Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Pierwsze informacje - Kampania górski klan: U stóp góry - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Przy tej cenie. 24h na wszystkie przygody. I wg mnie byloby oplacalne.

  2. #52
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Wojtek, a powiedz mi dlaczego mam wydawać takie ilości surowca aby zdobyć taki mierne PD, już ktoś wyżej pisał żę jest to kolejna próba na wyczyszczenie gwiazd.

    Dobrze wiesz że nie ma jak przekonać BB oni mają swój świat tak jak pisałeś że myślą dziwnymi kategoriami (kolonie), nie mają pomysłu a forum jest od tego aby mogli CM przeczytać i przekazać opinie dalej ale żę CM mają gdzieś nasze opinie nie przekazują negatywnych i dlatego mamy takie buble jakie mamy.

    Cały czas jest mowa o złym kontencie i złym podejściu do sprawy ale oni dalej w idą myślą że robiąc źle robią dobrze.

    Witaj ArturGrab!

    Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz.
    Każdy z Cm,ów przekazuje Wasze opinie do programistów, tam są one rozpatrywane i brane pod uwagę. Oczywiście nie wszystkie prośby czy pomysły mogą zostać spełnione. Ale Wasze opinie te pozytywne, jak i negatywne są dla nas niezmiernie ważne. Najważniejsze jest to, aby były merytoryczne.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak gracze wychodzą z pomysłami na temat nowych generałów (większa pojemność wojska, umiejętności, czy nawet bezpośrednie atakowanie obozów na przygodach bez dojścia do nich, itp., itd.), to przeważnie było narzekanie, a po co, a dlaczego, za łatwo będzie.
    Podkowy dokładnie robią praktycznie to samo.. Do BB dotarło chyba (do graczy tez), że takie atakowanie było "fajne" przy max poziomie 50, teraz jest to po prostu za długie i męczące. Wcześniej (i chyba teraz też) można było zauważyć choćby przy atakowaniu kolonii że jest jakiś skrypt za poruszanie się gienków, bo na ekspedycji poruszają się szybciej. Czy nie było by lepiej gdyby zmienić drzewko generałów i tam zastosować szybsze poruszanie się ? Po co więc kolejne podkowy ? Jeszcze rozumiem podkowy na 1 czy 4h, ale po co na 8 czy na 12h ? Miało by to sens gdyby ta podkowa na 12h była aktywna przez 12h, wtedy na jednej podkowie można by zrobić choćby kilka przygód, a nie koniec przygody i podkowy też. Jak dla mnie, obecne podkowy i te nowe są na minus.
    Chyba że BB ma w założeniu że niektóre mapy z tej nowej przygody będziemy robić minimum te 12h.

    Zmiany w poszukiwaczu też są na minus. Choć go jeszcze nie mam, to przy takich zmianach nawet się nie spieszę do 70 poziomu (a mam 69). Trochę się odechciewa robić przygody jeżeli ma być o połowę gwiezdnych monet mniej jako główna nagroda. Jak ktoś ma od pół roku ten 70, czy nawet dłużej, to zdążył monet nazbierać, dlaczego gracze którzy są na półmetku 70 mają na tym stracić ? Rozumiem że trzeba było grać, robić przygody i wbijać ten 70, ale chyba nie o to chodzi.
    Co do samych zadań z poszukiwacza. Ktoś wyżej wkleił fotkę z zadaniem "zorganizowany i wydajny", należy uzbierać i wyprodukować 250 monet gildii. W jednej gildii uzbieranie owych monet może potrwać 2-3 dni, w innej nawet braknie 7 dni na ich zebranie. Rozumiem też że można skorzystać z oferty handlowej i od kogoś przyjąć po prostu te 250 monet. Ale też chyba nie o to chodzi. Poszukiwacz jest ogólnie stworzony dla samego gracza, nieważne czy jest w gildii czy nie, po co mieszać do tego gildie.

    Zmiany w excelsiorze. Już to było pisane kilka razy, ale nie wiem czy BB zdaje sobie sprawę że gracze bez premium zrobią tą nową kampanię RAZ na 1.5 miesiąca ? Nawet jeśli będą dodatkowe kryształy to i tak spadnie to do 1 miesiąca, trochę to chore.
    Zmiana dająca w dropie dwa plany do epickiego gospodarstwa (o ile taka będzie) będzie na plus dla graczy którzy jeszcze robią ciąg królowej, na minus dla tych którzy mają już wymaksowane gospodarstwo, czy dla tych którym brakuje kilka ciągów.
    Mam nadzieję, że BB wzięło pod uwagę tych graczy którzy mają w gwieździe kilka/kilkanaście ciągów królowej (sam mam 14)), że z tych też będą wpadały po 2 plany, a nie tylko z nowych jak je ktoś wylosuje.
    Tak czy siak, wydaje mi się, że gracze którzy mają epickie gospodarstwo na max, powinni dostać rekompensatę w postaci kryształów, bo jak by nie było, to Oni będą poszkodowani.

  4. #54
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi się wydaje że zostawienie sobie ostatniej przygody ze Złej królowej, i robinie jej po zmianach powinno zagwarantować plan 2x. Bo chyba drop nie bedzie przypisany do przygód zdobywanych w różnych przedziałach czasowych, to by było dziwne.
    Co więcej nie wiem czy wszyscy zauważyli, ale zabrali gwiezdne monety ze Złej królowej, które są przesunięte do Górskich klanów. W zamian fasola, no prosze tosz to policzek dla graczy.

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciąg królowej zrobili od 58, a górskie klany od 65, więc BB założyło sobie że po co graczom gwiezdne monety między 58-64. Żeby jeszcze tych fasolek było z 500, bo te 20 to śmiech na sali.
    Nie rozumiem też za bardzo idei posiadania większej ilości budynku "sala miodów". Rozumiem że każdy kolejny budynek redukuje okres czasu użycia premii (jedna sala 48h, dwie sale 24h, pewnie 3 sale 12h itd), tylko po jakiego zaśmiecać wyspę takimi samymi budynkami. Nie lepiej by było dodać plany tego budynku i wtedy można by postawić 1 budynek, a planami podnosić go na wyższy lvl ? Ale widać ostatnio BB idzie na łatwiznę, bo po co zrobić 1 budynek od strony graficznej na każdym poziomie, jak można go powielać wielokrotnie, niech gracze budują kolejne.
    Przy 6 "salach" wychodzi skrócenie czasu do 1.5h (o ile każdy budynek skróci ten czas o połowę), czyli nawet jeśli podana premia strefowa będzie trwała te 1.5h (bo w innym wypadku tego nie widzę jeśli premia będzie trwała 1.5h, a skrócenie czasu będzie po 45 minutach przy 7 budynkach), to nie widzę potrzeby dalszego zdobywania tych budynków, bo nawet przy założeniu tej 1.5h, kto będzie wchodzi do gry co 1.5h i aktywował daną premię ? choć pewnie znajdą się tacy gracze, zależy jakie to będą premie strefowe.

    Nie chce mi się pisać nowego tematu, więc dopiszę tu.
    Przy takich zmianach w excelsiorze, powinni też ogólnie zmienić losowość wypadania fragmentów wypraw, czyli, 1 wydany kryształ - otrzymujemy 1 fragment plus losowe nagrody. Wtedy wzrosło by robienie wypraw przez graczy.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 19.02.2018 o 17:51

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.