Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Oferty handlowe widoczne, ale niedostępne dla osób ignorowanych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia

    Drop kupiony przez osobę ignorowaną

    Witam, jeśli osoba którą mam dodaną na liście ignorowanych oraz zablokowanych graczy kupi mój drop na handlu poprzez kliknięcie mojej oferty "za rybę", nie dostanie tego dropu i napisze do supportu ,że ją oszukałem a ja przecież nie chcę mieć z tą osobą nic do czynienia (dlatego jest w ignorowanych i zablokowanych) To jak to support rozpatrzy? Czy można zmusić kogoś do niechcianego kontaktu z osobą ignorowaną i dlaczego miałbym zgodzić się na taki dyskomfort psychiczny ?

    Po to są chyba opcje ignorowania i zablokowania niechcianych graczy abym nie miał z nimi żadnego kontaktu. Nie jest moją winą,że te opcje są niedopracowane w grze i w Kantorze Handlowym widać oferty.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Support powinien to zignorowac bo nie ma zadnych relacji pomiedzy handlem a ustnymi umowami dotyczacymi zaproszen ktore wiazalyby oba. Ignorowany po prostu kupil droga rybe i jego problem w co klika.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tylko co w przypadku jeżeli ignorowany nie wie, że jest ignorowany?
    "Everybody lies"

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    tylko co w przypadku jeżeli ignorowany nie wie, że jest ignorowany?
    to w tym przypadku kupił drogą rybę ot co
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Witam, jeśli osoba którą mam dodaną na liście ignorowanych oraz zablokowanych graczy kupi mój drop na handlu poprzez kliknięcie mojej oferty "za rybę", nie dostanie tego dropu i napisze do supportu ,że ją oszukałem a ja przecież nie chcę mieć z tą osobą nic do czynienia (dlatego jest w ignorowanych i zablokowanych) To jak to support rozpatrzy? Czy można zmusić kogoś do niechcianego kontaktu z osobą ignorowaną i dlaczego miałbym zgodzić się na taki dyskomfort psychiczny ?

    Po to są chyba opcje ignorowania i zablokowania niechcianych graczy abym nie miał z nimi żadnego kontaktu. Nie jest moją winą,że te opcje są niedopracowane w grze i w Kantorze Handlowym widać oferty.
    przeciez mozesz mu zwrocic kase i powiadomic go o wpisie na "czarna liste" z zastrzezeniem ze nastepnym razem nastapi przepadek mienia

    z drugiej strony mozesz sobie zrekompensowac straty moralne i olac gostka, szybciej sie nauczy dobrych manier

  6. #6
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Olac to , suport nie wtraca sie w handel . Wiec spoko , zero stresu !!!

  7. #7
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    zwroc 1 raz pieniadze, napisz do tej ignorowanej przez ciebie osoby pw ze ja ignorujesz i zeby nie kupowala od ciebie dropow czy innych rzeczy za tzw rybke na wadze, i zrob screena z tego, aby miec podkladke dla supp w razie potrzeby
    bo czasem supp reaguje jak ktos wali skarge ze kupil droga rybe i porobi screeny z wagi i handlu ( ze niby ofka klamliwa)
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #8
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jaka kłamliwa ofka? tu nie ma sztywnych ustalonych z góry cen, nikt nikogo siłą nie zmusza do klepnięcia rybki. Jak sprzedają lodówki za rybę... (koniec gry) to wszyscy klaszczą i nikt, nawet inny sprzedawca lodówek za xxx monet nie marudzi tylko klaszcze dlaczego w drugą stronę jest już bee?

    Do autora tematu: Jeżeli kogoś ignorujesz to tego się 3maj
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  9. #9
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    klamliwa ofka czyli taka ze, pisze co innego na handlu a co innego sie dzieje pozniej- my na zlotej gorze dpbrze ten temat znamu
    co innego jest w sytuacji kazuio- dlatego tez dalem rade jak sie z tym uporac

    ps. rozumiem cie kazuio bo identyczny problem mialem i wlasnie w ten sposob sobie dalem rade
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ja bym zrobił tak. Wysłał pw. jesteś ignorowany, oddaję monety. Wystaw rybę. Rób screena tej wiadomości i jakby co to ślij to
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.