Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 447

Wątek: Połączenie nie powiodło się

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Premium, logowanie poszło ... Najgorszy jest brak szacunku dla nas, zero przepływu informacji! Haloooooo BB jest tu ktoś? Nie zasługujemy na wiadomość, kiedy postawicie to na nogi? Lekceważenie poziom hard.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To nie jest żadna konserwa tylko baardzo poważna awaria. Podobno dzisiaj rano z Balic w pośpiechu odlecialo do Rumunii trzech informatyków - wybitnych polskich specjalistów od szyfrowania i odzyskiwania danych. Podobno przylecial po nich specjalny samolot. A że serwery stoją w Rumunii to tak sobie myślę, że to pewnie ich poproszono o pomoc przy tej awarii. Więc znów tak sobie myśle, że albo to był atak hakerski albo atak zimy i zasypało im serwerownie sniegiem albo zalalo wodą......... Sprawa na pewno jest bardzo powazna, bo milczą. Jakby to byla sprawa mniej powazna to by na pejsbooku napisali cos wiecej
    Ostatnio edytowane przez syn_Druida ; 18.03.2018 o 20:14

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    wow, forum już działa, więc to już postęp

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dla mnie raz działa, raz nie działa. A sklep działa stale.

    W którym roku podczas eventu piłkarskiego do gry wprowadzono boisko teningowe?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.04.2018 o 14:25 Powód: color

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    cały dzień postęp lub uwstecznienie. Postęp-gdy mimo wszystko jest strona logowania, a nawet po 3-4 próbach da się zalogować, natomiast naciśnięcie przycisku 'gra' to spory błąd, wywala się. Postęp obecnie, bo też przez cały dzień forum nie było.
    Ktoś wie, co dziś przed konserwą rozwalili, czy może atak hakerski, czy fachowcy się do gry przysiedli i eksplozja serwerów?
    A nade wszystko Penelopa lub któś niech zlituje się i da jakieś info na głównej, co się dzieje. Tak jak obecnie sugeruje, że BB nie panują nad sytuacją, ktoś inny ma kontrolę i może stawia warunki. A może to Ruscy (modni od paru dni) lub islamiści z Allan akbarek czy inne 'silence, I kill You'?

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Na twarzoksiążce jest tylko taki komunikat:

    The Settlers Online 8 godz. (czyli około 11:00)
    Utrudnienia techniczne są nadal analizowane, prosimy o cierpliwość.
    Uprzejmie informujemy, że wiemy już o występujących obecnie utrudnieniach technicznych. Prace nad przywróceniem dostępu do gry trwają.

    Tekst oryginalny:
    https://www.facebook.com/TheSettlers...85341921488089

    Być może to rzeczywiście coś poważniejszego niż się spodziewamy bo nikt się nie odzywa i nie komentuje. Pewnie mają zakaz.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mialy byc niedziele wolne tylko od handlu

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale co to ma znaczyć, że mają zakaz? Co to za praktyki? Powinno im zależeć na dobrym imieniu, a w taki sposób tylko sobie szkodzą. Dla mnie to wygląda jak zwykła olewka, a i to, że żaden mod od siedmiu boleści nie raczy nic napisać tylko pokazuje do czego się nadają: do wklejania podziękowań z automatu, bo taka Penelopa właśnie to robi, sama od siebie g...uzik napisze. Dzisiaj cały dzień bez gry akurat w niedzielę, jutro planowana konserwa, czyli dla niektórych dwa dni wyjęte z gry, a przecież nie każdy ma non stop czas na Settlersów. Ja sobie poradzę, ale niektórzy mają prawo być bardziej wkurzeni.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spokojnie,przecież dostaniemy kosz egzo,parę kryształków,dosypkę myślę że 250 do dowolnego złoża oraz ze 100 klejnotów Nie wiem jak Wy,ale ja już się doczekać nie mogę na prezenciki

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    PiS przejmuje kontrole


    Przewaga uzyskana przez jednego z grających po stanie równowagi punktowej w grach sportowych określana jest jako?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.04.2018 o 14:26 Powód: color

Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.