Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Jak długo będzie to trwać?

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może i niektóre argumenty są faktycznie na wyrost, ale jak pisałem w innym temacie brak logiki i konsekwencji w działaniu i rozwoju gry.
    Dodał bym jeszcze eventy że non stop to samo nic nowego, wiadomo można powiedzieć nikt nie każe ci grać ok bo do tego to się obecnie sprowadza. Na czacie kiedyś handel to był że miło a dziś po kilka razy ponawiana oferta dropu ! nie surowca bo takie "tłumy"
    Co do przygód 1001 nocy - fakt mało tego leci ale jak sam napisałeś koszary - problem z którym nie umieją sobie poradzić bo jest źle zbilansowana produkcja - tylko inna kwestia ich opłacalności. Bo kiedyś był poruszony temat 1001 nocy i można się z tym zgodzić albo i nie ale połowa z nich to się do kosza nadaje lub ponownego zbilansowania dropu.
    Recepka na manu ? oki narobisz tych manu wyszkolisz podstawe ale potem trzeba w wyższe księgi wbijać - tak jest na nie recepka - ale coś za coś.
    Odnoszę wrażenie że ostatnie działania typu mini event na testowym czy te nowe przygody to próba "uratowania" w ostatniej chwili gry przed padnięciem

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    2 i 3 sobie wzajemnie zaprzeczają - albo nie masz przygód do robienia, albo brak Ci wojska na nie, zdecyduj się.
    Niezbyt dobrze czytasz tekst ze zrozumieniem panie kolego. Nic w temacie nie było wspomniane na temat: masz czy nie masz określoną ilość przygody Ali Baba itp. Co stoi na przeszkodzie aby zakupić odpowiednie ilości tych przygód na handlu? Trafiają się nierzadko okazje zakupu wielu tychże przygód po atrakcyjnej cenie. Sama sprzedawałam Drugiego za 7-miu Drwali lub kupowałam 6-7 Drwali za Drugiego Zł., jak wpadły mi z dropów.
    Tutaj powiedzano, ze system losowań z poszukiwań przygód jest totalnie zły. To primo.
    Secundo. Brak możliwości szybszego werbowania elitarnych, jeżeli się już ma dużo tego typu przygód, to kolejny ale inny problem. Sama się z nim borykam, bo koszary elity mam na 5 lvl (brak jeszcze odpowiedniej ilości zaprawy) i werbunek, nawet gdy wrzucam Skunksy (też mamy ograniczone ilości, a ceny są niekiedy zbyt wygórowane), trwa całe wieki. Mówię oczywiście o sytuacji, gdy zrobię z 8 - 12 drwali. Co nie jest tak bardzo czasochłonne, bo 4 drwali klępnę w 4-5h. 12 pójdzie mi w 3 dni. Mam jeszcze z 10 ale nie zrobię niczego, bo koszary zawalone na pół miesiąca werbunkiem. Tu leży pies pogrzebany panie kolego.

    W tej grze jest masa absurdów, niedopracowań ale to nie znaczy, ze nawet jak się wkurzasz, to masz zrezygnować z gry. Dam przykład, może niezbyt adekwatny do sytuacji ale chodzi o sens. Mieszkasz w bloku. Masz fajne, wygodfne, idealnie urządzone mieszkanie ale masz wrednego sąsiada. Czy to że sąsiad jest chamem to musisz się wyprowadzić? Chyba nie nie o to w tym chodzi.

  3. #23
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cyjanida Zobacz posta
    (...) Czy to że sąsiad jest chamem to musisz się wyprowadzić? Chyba nie nie o to w tym chodzi.
    To porównanie pasuje jak pięść do nosa.
    Tak jak wzięcie do przykładu drwala.
    Osobistycznie jestem w stanie CODZIENNIE robić 5-6 drwali i koszary z tym się wyrobią. Tyle, że po tygodniu puściłbym chyba pawia.
    Są przygody które wymagają więcej wojska i dzienna produkcja na jedną przygodę to mało, ale w sumie o to chodzi żeby robić różne przygody a nie tłuc w kółko jedno i to samo.
    Chyba, że ktoś jest masochistą

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Są przygody które wymagają więcej wojska i dzienna produkcja na jedną przygodę to mało, ale w sumie o to chodzi żeby robić różne przygody a nie tłuc w kółko jedno i to samo.
    Chyba, że ktoś jest masochistą
    Nawet jeśli robisz rożne przygody to i tak robisz to samo. Klikasz na obóz generała wpisujesz liczbę wojska klikasz na obóz do ataku i to wszystko zmienia się tylko tło wszystko jest tak samo czyli jednak jesteś masochistą. Masz 2594 posty a tak naprawdę jeden piszesz to samo w kółko co ci przeszkadza że ktoś założył sobie wątek i opisuje swoje odczucia dotyczące gry . Przez takich ludzi jak ty i Misiorww nikt już na forum nie pisze no i jeszcze penelopa też swoje zrobiła z modami. Jak ci się coś nie podoba porostu odpuść a nie wszystkim odbierasz chęć do zamieszczania swoich pomysłów. Najpierw trzeba stoczyć bój z dyżurnymi marudami forum a dopiero z BB.

