Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za stworzeniem tygodniowych nagród za robienie przygód?

Głosujących
151. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    106 70.20%
  • Nie

    36 23.84%
  • Jest mi to obojętne

    9 5.96%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Tygodniowe nagrody za robienie przygód

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kofelove Zobacz posta
    Jestem na nie, wystarczy zmieniać dropy, uatrakcyjnić je, stare przygody zostaną szybko odgrzebana i wykorzystane; nawet gdyby jakimś cudem został wprowadzony wspomniany system nagród, to jestem święcie przekonana, że nagrodą było by 10 kryształków max!
    Lepiej dostać 10 kryształków, niż nic i czekać na wymianę dropa 3 godziny, po wprowadzeniu takich nagród nic nie tracimy tylko zyskujemy, tak jak działa statek, chcesz to robisz masz nagrody, nie chcesz nie robisz i nic nie masz.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez legionowo2012 Zobacz posta
    Lepiej dostać 10 kryształków, niż nic i czekać na wymianę dropa 3 godziny, po wprowadzeniu takich nagród nic nie tracimy tylko zyskujemy, tak jak działa statek, chcesz to robisz masz nagrody, nie chcesz nie robisz i nic nie masz.
    Dostajesz!, przecież cały czas dostajesz surowce z dropów oraz PD, a kryształki mamy za codzienne logowanie, nie mam i nie miałam problemów aby wymienić drop, ta propozycja jest kosmetyką, porównywalna z wcześniejszym głosowaniem kogoś tam aby dostawać jeszcze nagrodzę za uzbieranie wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich ... why!? !?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kofelove Zobacz posta
    Dostajesz!, przecież cały czas dostajesz surowce z dropów oraz PD, a kryształki mamy za codzienne logowanie, nie mam i nie miałam problemów aby wymienić drop, ta propozycja jest kosmetyką, porównywalna z wcześniejszym głosowaniem kogoś tam aby dostawać jeszcze nagrodzę za uzbieranie wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich ... why!? !?
    kurcze jaka tutaj jest mowa nienawiści, szok

  4. #14
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nawet jeżeli urozmaicą dropy czy dodadzą nagrodę za wykonanie minimalnej ilości przygód, to bb nie da lodówek czy innych wartościowych budynków.
    jeżeli już doszłoby to dadzą w nagrodę surowce ogólnie dostępne. więc taki pomysł jest całkowicie zbędny.
    ci którzy grają tu chwilę dłuższą mają już wszystkiego po sufit, a nawet i wyżej.
    bez nowości, tylko nowości taki nowych, a nie sztucznie tworzonych, gra upadnie.
    nawet nowy cykl przygód/wypraw (gdzie zamierzają stworzyć namiastkę losowości) będzie odbywał się na zasadzie klepania i wymaksowaniu kolejnego epickiego składu.

    @legionowo
    jakie chciałbyś nagrody za tracenie czasu na klepanie 30 cr w tygodniu?
    "miecze, łuki, najemników" - bronie to mały pikuś dla odpowiedniej gospodarki, a jak nie to gildianie zawsze pomogą
    z najemnikami też nie ma problemu - szkółki, chleb
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 19.01.2018 o 23:40
    "Everybody lies"

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @legionowo
    Gdybyś napisał sam wątek/pomysł, bez argumentów, czy jakby narzekania typu, że nie ma się z kim wymienić, bo gracze sprzedają dropy, czy ogólnie nie robią przygód, to jeszcze bym zrozumiał, a tak nie rozumiem.
    Po pierwsze, co zyska gracz który robi te 20 przygód (poza nagrodą) ? nic. Jak ktoś robi 1 czy 20 przygód tygodniowo i sprzedaje dropy, to dalej będzie to robił, dalej będzie trudno o wymianę.
    Po drugie, o ile pomysł by przeszedł i został wprowadzony, to tego nie widzę. Zrobienie jakich przygód miały by wpływ na ową nagrodę ? konkretnych, czy losowych ? zakładając że losowych, to gracze robili by te najłatwiejsze, czy te które szybko się robi, zakładając że konkretne, to wyszło by na to, że nie było by czasu w tygodniu na te, które robią do tej pory, czy nawet gdyby mieli czas, to koszary by nie nadążały z produkcją, a tym samym spadła by tygodniowa ilość "zyskanego" PD, tak że na tym gracze akurat by stracili. Już nie wspomnę o tym, że kilka tygodni, miesięcy i gracze by nie mieli co robić bo skąd niby nabrać tyle konkretnych przygód.

