Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: Zmiany w grze 20.03.2018 - Dyskusja

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez władca_zbóż Zobacz posta
    Siema Panowie. Wbijamy lvle, wszyscy w górę

    Ja tu inicjatywę przejmuje. Trzeba rozruszać tą grę.

    To lubi zabawę ten wie. Co najlepsze jest dla mężczyzny z rana? – kobieta kochana..

    I tu Was mam. Heh. Nie moi drodzy. Nie TSO. Kobieta. TSO na drugie miejsce poszło.

    A teraz zaczynamy. Jestem Władca zbóż.

    Pozytywnie nastawiony. Yoł men, tak mi Bóg do pomóż.

    Nie w daje się ja w gatki z kolesiami, co są spięci i knują intrygami,.

    To nie dla mnie, lubię szczerze relacje. Zapytasz dlaczego. Bo lubię pozytywne wibracje.

    Pozytywne. Takie pełne miłości. Nie lubię hipokrytów, nienawidzę zazdrości.

    Ostatnio spotkałem Pene na ulicy.

    Mówię: cześć laska co robisz na dzielnicy? A ona taka dama, wiecie ę, ą. Ubrana kulturalnie, biło blaskiem, aż mnie zauroczyło.
    Nie chodzi mi o urodę ale o jej postawę. Miała coś w sobie, powagę ale lubiła zabawę. Ale taką, wiecie jak na kobietę przystało. Chodziła na kręgle, aż w okolicy huczało. Bo chłopaków wszystkich rozbijała.

    Na ulicy poważna dama. Spojrzenie miała. I ja też spojrzałem jej w oczy. Tam był blask uroczy.

    Dała mi 5 zł. Bo udawałem bezdomnego. I tak poznałem ją dnia tego.
    Widzę, że masz talent! Zapraszam Cię do naszego działu "Twórczość graczy" i do napisania wiersza związanego z wydarzeniem wielkanocnym!

    Klejnoty czekają!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie ruszać PANDY, nie ruszać PANDY , uwolnć orkę !!!

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2017
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    2 dni przerwy aby dać aktualizacje? mało było czasu?

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    moze dacie nam troche czasu na granie,czy juz same aktualizacje beda?

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jutro znowu niedziela bez handlu ?

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    pytanie , kto odda straty poniesione przez brak dostepu do gry ??? W dalszym ciagu regulamin jest po stronie Ubisoftu a gracze ??? Jesli kolejny raz mi zablokujecie to sami sobie wystawicie laurke !!!

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Niesamowite.

    Coś w Settlersach zostało "naprawione"

    To chyba pierwszy taki przypadek

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Coś wam ta aktualizacja nie idzie, w dodatku zero wyjaśnienia. Co napsuliście? Aktualizacja miała być w PN. Okazało się, że cały wasz serwis zdechł w niedzielę ok. 7 rano, i naprawiliście to dopiero w poniedziałek o 20:40 . myszy wam kable pogryzły? czy to jest jednak "profesjonalne" wsparcie gry?

    I jeszcze jedno. kiedy naprawdę coś naparwicie? szczególnie uciążliwego pana młota który znęca się nad jakimś sześcianem, zwykle akurat wtedy, kiedy się kliknie atak.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 20.03.2018 o 00:06 Powód: łuzupeunienie o pana młota

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam , po dwóch dniach awarii teraz kolej na następną przerwę bezsensowną "aktualizacje gry" która nic konkretnego nie wnosi , cóż coraz bardziej gra chyli sie do upadku . Tylko szkoda mi poświęconego czasu , niestety wydanej kasy na klejki i waleczności w zdobywaniu lvl .Coraz większy brak motywacji .
    Pozdrawiam

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z tego co się dzieje wynika, że podjąłem w 100% słuszną decyzję. Tzn. nie kupowałem klejek, wszystko zdobyłem po prostu grając. Taka jakość nie jest warta zapłaty. Zresztą można się podłączyć do porządnej gildii, i w 5 do 6 miechów nastukać 20K klejek i kupić pierwszą kop. klejek, zbierać dalej i za 5 do 6 miechów następną, a potem to już szybko leci Grunt to dobra pomocna gildia. Szkoda na was kasy. Nauczcie się utrzymywać serwis profesjonalnie.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.