Zobacz wyniki ankiety: Wyświetlanie informacji o graczu - co myślisz?

Głosujących
145. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, wszystko mi odpowiada

    114 78.62%
  • Tak, ale można usprawnić... (co konkretnie - odp w poście)

    9 6.21%
  • Obojętne

    9 6.21%
  • Nie, jestem przeciwny/a

    13 8.97%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Wyświetlanie informacji o graczu

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Dodałabym do opcji, datę dołączenia do gry ewentualnie sam rok Pomysł sam w sobie bardzo dobry

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Pomysł ok ale łatwiej by było po prostu dodać do nicku (lvl) np dXe(51) można szybko zweryfikować czy ktoś jest w ogóle w stanie robić ta przygodę a co dopiero sprzedawać i nie trzeba klikać na niego. Bez inwigilacji w daty itd prosto i przejrzyściej.
    Ostatnio edytowane przez dXepl ; 03.03.2018 o 23:21

  3. #13
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dXepl Zobacz posta
    Pomysł ok ale łatwiej by było po prostu dodać do nicku (lvl) np dXe(51) można szybko zweryfikować czy ktoś jest w ogóle w stanie robić ta przygodę a co dopiero sprzedawać i nie trzeba klikać na niego. Bez inwigilacji w daty itd prosto i przejrzyściej.
    Myślałam i o tej opcji. Odrzuciłam ją ze względu na mnogość znaków przed wpisem na czacie, które już występują.
    Nawias z godziną, a czasem nawet datą, nawias z tagiem (nawet 5 znaków poza samym nawiasem), nick (nie zawsze krótki). Idzie dostać oczopląsu, teraz doszłyby jeszcze kolejna spacja, 2 znaki nawiasu i 2 cyfry. Troszkę nieprzejrzyście się robi

    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    taka wizytówka publiczna, fajny pomysł, mozna by ewentualnie dodać jakas customizacje, cos co mozna by było tam zawrzeć ale nie obowiązkowo
    Pole na notkę z limitem 200 znaków zawsze można dać Jutro mogę pobawić się w sklejenie tego
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.04.2018 o 14:59 Powód: połączenie postów

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wewoora Zobacz posta
    Dodałabym do opcji, datę dołączenia do gry ewentualnie sam rok Pomysł sam w sobie bardzo dobry
    miesiąc i rok byłby w sam raz np. 08.2014

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Niegłupie, jestem za. Można dorzucić info o aktywnej przygodzie

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może wrócić do pomysłu z przed 4 lat?
    Na datę rozpoczęcia gry nie ma co liczyć, to już podchodzi pod BBowskie tajne przez poufne.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 04.03.2018 o 00:34

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł fajny, choć wolałabym żeby lvl gracza wyświetlał się przy jego nicku na handlu, ale rozumiem Twoją uwagę, że byłoby nieprzejrzyście. Dużo głosów na " tak" w krótkim czasie. Oby to wdrożyli, bo widać, że pomysł się spodobał

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem na tak.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Myślałam i o tej opcji. Odrzuciłam ją ze względu na mnogość znaków przed wpisem na czacie, które już występują.
    Nawias z godziną, a czasem nawet datą, nawias z tagiem (nawet 5 znaków poza samym nawiasem), nick (nie zawsze krótki). Idzie dostać oczopląsu, teraz doszłyby jeszcze kolejna spacja, 2 znaki nawiasu i 2 cyfry. Troszkę nieprzejrzyście się robi
    Zmontowałam na szybko obrazek dla zwizualizowania, straszny tasiemiec wychodzi Tag przypadkowy, nie wiem, czy taka gildia istnieje. Mój nick jest idealnym przykładem ponieważ jest długi, ale jeszcze mieści się w granicach przeciętnej długości (przynajmniej na Złotej Górze).
    https://prnt.sc/immuj9

    Poza tym co już jest wypadałoby jeszcze dodać, że grając pomiędzy 23:30 a 00:30 i pisząc tworzymy jeszcze dłuższe wpisy ponieważ dochodzi data w formacie [03.03.2018 23:29]. Sama godzina to 7 znaków, z datą wychodzi 18 (wliczając spacje).

    Czyli koło północy mamy 18 znaków daty i godziny + spacja przed tagiem (o ile występuje) + tag (o ile występuje, ale jeżeli tak to jest to chyba 3-7 znaków zależnie od długości tagu) + spacja przed nickiem + nick (na oko zazwyczaj 7-13 znaków) + spacja + lvl (pierwsze 9 poziomów idzie momentalnie więc nawet nie uwzględniam ich, liczę 4 znaki - nawias i 2 cyfry lvlu)+ dwukropek + spacja. I dopiero po tym wszystkim pojawia się właściwa wiadomość

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Oczywiście jestem za propozycją Rosy, bo przecież chcielibyśmy docelowo wyeliminować nieuczciwych graczy handlujących w taki sposób dropami z przygody. Moim zdaniem warto byłoby tak ich odznaczyć, że każdy by wiedział z kim ma do czynienia. Potem szukanie takiego gracza, czy próbowanie ostrzec innych jest już "musztardą po obiedzie".
    Jestem za wyraźnym zidentyfikowaniem takiego oszusta.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.