Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wielokrotne "natychmiastowe ozdrowienie" generałów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Wielokrotne "natychmiastowe ozdrowienie" generałów

    Od ostatniej (lub przedostatniej) aktualizacji generałowie z umiejętnością "natychmiastowe ozdrowienie" zdrowieją po każdym ataku. W normalnych warunkach zdarza im się to tylko raz. Wpływa to negatywnie na płynność robienia przygody. Gra się zawiesza, ekran zamraża i dzieje się tak w IE, Chrome i FF.
    Kiedy to zostanie naprawione? Bo przecież było dobrze jeszcze w grudniu ...

  2. #2
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Od ostatniej (lub przedostatniej) aktualizacji generałowie z umiejętnością "natychmiastowe ozdrowienie" zdrowieją po każdym ataku. W normalnych warunkach zdarza im się to tylko raz. Wpływa to negatywnie na płynność robienia przygody. Gra się zawiesza, ekran zamraża i dzieje się tak w IE, Chrome i FF.
    Kiedy to zostanie naprawione? Bo przecież było dobrze jeszcze w grudniu ...
    To jest jakiś obłęd ogólnie, wtopy na blokach, gienki nie wychodza z garnizonów lub wychodzą i w trakcie ataku okazuje się że nie wychodzą po czym cofam atak i okazuje się że jednak ten jeden co rzekomo nie wyszedł...wyszedł i sam robi blok - paranoja - tak się grac nie da. Na koloniach to samo zmroziło mi mapę w trakcie ataku tak, że musiałem szybko reloga robić , oczywiście wszystko padło.
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 20.01.2018 o 19:17

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    To tylko ja i Igor tak mamy? Tylko na Czarcim gaju?
    Miesiąc minął, zamraża jak zamrażało. Zauważyłam, że szczególnie przy przygodach na b. dużej mapie. Zrobić Oblężone Miasto albo Zakazane Eksperymenty to u mnie masakra, wielokrotne relogi, żeby sprawdzić czy generałowie wyszli czy nie. Generałowie odzyskują życie po każdym ataku i po relogu albo poworcie na wyspę dopiero padają. Tylko to trwa, i trwa.
    I ciągle zero odzewu.
    Czy coś z tym zrobicie, BB? Tyle nowości, a stare problemy czekają na rozwiązanie (((

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie tylko Wy, ale problem nie jest ogólny. Ponieważ gram na różnych łączach i konfiguracjach, to mogę stwierdzić że problem leży raczej po stronie klienta - na mocniejszym sprzęcie, ze stabilnym i szybkim łączem wszystko gra, natomiast tam gdzie gra ogólnie przymula to niestety błędy się piętrzą. Przypuszczam, że może mieć to związek z poluźnieniem czasu na odpowiedź serwera, bo teraz znacznie rzadziej wywala i można nawet zmieniać połączenie internetowe w trakcie gry bez konieczności jej opuszczania.

  5. #5
    Moderator Czatu Awatar MOD_Zeus2
    Dołączył
    08.12.2014
    Posty
    585
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzień dobry

    W przypadku powtarzających się problemów z grą, proponuję skontaktować się z pomocą techniczną poprzez formularz z poziomu profilu w grze albo proszę wysłać swoje zgłoszenie/zapytanie za pomocą wiadomości e-mail pod adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam i życzę miłej gry.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.