Zobacz wyniki ankiety: Czy nie chciałbyś kultowego Strusia?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    45 95.74%
  • NIE

    2 4.26%
  • A kto to taki?

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Generał Struś Pędziwiatr

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra

    Generał Struś Pędziwiatr

    Ileż to wymian dropa za nami. Ile oczekiwania na przybycie jegomościa. Ile to razy zabrakło nam kilku wojaków i trza czekać.
    Pojawia się wtedy on Struś Pędziwiatr

    Umiejętności:
    Zdrowie - 1 (kruche to, wątłe)
    Pierwszy atak - dorwie wroga zanim go zauważą
    Flankowanie - potrafi zaskoczyć wroga jak nikt inny
    Uszkodzenia - 600-650 (Uderzenia z dzioba potrafią zaboleć)
    Celność - 90%
    Czas podróży - 2min (w obie strony. sił u niego dostatek)
    Pojemność - 75 (za dużo to nie uniesie)

  2. #2
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    genialny pomysl
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Struś na dropa? Kojot miej się na baczności ... BIP BIP

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zaskakujecie ostatnimi czasy nazwami. Bajeczna nazwa.
    Rozumiem, że Struś pędziwiatr miałby być ostatnią deską ratunku dla Generała?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ta, nazwy są zaskakujące, czekać tylko aż pojawią się kolejni generałowie... generał rumcajs, generał kaczor donald, generał miś uszatek, generałowie tom i jerry, generałowie bolek i lolek czy generałowa pszczólka maja królowa pszczół :P

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Ta, nazwy są zaskakujące, czekać tylko aż pojawią się kolejni generałowie... generał rumcajs, generał kaczor donald, generał miś uszatek, generałowie tom i jerry, generałowie bolek i lolek czy generałowa pszczólka maja królowa pszczół :P



    Cudne nazwy! Ahh Generał Rumcajs.
    Takich nazw nie dodamy, ale dzięki za przypomnienie tych bohaterów! Miło powspominać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Wiem, że tematów o generałach powstaje coraz więcej. Nazwa struś przyszła mi na myśl bo najbardziej kojarzy się z szybkością. Myślałem jeszcze o Szybki Lopez To na pewno by nie przeszło. Tak naprawdę obecnie jedną z największych bolączek to dropy - odbieranie i przekazywanie. Szansa na robienie przygód typu DMK czy ZMK jednocześnie w 3 osoby wg ma małe szanse powodzenia i byłoby to tylko utrudnianie. Sytuację w których pomaga się na tych przygodach są naprawdę rzadkie (może się mylę). Do wspólnej zabawy po to powstały kooperacje. I tak wg mnie powinno zostać.
    Zadowolony jestem, że obecnie można wycofać zaproszenie dla graczy. Tu duży plus. Jednak do pełni brakuje, albo ulepszenie handlu (co wg mnie byłoby idealnym rozwiązaniem, ale chwilowo nie wiem jak) albo wprowadzenie klimatycznego szybkiego gienka na dropy. U osób które posiadają np. jednego MSW ustawienie go na szybkie dotarcie do przygody mija się kompletnie z sensem. Pewnie są inne sposoby na które na pewno nie wpadłem. Dlatego właśnie proponuje tego strusia z prośbą o głosowanie. A nuż się uda Szansa mała, ale ktoś w końcu szóstkę trafi

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.