Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Jak długo będzie to trwać?

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Informuję, że aby dyskusja była merytoryczna, nie może zaczynać się od listu pełnego agresji i wulgaryzmów.
    Zakropkowane wulgaryzmy to też wulgaryzmy i nic tego nie zmieni.
    Chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z grą, jednak proszę autora, aby napisał post raz jeszcze bez wykropkowanych inwektyw.
    Jeżeli post nie zostanie edytowany, wkrótce zostanie usunięty. Jest niezgodny z regulaminem forum.

    Proszę o edycję, abyśmy mogli podyskutować na poziomie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    wojtex113, takie są główne założenia tej gry "czekać" na wszytko co się da. Zasoby nie są najważniejszym surowcem, jest nim czas. Chcesz szybciej uzywaz klejnotów, prosta zasada. I w tym zakresie nie ma co się spodziewać jakichś zmian.
    Jak ktoś szuka czegoś dynamicznego no to musi zminic gre, tu się tego nie uświadczy.
    Doskonale rozumiem na czym ta gra polega bo jakiś czas temu wbiłem 75 poziom. Zależny mi na tym aby grało jak najwięcej osób i gra się dalej rozwijała. Wszyscy ci którym zależy na grze powinni współpracować a nie się kłócić o swoje odczucia i podejście do gry

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    wojtex113, takie są główne założenia tej gry "czekać" na wszytko co się da. Zasoby nie są najważniejszym surowcem, jest nim czas. Chcesz szybciej uzywaz klejnotów, prosta zasada. I w tym zakresie nie ma co się spodziewać jakichś zmian.
    Jak ktoś szuka czegoś dynamicznego no to musi zminic gre, tu się tego nie uświadczy.
    brzmi to trochę tak: wojtex113 lamko, co tam wiesz. Może zmień grę?
    - a odpowiedź taka: mam 75 level i wiem coś o grze
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Doskonale rozumiem na czym ta gra polega bo jakiś czas temu wbiłem 75 poziom. Zależny mi na tym aby grało jak najwięcej osób i gra się dalej rozwijała. Wszyscy ci którym zależy na grze powinni współpracować a nie się kłócić o swoje odczucia i podejście do gry
    czyli ktoś ma RACJĘ choć może i dałoby się to napisać krócej by niecierpliwi nie pomijali co drugiej linijki przed napisaniem komentarza, a efekt taki że zamiast trzymać się razem to jeden drugiemu udowadnia że jest ''głupi'' (i to akurat nie z set2g ''dobrej rady'' wynika a już z wcześniejszych wpisów)
    Więc zamiast tu prowadzić polskie spory trzeba wejść na serwer testowy i pisać u nich na FORUM, bo nawet jeśli chciałbym wierzyć że CM wszystko pięknie przekazuje tak jak tu pisze
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj ArturGrab!
    Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz.
    Każdy z Cm,ów przekazuje Wasze opinie do programistów, tam są one rozpatrywane i brane pod uwagę. Oczywiście nie wszystkie prośby czy pomysły mogą zostać spełnione. Ale Wasze opinie te pozytywne, jak i negatywne są dla nas niezmiernie ważne. Najważniejsze jest to, aby były merytoryczne.
    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    to coś mi się zdaje że komunikacja jest lekko utrudniona bo efektów nie widać specjalnych
    Pewnie z tego powodu że nawet jeśli jest przekazywane dalej to zasadniczo mają w nosie to co piszemy po polsku, albo nie potrafią odszukać sensu w naszych pomysłach i pytaniach (czemu?) więc je ignorują. Po prostu nie mogą nas zrozumieć bo chyba to nie jest ich zła wola, że nie chcą rozumieć?
    A chciałbym się dowiedzieć wprost i konkretnie czemu z serii Złej Królowej zostały usunięte gwiezdne monety, a więc dla wielu graczy po 58 levelu zamyka się to marne ale jednak dodatkowe źródło za które mogli kupić atak z dystansu co kilka dni? Czemu zastępuje się to fasolami w ilości śmiesznej nawet na skąpstwo BB? Zamiast dystansu kupić proch piaskuna, bo jakie opcje dajecie graczowi w sklepie po wykupieniu kwatermistrza itp?? Który gracz miał taki głupi pomysł, gdzie jest ankieta od tego i jaki był jej wynik?
    To nie gracz? Więc komu podziękować imiennie i pisemnie

    oraz np. skoro będzie zwiększone zapotrzebowanie na sztabki platyny, to czemu produkcja sztab w piecach będzie pobierała dwa razy więcej rudy? Jeśli chcieli czyścić magazyny to można raz na 3 miesiące zrobić zadania kryzysowe! Ale jak zagonić lenia do dodatkowej roboty 4 razy w roku jak można to zrobić raz a dobrze bez dodatkowego wysiłku, a niech się gracz wkurza-zawsze może zagrać w coś innego o to chodzi?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 19.02.2018 o 20:57

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    receptura na manuskrypt, później lecisz w smp na sezamkach i tylko kodeksy tomy w introligatorze, excelsior fakt leci czasami shit ale przynajmniej wpada kolejna możliwość wbijania tego niezliczonego expa, koszary elitarne na zwykłej premce zrobisz 550 kz - 2 drwale dziennie to z transportem wojska masz 2,5h (i jeszcze zostanie woja) także źle nie ma a niektórym przypominam że to tylko gra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  5. #35
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zgodnie z tym, co napisałam wcześniej, temat zamykam, ponieważ łamie regulamin forum, jest w nim zbyt wiele przekleństw.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.