Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: SOS Sonya: Głuchy Wartownik

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    SOS Sonya: Głuchy Wartownik




    Głuchy Wartownik


    Wchodzisz do labiryntu, odkrywcy biegną na przodzie jednak, lata ich treningu oraz doświadczenie w zwiadach robią swoje i zanim się orientujesz, Twoja grupa dzieli się na dwie mniejsze grupy. Kiedy spaceruje przez labirynt, zauważasz, że nie był tak zawiły, jak myślałeś. Twoja grupa szybko dociera do wyjścia i czeka na odkrywców. Po jakimś czasie słyszysz ich wesołe rozmowy. Odkrywcy opuszczają labirynt, niosą też trochę łupów, które znaleźli w środku a w nich stalówkę i papier. Ciekawe!

    Jesteś teraz blisko ruiny, w której zamarznięty człowiek musiał znaleźć kamienną figurkę. Z uśmiechem idziesz do przodu, ale nagle zauważasz kątem oka czerwone oczy wpatrujące się w Twoją grupę. Wygląda na to, że jakaś istota mieszka w małej jaskini niedaleko ruin. Decydujesz się zignorować niebezpieczeństwo i kontynuujesz drogę ku ruinie, jednak stworzenie wychodzi ze swojej kryjówki i blokuje Ci drogę.

    Widzisz wyraźnie: stworzenie jest w rzeczywistości mężczyzną w średnim wieku, jest ubrany w stary zakurzony mundur i wydaje się być strażnikiem ruin. Jego oczy żarzą się w tajemniczym czerwonym świetle i, pomimo że patrzy prosto na Ciebie, wydaje się, że utkwił wzrok w jakimś punkcie za Tobą. Na pewno nie zostawiłeś dobrego wrażenia, gdy wcześniej go zignorowałeś. Kontynuujesz rozmowę z nim, jednak mężczyzna nie reaguje, - czy może być głuchy? Zanim sytuacja stanie się jeszcze bardziej niezręczna Wartownik pokazuje Ci pergamin:

    Ktokolwiek chce zobaczyć Eamona Wieszcza, musi odpowiedzieć na trzy pytania.
    Odpowiedz mądrze, bo inaczej Mistrz nie zapewni Ci audiencji.

    1. Jak masz na imie?
    2. Jakiej mądrości szukasz u Eamona?
    3. Do czego jest Ci potrzebna?
    Z wielkim podekscytowaniem w oczach, Sonya mamrocze "Eamon Wieszcz? Czy legendy mogą być prawdziwe? Musimy dostać się do ruin!" Ze ściśniętym gardłem, chcesz odpowiedzieć na pytania, ale strażnik przerywa Ci i pokazują na swoje uszy. Co teraz? Nic nie możesz zrobić, ale Sonya przypomina Ci o tym, co Twoi odkrywcy odnaleźli w labiryncie! 'Och, ależ oczywiście!" uśmiechasz się do niej z ulgą. Szybko zaczynasz coś pisać na kawałku papieru... Co napisałeś?



    Odpowiedz mądrze,
    BB_Penelopa

    ZASADY
    • Umieść pióro na papierze i wyślij nam swoje odpowiedzi na pytania Wartownika.
    • Twój wpis musi być napisany ręcznie i musisz odpowiedzieć na wszystkie 3 pytania. Pamiętaj, aby zeskanować lub zrobić zdjęcie swoich odpowiedzi i dodać je na naszym forum.
    • Na prace czekamy od 23 do 29 stycznia 2018 roku.

    NAGRODY
    • Najbardziej przekonujące ręczne napisane odpowiedzi mają szanse na zdobycie: 1 Manuskryptu, 1 Tomu i 1 Kodeksu.
    • Inne nagrody składające się z 5 Kryształów zostaną przyznane tym którzy dostarczą pracę zgodną z regulaminem.

    WSKAZÓWKA: Postaraj się użyć jak najpiękniejszego pisma, aby zaimponować Sentunell!
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 23.01.2018 o 18:43

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Annastazja mam na imie szukam modrosc. Eamona jest bardzo ostrozny nie ufny moze jak pozna mnie lepiej to okaze sie przyjacielem i bedzie pomagal zdobywaniu doswiadczenia.kto wie ?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    A gdzie dokładnie wysyłać odpowiedzi konkursowe?
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kofelove Zobacz posta
    A gdzie dokładnie wysyłać odpowiedzi konkursowe?
    Twój wpis musi być napisany ręcznie i musisz odpowiedzieć na wszystkie 3 pytania. Pamiętaj, aby zeskanować lub zrobić zdjęcie swoich odpowiedzi i dodać je na naszym forum.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    jest malutki problem bo jak ja bym napisał to nie wiem czy by w ogóle się rozczytali tam

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    jest malutki problem bo jak ja bym napisał to nie wiem czy by w ogóle się rozczytali tam
    Spróbuj!

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Co napisałeś?
    Rozumiem, że konkurs jest skierowany tylko do graczy płci męskiej?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra

    Lightbulb Głuchy Wartownik!

    1. Jak masz na imię? Kofelove
    2. Jakiej mądrości szukasz u Eamona? Jak dostać się do ruin ?
    3. Do czego jest Ci potrzebna? Chcę uratować mężczyznę z pod klątwy !
    Załączone pliki
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kofelove Zobacz posta
    1. Jak masz na imię? Kofelove
    2. Jakiej mądrości szukasz u Eamona? Jak dostać się do ruin ?
    3. Do czego jest Ci potrzebna? Chcę uratować mężczyznę z pod klątwy !
    Brawo!

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    A to moje pisemko do Emona!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.