Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za skróceniem czasu produkcji w Elitarnych Koszarach ?

Głosujących
221. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem za

    192 86.88%
  • jestem przeciw

    26 11.76%
  • nie mam zdania

    3 1.36%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Skrócenie czasu produkcji w Elitarnych koszarach

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    i ile tych premii nakupisz za jajka ? zmniejszenie czasu produkcji wszystkim by wyszło na lepsze .
    Zapas na rok, podobnie jak robię z "paczką cukierków".

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Zapas na rok, podobnie jak robię z "paczką cukierków".
    nie każdy ma takie możliwości jak ty czy ja ! Trzeba patrzeć na innych

    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Ja też w drwalu tracę tylko kilkudziesięciu KZ, bo wolę stracić 17R i zwyczajnie zaoszczędzić wojsko. Robię swoją wersją - nie poradnik Microclimat. 16xMMA plus 1x Nusala (po regeneracji jest potrzebna na ostatni blok) pozwala na spore oszczędności. Ale skoro ty nie chcesz "spamować" MMA, to twoja sprawa. Każdy gra jak lubi. Przy okazji na podczyszczone obozy możesz dać Mikołajową bez strat jeśli zależy ci na exp. Całość nie więcej niż 45 minut.
    Jak się komuś nie spieszy, to za 1h5' można powtórzyć na innym obozie. Bloków to nie narusza.

    W każdej przygodzie - każdej! - da się w ten sposób znacznie ograniczyć straty. Przy jednej przygodzie może i nieodczuwalne, przy kilku dziennie już tak. Ja akurat nie mam już tyle czasu i zacięcia, ale kiedyś robiłam 5 drwali dziennie i moje koszary elitarne wyrabiały bez żadnego problemu. I bez rzucania skunksa za skunksem.
    Poza tym jest skunks, jest podręcznik rekrutacji i pewnie jakiś przyjaciel z premium, więc skombinowane razem pozwalają na skrócenie czasu produkcji wojsko.

    Ps: żeby nie było, zagłosowałam na tak - dla innych. Bez przekonania, ale niech będzie.
    Warto czasem pokombinować dla przyjemności, a nie tylko tłuc wybijając wojsko. Byle skończyć, byle zaliczyć.
    Masz racje ale jak mam czekać na podniesienie się msw czy nusali wolę zrobić szybszą wersję. A na drwalu się sindbady nie kończą
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.06.2018 o 17:48 Powód: połączenie postów

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Równie dobrze można Drwala i rekrutami robić i nie trzeba się wtedy elitarnymi martwić, tylko czy faktycznie o to chodzi ?
    Drwal to akurat najprostsza przygoda dla elity i tyle, ale jak się weźmie całą serie rybaka to już tak kolorowo nie jest bo tam jednak te 4k woja w piasek trzeba (zależy od poradników) a to już się w dobę nie odbuduje.
    Więc trzeba patrzeć przez pryzmat nie tylko 1 przygody ale wszystkich gdzie się używa wojska elitarnego,

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Zapas na rok, podobnie jak robię z "paczką cukierków".
    Toczenie Wielkanocnej Pisanki Premia Strefowa. Zmniejsza czas werbunku o 2 x na 8 godzin w Koszarach oraz w Elitarnych Koszarach. koszt 180 pisanek.
    Nie ma jak to się zapędzić w swoich przechwałkach 365x3x180=197 100 Już to widzę jak masz tyle pisanek mitoman

  5. #25
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie głosuje, ponieważ jak już jedna osoba nadmieniła, pomysłów na skrócenie czasu czy to dodatkowej premii były i nic z tego nie wyszło.
    oklepywanie tematu nie zmieni podejścia bb.
    "Everybody lies"

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    nie głosuje, ponieważ jak już jedna osoba nadmieniła, pomysłów na skrócenie czasu czy to dodatkowej premii były i nic z tego nie wyszło.
    oklepywanie tematu nie zmieni podejścia bb.
    no tak lepiej nic nie robić jak ty i czekać jak skazaniec na karę

  7. #27
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    myślisz, że po raz n-ty wypisywanie pomysłu coś pomoże? powodzenia
    "Everybody lies"

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    myślisz, że po raz n-ty wypisywanie pomysłu coś pomoże? powodzenia
    spróbuję nie bede siedział i narzekał jak ty !

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja też jestem na tak.
    Za szyba rekrutacja też nie może być ( bez premii ) bo by było za łatwo i każdy by już miał 75lvl. Jednak przyspieszenie o kilka procent by się przydało.
    Premie premiami ale ile można tego kupować ?
    Gram tylko wieczorami i szkoda mi czasu na czekanie , aż generał się podniesie.
    Jak już ktoś napisał Drwal to prosta przygoda elitarna ale seria rybaka to już inna bajka.
    Wyszkoliłem generałów żeby do gwiazdy lądowali rekruci, nimi zmiękczam najcięższe obozy ale czasami potrzebni są wszyscy generałowie żeby za jednym zamachem skończyć przygodę i wtedy potrzebna jest elita. Odbudowanie wszystkich to długi proces. Nie mam aż tak wielkiej populacji żeby posiadać po kilka ładnych tysięcy .
    Tym samym kilka procent do szybszego werbunku to dobry pomysł.
    K.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kubowy Zobacz posta
    Jak już ktoś napisał Drwal to prosta przygoda elitarna ale seria rybaka to już inna bajka.
    Mylisz się bardzo seria zła królowa jest taka sama jak drwal. Kilku generałów wyszkolonych w szybki ostrzał, pierwszą pomoc, oraz kilku w potężną szarżę, pierwszą pomoc sprawia, że na każdej wyprawie traci się od 100- 150 kz ,1000 łuczników , 500 koni. Jak się ma właściwie wyszkolonych msw to zanim zrobisz całą przygodę użyjesz ich 3 lub 4 razy bez czekania. W tych wyprawach jest kilka trudnych obozów które można bez problemu zablokować spamem 1 r.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.