Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: długa nieobecność w grze

  1. #11
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    nie wiem ile w tym prawdy, ale kiedyś na czacie czytałam, że to nie tak. przedmioty premium (w sensie wszystkie budynki od kupca, premie, przygody) zostają w gwieździe. również w gwieździe można odnaleźć budowle, które przed przerwą w grze trzymało się NA wyspie. przepada tylko ich lvl (w przypadku tych, które da się ulepszać). zerowany jest też lvl gracza. i raczej raz zabranego expa nie oddadzą...

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    nie wiem ile w tym prawdy, ale kiedyś na czacie czytałam, że to nie tak. przedmioty premium (w sensie wszystkie budynki od kupca, premie, przygody) zostają w gwieździe. również w gwieździe można odnaleźć budowle, które przed przerwą w grze trzymało się NA wyspie. przepada tylko ich lvl (w przypadku tych, które da się ulepszać). zerowany jest też lvl gracza. i raczej raz zabranego expa nie oddadzą...
    Traci się wszystko, również klej. Ponadto rzuca Cię na pierwszy z brzegu aktualnie najnowszy serwer.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    znowu.konserwa?

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gumiś111 Zobacz posta
    witam ze 2 lub 3 lata temu grałem w gre i próbowałem sie zalogować,ale nie mogłem bo mnie przeniosło na nowy świat i mam 1 lvl i teraz pytanie czy dam rade odzyskać swoje stare konto gdzie miałem 50 lvl
    z góry dziekuje za pomoc
    Hej!

    Prześlij proszę zgłoszenie w tej sprawie do naszej pomocy technicznej. Formularz kontaktowy znajdziesz na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Danti, nasz jest najnowszy :P może raczej na ten, gdzie jest najmniej kont

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.