Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem nowej Pani Generał?

Głosujących
87. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    61 70.11%
  • Nie

    17 19.54%
  • Tak, ale z modyfikacjami

    9 10.34%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Nowa dzielna Pani Generał - Królowa Amazonek

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    jako królowa amazonek nie wojuje elitarnymi żołnierzami, puszkarzami, oblężnikami, są dla niej za wolni nie nadążają

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kicia79 Zobacz posta
    jako królowa amazonek nie wojuje elitarnymi żołnierzami, puszkarzami, oblężnikami, są dla niej za wolni nie nadążają
    Zgadza się Sama nazwa wskazuje na szybkość więc ostatni atak to by było nieporozumienie. Poza tym ona by nie miała cierpliwości czekać ...

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta

    Punkty zdrowia - 300 - bo dba o zdrowie, jest wegetarianką i jest aktywna fizycznie

    Ale się uśmiałem.

    Nowa Pani generał nie powinna jeździć konno))
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.06.2018 o 16:36 Powód: korekta treści

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Ale się uśmiałem.

    Nowa Pani generał nie powinna jeździć konno))
    Lubię jak się ludzie znają na żartach Jak nie, to też lubię Nawet bardziej.

    Komentarz trochę w stylu czy Bóg był wegetarianinem? A może weganinem? A Jezus, czy choćby Św. Franciszek?
    Boga przy konsumpcji nikt nie przyłapał, to nie wiemy. Jezus i Franciszek raczej nie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.06.2018 o 16:37 Powód: korekta treści

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem ZA!
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    lubię ostre koleżanki :-)
    a in prędzej tym lepiej

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    na cześć mojej szefowej proponuję: Szalona Halina ... typowy manewr to oflankowanie z frontalnym atakiem rakietami ziemia-powietrze
    PS. nie mam pojęcia jak ona to robi ... ale wymiękają najtwardsi zawodnicy
    Ostatnio edytowane przez Alexilaiho ; 01.03.2018 o 04:25

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alexilaiho Zobacz posta
    na cześć mojej szefowej proponuję: Szalona Halina ... typowy manewr to oflankowanie z frontalnym atakiem rakietami ziemia-powietrze
    PS. nie mam pojęcia jak ona to robi ... ale wymiękają najtwardsi zawodnicy
    Szalona Halina - podoba mi się!

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    To czas na małe podsumowanie:

    "Królowa Amazonek" - jak napisałam w pierwszym poście - miała być z założenia lepsza od swoich męskich kolegów i przywrócić kobietom należne im miejsce na polach bitew
    Stąd nieco wyśrubowane propozycje. Z doświadczenia wiem, że lepiej prosić o więcej, jak się dostanie chociaż połowę z tego, to i tak będzie dobrze. Sięgaj po rękę, jak złapiesz palca to się ciesz.

    Jeśli chodzi o same umiejętności:
    - zdecydowanie pierwszy atak, żaden inny nie pasuje do Królowej Amazonek
    - "zaklinanie koni" (piękna nazwa!) - nie wiem jak Wam, ale mi się Królowa Amazonek właśnie z tymi zwierzętami kojarzy. Nusala specjalizuje się w łucznikach, więc Królowa Amazonek niech się specjalizuje w jednostkach konnych. Obrażenia zadawane przez te jednostki pod jej przywództwem niech będą więc zwiększone o np. 30%. Albo w punktach np. +5. Oczywiście chodziło mi o wszystkie konne jednostki, również te z koszar elitarnych.
    - uszkodzenia obszarowe i atak z flanki
    - punkty zdrowia i wytrzymałość - na pewno większe niż jej koledzy generałowie. Jest faktem naukowym, że kobiety są bardziej wytrzymałe od mężczyzn, więc niech ona będzie tego potwierdzeniem. 300 to była moja propozycja.
    I na koniec pojemność - jeśli ma się co najmniej równać z majorem, to pojemność mniejsza niż 250 nie miałaby sensu.

    A przy okazji, liczę na dyskusję i krytykę również, a nie głosowanie na nie, dla samego tylko nie.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kobieta dobrym przywodca predzej podda swoje oddzialy, zeby nikomu wlos z glowy nie spadl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.