Zobacz wyniki ankiety: Generałowie o nowych możliwościach za zgodą.

Głosujących
143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    102 71.33%
  • NIE

    32 22.38%
  • Obojętne

    9 6.29%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Przerobienie Generałowie - propozycje - za zgodą michalina2

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    tak

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    nie

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Teraz widać jak gracze graczy nie szanują, jaki jest rozłam, nic więcej pisać nie będę, domyślcie się sami ...............

    TAK

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to nie gracze graczy nie szanują ...to BB nas nie szanuje i wymyśla coś czego nigdy nie było w starych dobrych Settlersach.. coraz więcej ludzi jest znudzona tą grą i jest im wszystko jedno co wprowadzą

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Generała Mikołaj, przemianować na Generał Mróz" - to możesz zrobić samodzielnie, zmieniając mu po prostu nazwę. Możesz go nazwać Felek, Bronek a nawet Krysia.

    - Mikołajowa jest jaką ją zrobił BB i taka zostanie. To przykład, że ktoś kto wymyśla nowości nie gra w Settlersów albo tylko zagląda czasem. Na zmianę bym nie liczyła. To jest problem wieloletni.
    - "Chyba Mikołaj i Mikołajowa jest każdemu znany od dziecka a tym samym więcej są popularni niż,
    jakiś tam wampir Lord Dracula. A ci na niskich lvl mieli by swojego generała MSW , choć słabszego.
    Pewna jestem że i na wyższych lvl , mocno wykorzystywali by takich generałów, na pierwszy atak, itd.."
    Akurat Dracul jest lepszy od Mikołajowej, od wampira też. Nie lepiej uzbierać w evencie na MSW i Dracula?A jak trzeba to w kilku kolejnych. W grze chodzi o to, żeby się jednak czasem wysilić i na coś uzbierać. Wszyscy "starzy" wyjadacze od tego zaczynali i dopiero po paru latach dorobili się bandy MSW. Idziesz na łatwiznę, a nie o to chodzi.
    - "Po co kupować Mistrza Obrony jak niektórych nie stać" - ja mam 1 i nie kupuję więcej chociaż mnie stać. Znowu ten sam problem, a możesz go rozwiązać np. przyłączając się do dobrej gildii. W takiej na pewno dostaniesz za darmo potrzebny towar eventowy.
    Generalnie - nie wierzę, że BB przerobi ci generałów. Dwa - uważam, że to bez sensu. Trzeba mieć cel i do czegoś dążyć a z tego co piszesz wynika, że grasz od niedawna. To wszystko przed tobą. Kupowanie za klejnoty generałów typu Szlom to szaleństwo!

    Nie zapominajmy, że "prawie robi różnicę" i żadne kosmetyczne przeróbki nie zastąpią oryginału - ani MMA, ani Nusali, Vargusa, Anslema.
    W gorszej sytuacji są ci, którzy mają już to wszystko i celu braku.

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    to nie gracze graczy nie szanują ...to BB nas nie szanuje i wymyśla coś czego nigdy nie było w starych dobrych Settlersach.. coraz więcej ludzi jest znudzona tą grą i jest im wszystko jedno co wprowadzą
    Hej!

    Dziękuję za Twoją opinię.

    Czy mógłbyś napisać, co chciałbyś zobaczyć w grze? Może masz jakiś ciekawy pomysł?
    Jeżeli tak to zapraszam Cię do działu "Pomysły i sugestie".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    "Generała Mikołaj, przemianować na Generał Mróz" - to możesz zrobić samodzielnie, zmieniając mu po prostu nazwę. Możesz go nazwać Felek, Bronek a nawet Krysia.

    - Mikołajowa jest jaką ją zrobił BB i taka zostanie. To przykład, że ktoś kto wymyśla nowości nie gra w Settlersów albo tylko zagląda czasem. Na zmianę bym nie liczyła. To jest problem wieloletni.
    - "Chyba Mikołaj i Mikołajowa jest każdemu znany od dziecka a tym samym więcej są popularni niż,
    jakiś tam wampir Lord Dracula. A ci na niskich lvl mieli by swojego generała MSW , choć słabszego.
    Pewna jestem że i na wyższych lvl , mocno wykorzystywali by takich generałów, na pierwszy atak, itd.."
    Akurat Dracul jest lepszy od Mikołajowej, od wampira też. Nie lepiej uzbierać w evencie na MSW i Dracula?A jak trzeba to w kilku kolejnych. W grze chodzi o to, żeby się jednak czasem wysilić i na coś uzbierać. Wszyscy "starzy" wyjadacze od tego zaczynali i dopiero po paru latach dorobili się bandy MSW. Idziesz na łatwiznę, a nie o to chodzi.
    - "Po co kupować Mistrza Obrony jak niektórych nie stać" - ja mam 1 i nie kupuję więcej chociaż mnie stać. Znowu ten sam problem, a możesz go rozwiązać np. przyłączając się do dobrej gildii. W takiej na pewno dostaniesz za darmo potrzebny towar eventowy.
    Generalnie - nie wierzę, że BB przerobi ci generałów. Dwa - uważam, że to bez sensu. Trzeba mieć cel i do czegoś dążyć a z tego co piszesz wynika, że grasz od niedawna. To wszystko przed tobą. Kupowanie za klejnoty generałów typu Szlom to szaleństwo!

    Nie zapominajmy, że "prawie robi różnicę" i żadne kosmetyczne przeróbki nie zastąpią oryginału - ani MMA, ani Nusali, Vargusa, Anslema.
    W gorszej sytuacji są ci, którzy mają już to wszystko i celu braku.
    Słusznie piszesz.

    ps. A ja to bym chciała takiego gienka- Nazywałby się Nuklearna Rozpierducha. Wysyłało by się go na przygodę z 1 R ( bajkowe z 1 kz). Naciskało by się przycisk- "dokonaj totalnej demolki" i przygoda skończona- na wyspie zostają tylko szczury i karaluchy . Chyba do tego zmierzają te wszystkie propozycje ciągłych ulepszeń - mieć " na teraz" wszystko, bez wysiłku.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Penelopa od pomysłów na gre za która kasujecie pieniądze sa wasi informatycy a nie gracze. Za kazdy pomysł płaci sie cięzkie pieniądze a wy nie macie nic do zaoferowania i jedziecie na darmowych sugestiach graczy....żenada...

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    Penelopa od pomysłów na gre za która kasujecie pieniądze sa wasi informatycy a nie gracze. Za kazdy pomysł płaci sie cięzkie pieniądze a wy nie macie nic do zaoferowania i jedziecie na darmowych sugestiach graczy....żenada...
    Po prostu słuchamy naszych graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Margherita to powinnaś się cieszyć, że masz już wszystko, i że lepsze osiągi będą mieli generałowie, a pro po
    nie wycinaj tekstu bo wtedy brak kontekstu całości o co w tym wszystkim chodzi, i proszę czytać uważnie.

    TAK

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.