graczy że cudownie dzielą się swoją twórczością.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 21.03.2018 o 17:58

  7. #117
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    a mimo to są ludzie gotowi logować się, grac, a co niektórzy dotować.
    Gra jest darmowa, a mozliwosci zdobycia waluty premium na pewnym etapie na tyle duze, ze mozna miec w grze wszystko co sie da bez placenia.

    To wystarczy zeby grac chociazby na zlosc BB albo zeby pokazac jak nieudolni sa skoro wszystko co wrzucaja mozna miec za darmo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #118
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak się spojrzy na stronę główną gry to już nie ma informacji, że były jakieś problemy z grą a info o prezentach dalej jest. Zajrzałem w swoja kulę i widzę prawie na pewno kolejne problemy z grą 26 lub 27 marca widzę jedną nie chyba 2 konserwacje.

  9. #119
    Początkujący Osadnik Awatar Staszekbaz
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dalej gra nie chodzi 22.03.2018 godz. 5.56

  10. #120
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Wszystko chodzi, wyczyść dane przeglądarki a jak to nie pomoże, napisz do supportu: account.support@thesettlersonline.pl

Zamknięty wątek
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.