Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Zmiany w grze 20.03.2018 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    No to pograli... na cholere oni włączali wczoraj serwery na kilka godzin... nie mogli już dograć tej dzisiejszej konserwacji odrazu i było by po problemie? Informatycy popracowali by w nocy przecież BB płaci im pieniądze, to niech pracują. Brak mi słów, jestem zażenowany cała to sytuacją i brakiem jakiejkolwiek "normalnej" komunikacji z graczami przez BB_Taku4. Halo Administratorze może byś zabrał głos w tej sprawie....

  2. #62
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak wszytko hula, to na forum mamy wysyp postów BB zachęcających do głosowania, do dzielenia się swoją twórczością, do wyjaśniania pomysłów itp. A jak coś się posypało to nikt nie raczył napisać czegokolwiek. Przypadek ? Niesądze.

    Podziwiam ludzi co jeszcze dotują te gre.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    No, już nie tłamsie tak BB; próbują się zrehabilitować i rzucili premie, prawie takie jak na początku tego tematu były proponowane. Przestraszyli się czy co

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dlaczego moge byc na rezes tylko 5 minut i wywala mnie

  5. #65
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.