Zobacz wyniki ankiety: Czy to dobry pomysł?

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, uatrakcyjniło by to grę.

    51 86.44%
  • Nie, to zbytnie pójście na łatwiznę

    5 8.47%
  • Mi to obojętne.

    3 5.08%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Złota księga

  1. #11
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem za Jak dla mnie mógłby to być limit 3 Złotych Ksiąg na specjalistę. Zdobycie za MG lub SC to za łatwa opcja, łapanie na sztuki za ciąg Złej Królowej byłoby masakrą. Bardziej skłaniałabym się ku propozycji w stylu Powrotu do Azylu Bandytów. Albo zrobić kontynuację niezbyt atrakcyjnej przygody, tak jak to było w przypadku ZE i KZE, bo jednak AB czasem się trzaskało, albo uatrakcyjnić drop którejś z obecnych - tu jest pole do popisu na każdym etapie: mamy Krwawą Marynę i Dzieci Sawanny, dalej Proch, następnie jest niegdyś uwielbiany (ze względu na drop bez zawalającej wówczas magazyn saletry), obecnie chyba najbardziej wzgardzony z Krawców - Sprytny Mały Krawiec, wśród 1001 Nocy też znajdą się przygody, które robimy chyba tylko raz ze względu na osiągnięcie z klejkami w nagrodę - Ali Baba i Skarb Wiedzy, Sindbad i Oblężone Miasto czy Sindbad i Wąż Morski
    Szansa typu 0,5 czy 1% byłaby może lekkim przegięciem, ale na poziomie 3-5% pewnie wiele osób już by się skusiło.

    Co do Srebrnej Księgi to opcja strefówki jak dla mnie nie jest zbyt trafiona. Nie każdy wszystkich specjalistów szkoli na jedno kopyto. Może geolodzy jeszcze tak, ale odkrywcy i generałowie są na tyle różni, że tylko część przyznanych umiejętności będzie się pokrywać. Osobiście widziałabym to jednak w formie pojedynczej premii przyznawanej na raz pojedynczemu specjaliście na jedną umiejętność. Na raz można byłoby ich użyć np 3 na nie doszkalanym Złotymi Księgami specjaliście (żeby nie przesadzić z tym dobrobytem), 3 na takim z 1 Złotą, 2 na tym z 2 Złotymi i 1 na specjaliście wyszkolonym na maxa. Działałaby 23h bez możliwości zmiany (tzn jak dam 3 Srebrne na "To tylko draśnięcie" to przez blisko dobę nie mogę nic zmienić, nie anuluję dodanej książki i nie wsadzę kolejnej w inną umiejętność). Mogłyby wypadać z tych samych przygód z szansą 7-8%.

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hm, akurat za monety gildyjne to tak łatwo nie jest patrząc jak często zmienia się oferta.
    Wystarczy, że byłaby jedna na 1/2 roku i tak słodko by nie było.
    Nagroda w kalendarzu eventowym (wiem, w marcu mowa o Bożym Narodzeniu to przegięcie)
    Do kupienia w eventach.
    Możliwości jest wiele. Ale te akurat takie bez polotu.
    Może taki pokręcony, kilkuetapowy:
    1. Poszukiwacze przygód znajdują przygodę z gwiazdką, jedną z nagród jest strona tomu. trzeba uzbierać 4 takie strony.
    2. Poszukiwacze skarbów znajdują okładkę
    3. W introligatorni za dodatkową opłatą robimy z okładki i stron złoty tom.
    Penelopo - najważniejsze najważniejsza jest decyzja, że taka księga powstaje.
    Sposobów jej zdobycia jest zylion od najprostszych typu do zdobycia w evencie po jeszcze bardziej pokręcone niż mój pomysł.
    Jaki sposób sie wprowadzi i tak znajdzie się grupa graczy która go skrytykuje bo albo za łatwy albo za trudny, albo za bardzo pracochłonny

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.