    Po trzecie. Mogę się mylić, ale czytając czat handlowy, można wywnioskować, że to, że trudno o wymianę dropa konkretnej przygody, to wina BB jak i samych graczy.
    Tak jak ktoś napisał wcześniej, prędzej czy później gra się nudzi, nie ma w niej wyzwań.
    Podam tylko przykład. Kiedyś trzeba było się namęczyć i to sporo, żeby zdobyć np marmur czy monety do podniesienia budynków na 4 poziom, potem granit i deski egzo na budynki 5 poziom, a teraz ? nowi gracze mają wszystko na tacy, pomoc w gildiach, budynki z eventów, wystarczy jakiś sprzedać, zyskać na raz 100-200k monet czy tyle samo granitu i mieć surowce na podniesienie kilkudziesięciu budynków na raz. Surowców jest tyle, że nie ma na co ich wydawać, przechodzą tylko z rąk do rąk (monety, fasole, granit). Myślę, że duży wpływ na ekonomię gry mają surowce eventowe, bo za małą ich ilość, można kupić, czy wymienić się na ogromne ilości innych surowców, to też jakby wina BB bo nie ma co z surowcami robić, duże ilości to i gracze dużo płacą.
    To, że nie ma z kim wymienić dropa z konkretnej przygody, to jakby wina samych graczy. Z jednej strony ceny dropów są na tyle duże, że gracze chętniej je sprzedają niż się nimi wymieniają. Z drugiej znów strony, gracze dochodzą w grze do tego, że robią konkretne przygody i na nich się skupiają. Wtedy ciężko o wymianę jak jeden robi synów/zdradzonego, a drugi 2 złodzieja/skarb mądrości ( to tylko przykład), w dodatku kupuje przygody, czy wymienia się dropem za samą przygodę, można wtedy sobie je robić na okrągło.

    @sparkz dobrze napisał, trzeba sobie uzmysłowić, że mając 70 poziom w grze i grając 6 lat, to tylko 1/3 PD potrzebna do 75. Nie wiem więc gdzie tak się spieszysz. Pomijam fakt że jeszcze nikt z BB nie napisał konkretnej odpowiedzi co będzie z grą po 2020.

    Podałeś przykład co to statku. Też błąd, gracze pewnie by robili zadania, tylko skąd wziąć "oblężenie" jeżeli ktoś ma je co 1-2 tygodnie w zadaniu (to też tylko przykład), w końcu się nudzi.
    Produkcja wojska też ma wpływ na robienie przygód. Do tej pory BB nie wprowadziło żadnej premki na koszary, gracze są jakby uzależnieni od kupna "sierżanta skunksa" na handlu, a ten wiadomo jest coraz droższy.
    Nie odbiegając od "statku". Zdobycie "podręcznika rekrutacji" to też nie lada wyzwanie dla kogoś, kto nie posiada premki, zebranie 200 kryształów to prawie miesiąc grania.
    Mogę nawet podać przykład znajomej. Zostały jej do zrobienia 3 ciągi królowej i będzie miała na maksa epickie gospodarstwo (znajoma akurat posiada premkę). Ostatnio zaczęła narzekać ogólnie na statek i "ciąg królowej". Zrobiła 32 ciągi, łącznie 160 przygód. Nie wiem ile jej to zajęło, ale gdzieś około 1.5 roku. Z tych 160 konkretnych przygód 'wydropiła" 1 lodową i 1 kościany. Czy to trochę nie za mało na 1.5 roku grania i na poświęcony czas ?

