Zobacz wyniki ankiety: CZY JESTES ZA WYROZNIENIEM NOWYCH GRACZY

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przez 1 dzien

    0 0%
  • dluzej jak 1 dzien

    5 15.63%
  • do 42 lvl

    8 25.00%
  • nie lubie kolorowanek

    19 59.38%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Drakul i jego owieczki

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    juz mi sie nichce, Oni i tak lubia Drakula , trzeba go zlapac w klatke, nakarmic, umyc, dac mu jakies portki i beda z niego "nawet ludzie" ...oswoimy go

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Ciapa ten, kto klika oferty bez zastanowienia! Błagam, nie wpadajmy w paranoję.... Raz mogę się pomylić, dać 'zrobić w balona' i gratulacje dla tego, co mnie w takie coś wmanipuluje. Ale drugi raz tego nie zrobię! A jeśli ktoś prosi - oznaczajcie, bo jestem oszukiwany... - toć patrz co klikasz, na co się decydujesz.
    Wiele lat grałem w Anno Online - tam dopiero był hardcore na handlu. Jedni płakali, że im towar przepadł, a ja mając dystans do siebie i gry gratulowałem czasami refleksu tym, co towar podebrali - mieli do tego prawo.
    Niedawno tutaj - chciałem kupić za steki mięso, a kupiłem doładowanie do mięsnego złoża. Zostałem oszukany...? Nie, kupiłem LEKKOMYŚLNIE.
    Można tez prościej - dodać osobną zakładkę do handlu - Dla tych, co nie oszukują. I po sprawie.

  3. #23
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Pomimo dyskusji, zostało oddanych bardzo mało głosów.
    Pomiędzy Waszymi rozmowami widzę kilka nowych pomysłów - proponuję, aby pomysłodawcy złożyli nowe wątki z ankietami.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #24
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Pomysł z lvlem gracza w jakimś nawiasie przy nicku ok, kolory nie ok Ewentualnie powrót do starych czasów, gdy wchodząc na gildię można było sprawdzić listę członków i lvl każdego gracza - tylko tu ze strony BB miły byłby mały ukłon, przydatny nie tylko do sprawdzania oszustów: wyszukiwarka gildii po tagu. Tzn wchodzę w panel gildii i mam tam opcję wpisania w polu tagu gildii, który mnie interesuje. Przydałoby się to nie tylko do weryfikacji potencjalnych oszustów ale też gdy szukamy kontaktu z konkretną gildią (bo np jesteśmy na kooperce i nagle znika nam jeden ze współpracowników zaproszonych z handlu - często w gildiach gracze mają na siebie jakieś namiary poza grą, łatwiej dowiedzieć się co się z zaginionym stało, czy to na chwilę czy własnie uziemił 3 osoby na parę godzin).
    Najbardziej uciążliwa opcja - lista użytkowników na forum z informacją o lvlu - każdorazowo widząc nieznany nick wchodzę na forum, wklepuję nick i wyszukuję gracza. Wiem, że obecnie da się przez listę znajomych/ignorowanych. Ale jak ktoś nie wchodzi na forum to nie ma konta. Lista użytkowników byłaby nieco szybsza. Ważnym warunkiem jest fakt, że musiałaby się wiązać z powrotem do dawnych czasów, gdy konto na forum powstawało automatycznie, nie po pierwszym wejściu na owe forum.

    #EDIT:
    Jest jeszcze opcja z innych gier (osobiście widziałam akurat w jakimś RPG-u) - sprawdzanie profilu gracza z poziomu gry. Czyli: klikam nick i w rozwijalnym istniejącym menu do opcji szept/wyślij wiadomość/dodaj (dla nieznajomego) oraz wejdź/szept/wyślij wiadomośc/prezent/handel/porównaj osiągnięcia/usuń znajomego (dla znajomego) dorzucamy czwartą/ósmą "wyświetl informacje". Wyskakuje nam wtedy okienko z avatarem, nickiem, lvlem i informacją o przynależności do gildii
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 02.03.2018 o 15:32

  5. #25
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    \
    #EDIT:
    Jest jeszcze opcja z innych gier (osobiście widziałam akurat w jakimś RPG-u) - sprawdzanie profilu gracza z poziomu gry. Czyli: klikam nick i w rozwijalnym istniejącym menu do opcji szept/wyślij wiadomość/dodaj (dla nieznajomego) oraz wejdź/szept/wyślij wiadomośc/prezent/handel/porównaj osiągnięcia/usuń znajomego (dla znajomego) dorzucamy czwartą/ósmą "wyświetl informacje". Wyskakuje nam wtedy okienko z avatarem, nickiem, lvlem i informacją o przynależności do gildii

    Moja Droga,

    Masz ciekawe pomysły, ale troszkę różnią się od oryginału, dlatego poproszę o nowy watek z ankietą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #26
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Moja Droga,

    Masz ciekawe pomysły, ale troszkę różnią się od oryginału, dlatego poproszę o nowy watek z ankietą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...macji-o-graczu
    gotowe

  7. #27
    Moderator Czatu Awatar MOD_Zeus2
    Dołączył
    08.12.2014
    Posty
    585
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Moja Droga,

    Masz ciekawe pomysły, ale troszkę różnią się od oryginału, dlatego poproszę o nowy watek z ankietą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Uważam że sensu stricto pomysłu jest wyświetlenie lvl gracza, czy to z menu rozwijanego czy tez po "najechaniu" myszką na nick gracza.

    Pozdrawiam.

  8. #28
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Super, bardzo dziękuję!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zeus2 Zobacz posta
    Uważam że sensu stricto pomysłu jest wyświetlenie lvl gracza, czy to z menu rozwijanego czy tez po "najechaniu" myszką na nick gracza.

    Pozdrawiam.
    Chciałeś błysnąć, ale wyszło cokolwiek niegramatycznie. Do tego pomysł opisany już dokładnie w innej ankiecie, do której link masz powyżej.

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zeus2 Zobacz posta
    Uważam że sensu stricto pomysłu jest (...)
    Rozumiem, że jest to dalszy ciąg wojskowej anegdoty
    "Szeregowy MOD_Zeus2 stańcie vice versa drzwi"

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.