Zobacz wyniki ankiety: CZY JESTES ZA WYROZNIENIEM NOWYCH GRACZY

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przez 1 dzien

    0 0%
  • dluzej jak 1 dzien

    5 15.63%
  • do 42 lvl

    8 25.00%
  • nie lubie kolorowanek

    19 59.38%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Drakul i jego owieczki

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    nie, juz predzej powinien byc lvl przy nicku gracza ( i na czacie i na wadze)- ale bez zadnych kolorowych wyroznien
    masz racje rozwiazanie twoje spelniloby swoje zadanie i nie kolilo tak w oczy co niektorych, ale nie moge tego dodac juz do ankiety, takze poczekamy na inne wypowiedzi... moze BB cos z tym w koncu zrobi

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    1. zrobic 42 lvl to mysle ze miesiac grania, a moze i szybciej
    2.wg mnie to raczej gracze z rocznym moze troche wiekszym stazem kombinują - widza wyzsze levele i mysla ze w ten sposob szybciej je osiaga
    3.wystarczy grac w dobrej gildii jest z kim wymieniac dropy i handlowac
    4.oszustwa w wiekszosci dotycza mlodych graczy to starsi sie znaja

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Czy ktoś może podać przykład oszustw na wadze? Kto traci w przypadku oszustwa - kupujący czy sprzedający? Jakoś tego nie pojmuję...

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Nie jestem pewna, jak to miałby wyglądać. Do jakiego poziomu gracze byliby oznaczeni danym kolorem.
    Mnie osobiście takie szufladkowanie się nie podoba, ale nie wiem co na to reszta?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Czy ktoś może podać przykład oszustw na wadze? Kto traci w przypadku oszustwa - kupujący czy sprzedający? Jakoś tego nie pojmuję...
    Pytałem autora tego wspaniałego tematu kilka razy o to jednak on sam nie do końca wie co, z czym i jak ;p
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Pytałem autora tego wspaniałego tematu kilka razy o to jednak on sam nie do końca wie co, z czym i jak ;p
    rece opadaja sory to nie moj poziom, jak nie dotarlo to nie czytaj wiecej, bo i tak nie pojmiesz

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    nie, juz predzej powinien byc lvl przy nicku gracza ( i na czacie i na wadze)- ale bez zadnych kolorowych wyroznien
    to by nie był głupi pomysł bo służyło by to celom informacyjnym a nie segregacyjnym

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Mnie osobiście takie szufladkowanie się nie podoba (...)
    mi też nie

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oszustwo, wyłudzenieprzestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

    Chce kupic opactwo warte 300km za 25km, wystawiam taka offke i pisze na wadze ze jest atrakcyjna cena,
    Druga opcja nie reklamuje oferty ale licze na to, że ktos w pospiechu, nieuwadze, bądź tez z czystej niewiedzy klepnie taka offke, to jest wlasnie oszustwo i mnostwo podobnych offek chodz mniej drastycznych



    Ale w tej ankiecie glownie chodzi o Drakula, sprzedaz lootow, których nie ma, dlatego jak masz jeszcze jakies pytania to idz do mamusi i zapytaj się "dlaczego ja……….???"

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta

    Inny pomysl to segregacja wzgledem poziomow, do 42 lvl inny kolor, wtedy calkowicie wyeliminujemy oszustwa sprzedaży lootow
    Proponuję założyć nowy wątek z osobną ankietą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    (...)
    Chce kupic opactwo warte 300km za 25km, wystawiam taka offke i pisze na wadze ze jest atrakcyjna cena,
    Druga opcja nie reklamuje oferty ale licze na to, że ktos w pospiechu, nieuwadze, bądź tez z czystej niewiedzy klepnie taka offke, to jest wlasnie oszustwo i mnostwo podobnych offek chodz mniej drastycznych

    (...)
    W którym momencie miało by się oznaczać gracza na inny kolor - przed czy po transakcji?
    Bo takie wystawianie nie jest wcale domeną graczy krótko grających czy mających niskie levele.
    Najprostszym rozwiązaniem byłby powrót do tego co było a z niezrozumiałych względów (choć ja mam swoją teorię, niekoniecznie korzystną dla BB) zostało zlikwidowane.
    Czyli - na wadze przy graczu mamy informację z jakiej jest gildii a w opisie gildii widocznym dla wszystkich mamy listę członków i ich poziomy.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.