Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem do gry nowego generała Ića ?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    52 71.23%
  • Nie

    8 10.96%
  • Tak, o ile dodają zające jako przeciwników

    13 17.81%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nowy generał Ić

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy generał Ić

    Ostatnio w propozycjach graczy pojawiło się kilku generałów, więc kolejny (taki z przymrużeniem oka). Oto nadchodzi...

    Generał Ić
    Pojemność - 275 jednostek

    Umiejętność główna - Ić i walcz - aktywujemy przygodę, wysyłamy generała, armię i... tyle, generał sam dobiera jednostki i atakuje obozy, idzie i walczy, dosłownie.

    Dodatkowe moce:
    Trwoga - generał Ić uwielbia dziczyznę, wszystkie zwierzęta z obozu uciekają do lasu, zostają tylko zające (zające??)
    Dreszcze - są przeciwnicy którzy nie boją się śmierci, są gotowi stanąć do walki z generałem Ićem, jednak spada im celność o 50%
    Wzwód - generał Ić opanował mowę koni, konie stają na tylnych nogach i atakują przednimi, dodatkowe 30% obrażeń dla jednostek konnych
    Małysz - generał jest niskiego wzrostu, ale jako mały chłopiec wpadł do kotła ze szpinakiem, podwójne obrażenia dla jednostek wyposażonych w miecze
    Instynkt - ratuj się kto może, generał Ić jest przesądny, nie pierze onuc odkąd został generałem, przeciwnicy sami rzucają się z murów fortec, zmniejszenie jednostek ludzkich wroga w obozie o 10-15%
    Bumerang - generał Ić ma jedną przypadłość, przed każdą wyprawą męczy go rozwolnienie, musi więc często i szybko korzystać z wychodka, czas podróży z/i na przygodę 1 minuta

    Co o tym myślicie ?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da;266586
    [B
    Trwoga[/B] - generał Ić uwielbia dziczyznę, wszystkie zwierzęta z obozu uciekają do lasu, zostają tylko zające (zające??)
    na wielkanoc jest szalony kórlik więc bardziej by pasowało zamiast zajęcy
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    bardzo mi się podoba nowy generał- nawet nazwy bym mu nie zmieniała. Jakby była możliwość posiadania kilku to byłby IĆ Pierwszy, Ić Drugi itp . Tylko te zające to obowiązkowe, i dodatkowo (w przypadkowych obozach) kórliki, które by miały wzmocniony wrzask. Kórlik wyposażony we "wrzask" blokowałby umiejętność "bumerang"-gienek się przestraszy i zapomni o sra.....ce. Taki przestraszony lazłby tradycyjnie 15 min.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 20.02.2018 o 10:33

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nawet 100k kleju bym za niego dał, 100x tak
    "Everybody lies"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na tak i niech pojawi się jak najszybciej
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Szalony Gienek IĆ .... Debeściak ... Jestem ZA 1000 razy

  7. #7
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    W pierwszej chwili popłakałam się ze śmiechu
    100x tak, podpisuję się rękami i nogami. I za Iciem i za zającami ^^

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    bardzo mi się podoba nowy generał- nawet nazwy bym mu nie zmieniała. Jakby była możliwość posiadania kilku to byłby IĆ Pierwszy, Ić Drugi itp . Tylko te zające to obowiązkowe, i dodatkowo (w przypadkowych obozach) kórliki, które by miały wzmocniony wrzask. Kórlik wyposażony we "wrzask" blokowałby umiejętność "bumerang"-gienek się przestraszy i zapomni o sra.....ce. Taki przestraszony lazłby tradycyjnie 15 min.
    Jak królik to tylko Królik Zabójca z Monthy Pythona, do pokonania jego potrzebna nowa premka : Święty grant ręczny - 20000k prochu w SMP

    www.youtube.com/watch?v=wKB9sEtDJOs

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    A powiedzcie drodzy Gracze, ile razy ja pisałam, że pomysły związane z tym, że np. Specjalista robi wszystko sam, nie przejdą? No ile?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    A powiedzcie drodzy Gracze, ile razy ja pisałam, że pomysły związane z tym, że np. Specjalista robi wszystko sam, nie przejdą? No ile?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    buuuuuu, nie słuchamy cię :P
    "Everybody lies"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.