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cyjanida Zobacz posta
    Niezbyt dobrze czytasz tekst ze zrozumieniem panie kolego.
    Niezbyt czuję się panem, a jeszcze mniej Twoim kolegą, więc "uprzejmości" możesz sobie darować. Nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem, po prostu nie chcę każdego zdania rozkładać na czynniki pierwsze, a oba te punkty w swojej ogólnej wymowie kłócą się ze sobą. Losowość jest od początku tej gry jej nieodłącznym elementem i w większości przypadków działa dobrze - autor wątku po prostu niezbyt dobrze orientuje się w rachunku prawdopodobieństwa i sposobie działania RNG, ale dziś nie czuję potrzeby, aby to komuś kolejny raz tłumaczyć.
    Ja też lubię być samowystarczalny i większości mi się to udaje, ale z takim skunksem ze względu na sposób jego produkcji sam się nie wyrobię. Ale ponieważ jest to gra w założeniach wieloosobowa i nastawiona na interakcję (przede wszystkim przez handel) między graczami, to jakoś sobie radzę.
    Był taki czas, kiedy miałem naprawdę dużo czasu na granie (średnio 12h dziennie) i naprawdę nie było problemem dla mnie spożytkować ten czas na przygodach (a nie było wtedy jeszcze rozwoju generałów, co ograniczają straty).
    W tej grze jest naprawdę dużo możliwości zdobywania expa, surowców, budynków czy co kto tam lubi. Jeśli wybrałaś robienie w koło drwala z poradnika, to.. ja Ci nie zabronię, ale narzekając że nie możesz go robić bez przerw(chociaż mogłabyś, gdybyś wyszła poza schematy) zachowujesz się jak weganin, który przyszedł do KFC i narzeka na mały wybór dań.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    na co komu koszary, teraz kupuję się rekrutów na handlu robi przygodę sprzedaje drop i znowu kupuje rekrutów, a wy tu o niewyrabianiu koszarów no naprawdę...XD

  7. #27
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    (...) Masz 2594 posty a tak naprawdę jeden piszesz to samo w kółko co ci przeszkadza że ktoś założył sobie wątek i opisuje swoje odczucia dotyczące gry . Przez takich ludzi jak ty i Misiorww nikt już na forum nie pisze no i jeszcze penelopa też swoje zrobiła z modami. Jak ci się coś nie podoba porostu odpuść a nie wszystkim odbierasz chęć do zamieszczania swoich pomysłów. Najpierw trzeba stoczyć bój z dyżurnymi marudami forum a dopiero z BB.
    Trzeba najpierw przeczytać te 2594 (teraz 2595) postów a nie 2594 razy przeczytać jeden post i wtedy możesz mnie oceniać. Przekazując swoje odczucia koleżanka liczyła się z ich oceną i ją dostała. A że nie spodobała się jej czy Tobie, to nie powód żeby się obrażać. A jeżeli twierdzisz, że zdroworozsądkowe podejście do gry zniechęca do pisania na forum to dobrze, bo zniechęca tych którzy mają zamiar pisać głupoty.
    I tylko przez grzeczność nie wspomnę, że wypowiedź do której się odniosłem była klasycznym przykładem nic nie wnoszącego marudzenia.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Przeglądam często forum i nie kojarzę jakiś twoich sensownych wpisów czemu myślisz, że to ty masz zdroworozsądkowe podejście do czegokolwiek. Kto dał ci prawo osądzać wpisy innych osób trochę to wygląda na samouwielbienie.

    Gra ta już dawno zalicza zjazd po równi pochyłej w dół pewnie po raz ostatni coś nowego do niej dodają. Każdej z grających tu osób powinno zależeć na tym żeby w ta grę grało jak najwięcej osób żeby wszyscy się tą grą cieszyli a nie męczyli się. Ta gra jest prosta i polega w większości na czekaniu na: wybudowanie budynków, wyprodukowanie wojska, powrót odkrywców i wiele osób chciało by to w jakiś sposób przyspieszyć ominąć ile osób tyle podejść do tematu.

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Przeglądam często forum i nie kojarzę jakiś twoich sensownych wpisów czemu myślisz, że to ty masz zdroworozsądkowe podejście do czegokolwiek. Kto dał ci prawo osądzać wpisy innych osób trochę to wygląda na samouwielbienie.
    (...)
    Twój komentarz mojego wpisu oczywiście nie jest objawem Twojego samouwielbienia. Ty masz prawo komentować, ja nie.
    Jeżeli nie widzisz sensu w moich wypowiedziach może poduczysz się czytać ze zrozumieniem?

  10. #30
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wojtex113, takie są główne założenia tej gry "czekać" na wszytko co się da. Zasoby nie są najważniejszym surowcem, jest nim czas. Chcesz szybciej uzywaz klejnotów, prosta zasada. I w tym zakresie nie ma co się spodziewać jakichś zmian.
    Jak ktoś szuka czegoś dynamicznego no to musi zminic gre, tu się tego nie uświadczy.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.