    Mogę napisać otwarcie, że sam się znudziłem grą, ostatnie przygody robiłem na helloween. Znajoma obrała sobie do przykładu ciąg królowej, a ja zdobycie portowej wieży czy rezydencji w dżungli. Jak przez kilka czy kilkanaście miesięcy robi się kilkadziesiąt przygód i nic nie dropi, to można się jednak zniechęcić. Zaznaczę że też posiadam premkę. Nie zdziwię się zatem, jeżeli ktoś kto nie posiada owej premki zniechęci się szybciej.

    Głosowałem na nie bo to nic nie zmieni.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 20.01.2018 o 07:26

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam

    Zdecydowanie jestem na TAK , tutaj trzeba coś zmienić bardziej zachęcić graczy tylko żeby te nagrody za przygody nie były typu doładowanie do łowiska Tylko np. Manufaktura

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem na nie
    niczemu to nie służy, nie jest problemem to, że nie ma nagród, ale fakt, ze przygody robi się długo, a dzisiaj ludzie nie mają cierpliwości. Graja w nią tylko zapaleńcy. Jeszcze podgonić czasy wymarszu, poruszania się oraz powrotu, uatrakcyjnić dropy, wprowadzać eventy i krótkie zadania tygodniowe i gra się rozkręci, zmienić system opłat w diamentach, bo ten to jakiś koszmar z kosmosu, dorzucić kilka nowych premek, które coś dają, a nie są jak już wiele innych, ludzie wrócą.
    Poruszony był temat dropów. Dopóki z tym nie zrobią porządku, to nic się nie zmieni. Ktoś wymyślił, że jak zmniejszą prawdopodobieństwo trafienia w dropie atrakcji, to ludzie będą więcej przygód robić. A tutaj kicha, po prostu się zniechęcają. Bo na 200 zrobionych byków, mam 2 wieże, więc nie robię ich, bo szkoda czasu. Myślę, że to właśnie brak tej premki, na która się liczy (na poziomie 0,5 procent trafienia !!!!!!!), ludzie machają ręką. Po co komu grać w taką grę, gdzie trzeba przez rok codziennie robić przygodę, aby zyskać jakąś atrakcję.
    I jeszcze jestem na nie, bo to dmuchanie na wiatr, nikt tymi opiniami się nie przejmie. Właściciel gry ma swoją wizję i nie widać, aby brał pod uwagę sugestie graczy.
    Ostatnio edytowane przez Pan-deMonixis ; 20.01.2018 o 19:33 Powód: dodałem wpis

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym cos zrobil ze Sprytnym.Mało kto robi.Jest beznadziejny,a wpada czesciej niz Synowie !!!!!!

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Imiej tu pomysł na grę. Ja nie będę głosował, bo to pomysł źle rozwinięty. Moje zdanie. Sam nie mam czasu grać w łażenie po przygodzie, żeby później sprzedać za fasolę, a której gar się przelewa, a nie kupię za to mieczy damasceńskich w takiej ilości, żeby DMK zrobić z poziomu lądowania, dziś tyle gieniów ludzie mają. NIe o to też chodzi.
    Powiem moje zdanie: Lepsze nagrody za codzienne logowanie. Więcej zdobycznej broni i ludzi w przygodach i to ożywi grę dla nowych graczy którzy budują gospodarkę i produkcja nawet brąz mieczy wolniej idzie niż śmierć. Dlatego ktoś nie gra ciągiem, robi odpoczynek. Im bardziej przyzwyczajasz gracza do nie wchodzenia w grę tym szybciej go stracisz. A nie ma nic ciekawego w logowaniu się codziennie.
    Budynki epickie niech jednak pozostaną niedostępne, ale dajcie wojo na robienie przygód by ich szybko szukać.
    Dziękuję, Jerzy M.

    PS> Takie zadanie jak wydaj miecze damasceńskie lub wojsko za 2 czy 4 kryształy to kasuję. Beznadziejne.
    Ostatnio edytowane przez StaryKrawat ; 20.01.2018 o 21:33

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hurraaa i do przodu

    proponuje odpalenie kilku gier na kompie bedzie urozmaicenie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.