Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za dodaniem do gry możliwości gry na dodatkowych wyspach przygod ?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK chce aby dodano możliwość generowania przygód np o losowo o zadanej trudności wielkości i czasie

    21 70.00%
  • NIE

    9 30.00%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Rozwoj gry

  1. #1
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj

    Rozwoj gry

    ze względu iż diabelnie monotonne jest klepanie tego samego i do tego stopnia potrafi obrzydzić grę ze idzie się nawet do pracy żeby nie grac
    a z doświadczenia wiem ze chętnie wracam do serii chociażby herosa 3 albo nawet 2 to tak myślę ze forma przerośnie możliwości BB ale pomysł jest taki aby dodać możliwość tworzenia nowych przygód - wiem ze to raczej dość skomplikowane ale niech na początek będzie to możliwość gry na losowej planszy gdzie będzie można wybrać rozmiar planszy oraz poziom trudności algorytmy jako takie podstawowe ubi może zaczerpnąć z jako takich podobnych kompilacji niekoniecznie będących online exp by wychodził sam z jednostek pokonanych plus ewentualnie bonus uwzględniający poziom trudności rozmiar i powiedzmy deklaracje czasowa którą gracz deklaruje na ukończenie przygody np 3 h zamiast 14 dni
    na początek niech to będzie proste mała plansza mały exp mała trudność - z czasem rozwój dodawanie parametrów ..... możliwość zapisu na serwerze i udostępnianie aż po ekstremalne rzeczy typu tworzenie kampanii

    wiec pytanie czy jesteście za dodaniem do gry możliwości gry na stworzonych (na początek nawet losowych) wyspach przygód ?
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zmieni to tyle, że będziemy korzystać z symulatora.
    niestety bb nie planuje jakiejś rewolucji, nie licząc w nowym ciągu pseudolosowości na paru obozach.
    zostaje klepanie klepanie, aż do końca, jak w przypadku anno
    "Everybody lies"

  3. #3
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Bedziemy klepac , klepac i klepac ... Nawet w pracy ... BB nic nie zmieni ...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem za ,każde nowe rozwiazanie jest lepsze i może nie bedzie nudne.Również dobre by było wymiana wszystkich starych przygód na nowe ,które tak naprawdę tylko zalegają a nikt nie robi

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Proszę o rozwinięcie, bo nie bardzo rozumiem .....
    "....możliwość gry na losowej planszy gdzie będzie można wybrać rozmiar planszy oraz poziom trudności ..." otwieram gwiazdę, wybieram zakładkę przygód, zamykam oczy i wybieram przygodę .... robię to co wybrałam na chybił trafił .... a tak na serio, nie gram w Herosów wiec nie wiem o co ci chodzi?
    Ostatnio edytowane przez Kofelove ; 28.01.2018 o 20:02
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Bardzie przydatna bylaby zmiana silnika gry... zzera po 600-800MB ramu i jeszcze zarzyna caly rdzen procka (AMD Phenom II 1090T)... a o grze na netbooku mozna miedzy bajki wlozyc (AMD E-350 2x1,6 GHz, 8 GB ram)

    Nie wiem jak wypada HTML5, ale moze by tak na Unity przejsc?

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    B0mbaj już jasno powiedzieli że nie mają zamiaru zmieniać technologii

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    zdaje się, że sugestia Wam umknęła. Zachęcam do głosowania i dyskusji, to od Waszych opinii zależy, czy pomysł zostanie przekazany!

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Na chwillę obecną pomysł nie zostanie zrealizowany.

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.