Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

Wątek: Międzynarodowy Dzień kobiet

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Generałowa Mikołaj ponieważ dba o bezpieczeństwo mieszkańców i kocha swoich żołnierzy.

  2. #92
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A ja nominuję kobietę która ani nie jest postacią z Settlersów ani nawet w nich nie gra.
    Ale ma jedną więź z Settlersami - mnie.
    Dzięki jej poświęceniu w zajmowaniu się domem ja spokojnie mogę grać w Settlersy

    Może czasem zajmij się domem razem z Nią.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Nominuję chatterbot prywatnie cudowna mama 2 chłopców Amadeusza i Mikołaja. Domyślam, się że gra to jej odskocznia od codziennych trudów związanych z opieką nad niepełnosprawnymi mężczyznami. W gildii również niesamowicie opiekuńcza, spełni każdą prośbą i nie oczekuje niczego w zamian, jestem pewny, że nie potrzebuje żadnej nagrody za to wyróżnienie, ale niech wie, że ktoś widzi jej promieniejącą miłość.

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    A ja nominuje Dagusia1410. Mimo, że przewodzi wsród graczy to zawsze służy pomocą innym. Chociaż nie potrzebuje to z pewnością zasługuje na nagrodę.

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    general mikolajowa ma troche roboty ma przygodach

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Złota Góra
    Amiva ze zlotej gory, cmok i wracaj do gry, nie mam z kim robic dropow z byka!

    Jesli idzie o gre, to niech to bedzie dzielna Pani Odkrywczyni, chociazby za ten uroczy smiech

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2017
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Drogi Burmistrzu
    Pozwoliłam sobie napisac do Ciebie aby pomóc Ci z nominacją ale zanim przejde do sedna sprawy chiałam wyjaśnić Ci moją nominacje , wiem , że przeczytanie zajmię Ci troche czasu ale uważam , że warto poswięcić chwilkę na zapoznanie się z tym
    Kobiety to jedyne istoty na ziemi , które :
    -zawsze mają przy sobie chusteczki higieniczne
    - dzięki nim ta brzydsza połowa może się dobrze i bezpłatnie najeść
    -wiedzą jak prać ubrania
    - są blisko i mają w sobie dużo miłości, czułości i ciepła
    -działają na mężczyznę jak akupunktura
    - chociaż w ich postępowaniu nie ma żadnej logiki, to czasem mają rację
    -nosza w swoich torbach wszystko to, co nie mieści się w meskich kieszeniach
    -wiemy, że nikt i nic na świecie nie potrafi faceta tak uspokoić i jednocześnie doprowadzić do takiej pasji, jak kobieta
    -wierzą w nierealne i czasami pozornie głupie pomysły – bo facet potrzebuje czasami zrobić coś głupiego, a we dwójkę jest raźniej
    -ładnie pachną, i muszą wstawać o 5 rano żeby się dla mężczyzn malować
    I nieważne czy sa to , żony, matki, partnerki, koleżanki czy córki wszystkie zasługują na nominację .
    Córka nadaje życiu sens, radość, jest jak słońce , matka jest dobra, opiekuńcza, matczyna miłość jest bezwarunkowa, nie ma żadnych ograniczeń, żona czy partnerka to kobieta która poświęciła się wychowaniu dzieci, i prowadzeniu domu. Dzięki kobietą można się wiele nauczyć, być mniej egoistycznym bo wszystkie sa wyjatkowe i dzięki temu, że są inne niż mężczyźni są męskim dopełnieniem. Bez nich trudno sobie życie wyobrazić. Więc czy mozna wybrac jedną ? Nominuję więc wszystkie kobiety bo każda zasługuje na to aby na jej twarzy pojawił się usmiech.

  8. #98
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo dziękuję wszystkim graczom za udział w naszej zabawie i za nominacje!

    Osoby, które najbardziej nas urzekły swoimi nominacjami to: zaba5666, Marzenka87, Elantra, Agniesia1604, GalAndrzej, Qbeb, Okej, matkanatura, Jaga-a.

    Gratuluję, nagrody wkrótce pojawią się na Waszych kontach!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.