Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: Dzień na odwrót: Podziel się najlepszym anty-poradnikiem TSO

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    1. Sprzedać 2 dropy po 50k fasoli,szybko zakończyć przygodę i tydzień się nie logować - może zapomną...
    2. Nie wysyłać odkrywców po surowce eventowe
    3. Posiadać fetysz w postaci ciągłego wrzucania Prochu Piaskuna na wyspy znajomych
    4. Zasypywać znajomych półmiskami ryb na budynki aktywne bez premii
    5. Oferować zaprawę na handlu za podstawowe surowce w stosunku 100:1
    6. Wydawać klejnoty na pakiet drewna iglastego od Kupca
    7. Na prośby znajomych z gildii odpisywać non stop "Mogę Ci pomóc ale mi się nie chce teraz..."
    8. Oferować dropy na gildii na free, po czym po odezwie, pisać że już sprzedane na wadze
    9. Napisać na gildii prośbę "Kto mi wrzuci premie?", po czym na odzew odpisać "Byłem szybszy"
    10. Oferować na czacie handlu surowce/premie/przygody które nie istnieją w grze
    11. Kupić dropa po czym ubić strzałkami wszystkie obozy na mapie zanim inni skończą
    12. Poprosić o pomoc w zaliczeniu Z/G w postaci chwilowej pożyczki surowców, po czym ich nie oddać
    13. Zadawać do supportu pytania typu: "Czy na wycinkę drzew w grze trzeba mieć pozwolenie?", "Czy osadnicy rozmnażają się przez partenogenezę skoro nie ma kobiet?"
    14. Po stworzeniu konta i rozpoczęciu gry (nowy gracz), wyzwać się na challenge aby w jak najkrótszym czasie dostać bana

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie mogę uwierzyć w to, że ktoś w BB wymyśla takie bzdury...

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    zamiast grać czytam dokładnie i z uwagą temu podobne konkursy.... szczególnie ten, jest wyjątkowy ))

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    DD HUFUPUKAR nie wiem czy to ma jakiś związek z nikiem ale bez nadziei na jaką kolwiek nagrodę często zadarza mi sie grac tak jak Ty :
    zazwyczaj jestem wściekła (krótko) ale dziś uśmiałam się po pachy )) hihihiiiiiiiiiiiiiiiiii

  5. #25
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    kupowac WSZYSTKIE zasoby za klejnoty w sklepie

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jescze raz ja :0 nie mam pojęcia po co ten konkurs ..mnie w każdym razie bardzo podniósł na duchu w skrytości którego uważałam się za straszliwego gamonia owszem jestem nim ale jest nas więcej ))

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    I. Ekonomia
    1. Budynki produkcyjne stawiaj jak najdalej od złóż i możliwie daleko od magazynów - wpłynie to korzystnie na kondycję osadników.
    2. Staraj się nie ulepszać budynków bo to opcja dla mięczaków a jeśli już musisz to wyłącznie za klejnoty. Maksymalnie ulepszony budynek należy wyłączyć ponieważ niekorzystnie wpływa na morale osadników.
    3. Następnego odkrywcę lub geologa wysyłaj na poszukiwania gdy wróci poprzedni aby każdy z nich mógł odpocząć i nabrać sił. Ponadto gdyby pobłądzili to stracisz tylko jednego.
    4. Oszczędnie eksploatuj złoża - wiele zbyt intensywnie drążących kopalń może spowodować zapadnięcie się wyspy w odmętach oceanu a Ty nie chcesz podzielić losu Atlantydów.
    5. Na handlu kieruj się sprawdzoną zasadą "kupuj gdy spada a sprzedawaj gdy rośnie".
    6. Unikaj znajomych bo to strata czasu a gildii unikaj jak ognia bo zostaniesz niecnie wykorzystany.
    7. Anuluj zadania dzienne bo nagrody nie są warte poniesionych kosztów.

    II Wojsko.
    1. Do ataku wysyłaj zawsze najlepsze wojsko a o rekrutach, łucznikach czy ochotnikach szybko zapomnij.
    2. Unikaj porad z wiki a szczególnie bloków bo to dla takich co sobie nie radzą.
    3. Najlepsze dropy to te najdroższe - ale to każdy wie więc szybko reaguj.

    III. Sklep.
    1. Przeznacz określoną kwotę pieniędzy na stałe zakupy klejnotów, za które uzyskasz dostęp do elitarnych elementów gry.

    IV. Społeczność
    1. Na czacie większość deklaruje pomocną dłoń ale nie ufaj im bo w końcu i tak najadą i złupią Twoją wyspę.
    2. Jeżeli będziesz się zachowywał "bardzo swobodnie" lub otwarcie krytykował przedstawicieli "niebieskich" szybko dołączysz do wyjątkowej grupy osadników wyklętych i dostaniesz specjalny banner wraz z premią czasową.

    Tak na szybko :-)
    Ostatnio edytowane przez Markav ; 25.01.2018 o 22:28

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    chuda coś jest na rzeczy jeżeli chodzi o relacje nik- gra na opak )

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Chuda_ Zobacz posta
    jescze raz ja :0 nie mam pojęcia po co ten konkurs ..mnie w każdym razie bardzo podniósł na duchu w skrytości którego uważałam się za straszliwego gamonia owszem jestem nim ale jest nas więcej ))
    Ha ha- mam tak samo nie jest źle.
    dodałabym jeden myk: robić ambitnie MB z wszystkimi obozami (oczywiście bez lepszych gienków, - tawerniaki i wetek), zostawić tylko ostatnią wieżę z pomiotem i sprzedać lootkę.... i musieć oddać 5 k monet... Nie pamiętam komu tak zrobiłam, bo było to już kilka lat temu- ale pozdrawiam serdecznie )

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystarczy w odpowiednim momencie napisać "ok" na czacie ;)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.