Zobacz wyniki ankiety: W jaki sposób powinieneś go obudzić?

Głosujących
255. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Użyj piór z czapek odkrywców, aby łaskotać jego stopy

    63 24.71%
  • Poproś Sonyę, aby go pocałowała

    116 45.49%
  • Rozgnieć jagody, aby nakarmić Cyklopa - możliwe, że jest głodny!

    76 29.80%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: SOS Sonya : Widzący Eamon

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    niech krzyknieeee...!

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo Wam dziękuję za wszystkie głosy.
    Na chwilę obecną widać, że wygrywają całusy!

    Zapraszam pozostałych graczy do oddania głosu w naszej zabawie, kto wie, może jeszcze wpłyniecie na wyniki?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Adrenalina

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2015
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    pocałunek zdziała cuda

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Katalonnia Zobacz posta
    pocałunek zdziała cuda
    Mam nadzieję, że masz rację! Zachęcam serdecznie do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Niespiesznie podchodzę do cyklopa, z kieszeni wyciągam kilka starych paragonów z Biedronki, wyciągam rękę w kierunku jego stopy, ale zaraz ją cofam. O fuj.. Mógłby czasami umyć te nogi! Rozglądam się za czymś, co może okazać się pomocne w realizacji mojego planu. Nieopodal znajduję złamaną gałąź. Podnoszę ją i z patykiem w ręku już odważniej podchodzę do mojej przyszłej ofiary. Przy pomocy zdobytego narzędzia rozchylam mu paluchy lewej stopy, pomiędzy nie wtykam papierzyska. No, połowa (ta gorsza połowa) roboty wykonana. Odrzucam patyk z obrzydzeniem. Na końcu jakby pozieleniał, ale przecież to chyba niemożliwe, żeby chciał zakwitnąć? Zza pazuchy wyciągam krzesiwo, po kilku iskrach chubka się zatliła, ale papier użyty do paragonów jest jakoś mało chętny do zapłonu od samego żaru. Sięgam do drugiej kieszeni i grzebię w niej gorączkowo przez chwilę. Jest! Z zadowoleniem wydobywam zapalniczkę BiC. Podpalam wystające spomiędzy cyklopowych palców kawłaki mojego "budzika" i zadowolony z siebie oddalam się o kilkanaście metrów, czekając na efekt.
    Ostatnio edytowane przez Vacek ; 08.02.2018 o 13:34

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vacek Zobacz posta
    Niespiesznie podchodzę do cyklopa, z kieszeni wyciągam kilka starych paragonów z Biedronki, wyciągam rękę w kierunku jego stopy, ale zaraz ją cofam. O fuj.. Mógłby czasami umyć te nogi! Rozglądam się za czymś, co może okazać się pomocne w realizacji mojego planu. Nieopodal znajduję złamaną gałąź. Podnoszę ją i z patykiem w ręku już odważniej podchodzę do mojej przyszłej ofiary. Przy pomocy zdobytego narzędzia rozchylam mu paluchy lewej stopy, pomiędzy nie wtykam papierzyska. No, połowa (ta gorsza połowa) roboty wykonana. Odrzucam patyk z obrzydzeniem. Na końcu jakby pozieleniał, ale przecież to chyba niemożliwe, żeby chciał zakwitnąć? Zza pazuchy wyciągam krzesiwo, po kilku iskrach chubka się zatliła, ale papier użyty do paragonów jest jakoś mało chętny do zapłonu od samego żaru. Sięgam do drugiej kieszeni i grzebię w niej gorączkowo przez chwilę. Jest! Z zadowoleniem wydobywam zapalniczkę BiC. Podpalam wystające spomiędzy cyklopowych palców kawłaki mojego "budzika" i zadowolony z siebie oddalam się o kilkanaście metrów, czekając na efekt.

    Zacna historia!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.