Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nieplanowana konserwa sieci i inne problemy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra

    Nieplanowana konserwa sieci i inne problemy

    Czy w dniu dzisiejszym są realizowane jakieś nieplanowane prace serwisowe?
    U niektórych graczy poznikały w zakładkach premki. Dopero przelogowanie pomogło.

    Do tego od pewnego czasu kursor wyskakuje z pola w którym coś się wpisuje. Powoduje to, że albo przesuwam mapę zamiast pisać tekst albo nie mogę wprowadzić prawidłowej wartości wojska. Dziś zapomniałem 10-raz spojrzeć czy prawidłowo wysyłam i poszło 15 oblężników zamiast 150. Doprowadza to do furii.

    Czy może cie naprawić błąd który powoduje na przygodzie zamrożenie gry podczas przesuwania obozu? Wtyczka wylatuje w kosmos i nic poza restartem przeglądarki nie można zrobić.

    Nie wiem na jakim sprzęcie pracują programiści, bo mam wrażenie, że testy są robione na 22 rdzeniowych Xeonach i 512 GB ramu. W domu mam mocny sprzęt, ale współczuje ludziom grać na słabym notebookowym sprzęcie.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Dziękuję za informację, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym nie odbywały ani nie odbywają się żadne prace techniczne.
    Bardzo proszę graczy, których dotknęły opisane niedogodności o wpis pod tym postem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra czasem jakby zatrzymuje się na napisie o przerwaniu połączenia ale po chwili rusza dalej, nie wiem od czego to zależy. A skąd się wzięła kolejka przy wchodzeniu na przygodę i swoją wyspę? Może jednak coś się dzieje tylko nie wiecie o tym?

    Ale może grę zamraża przez mróz za oknem, to pewnie przez zimę
    Ostatnio edytowane przez szwargotka ; 08.02.2018 o 13:33

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem aktualnych wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu - temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.