Zamknięty wątek
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 109

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2018 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Buff na szkółki i uniwerek jako tako może być, aczkolwiek osobiście borykam się z "problemem" wybijania populacji, żeby szkoły pracowały, po prostu mi się nie chce przygód robić, nie wiem jak u innych.
    u mnie to samo, choć jeszcze są niedobitki, które klepią przygody
    "Everybody lies"

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Spring Park, ulepszona wersja boiska będzie przebojem i radością dla gracza na kolejne lata zabawy. Cena w pisankach faktycznie niska - tylko 1195, a przydatność niesamowita: 3 genialne premie strefowe na 6 godzin. Wspaniały pomysł! Do tego krótki okres odnowienia, zaledwie 48h, który możemy przyśpieszyć za symboliczna kwotę 400 klejnotów - to chyba najlepsza reklama zioła które paliła osoba ustalająca te wartości.
    Efekt jest widoczny i zdumiewający, ręce same składają się do oklasków ew. pacnięcia plaskaczem we własne czoło z okrzykiem: jak oni to wymyślili?!
    A z ciekawości, pytanie na koniec - jak nazywa się zioło, które tak rozjaśnia umysł?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    23.03.2016
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szkółka drzew (iglaste, liściaste) to byłoby coś interesującego

  4. #14
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    Spring Park, ulepszona wersja boiska będzie przebojem i radością dla gracza na kolejne lata zabawy. Cena w pisankach faktycznie niska - tylko 1195, a przydatność niesamowita: 3 genialne premie strefowe na 6 godzin. Wspaniały pomysł! Do tego krótki okres odnowienia, zaledwie 48h, który możemy przyśpieszyć za symboliczna kwotę 400 klejnotów - to chyba najlepsza reklama zioła które paliła osoba ustalająca te wartości.
    Efekt jest widoczny i zdumiewający, ręce same składają się do oklasków ew. pacnięcia plaskaczem we własne czoło z okrzykiem: jak oni to wymyślili?!
    A z ciekawości, pytanie na koniec - jak nazywa się zioło, które tak rozjaśnia umysł?
    Polubiłem Twój humor, nie [zepsuj] tego
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.03.2020 o 15:07 Powód: korekta treści ;)
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Blackice Zobacz posta
    szkółka drzew (iglaste, liściaste) to byłoby coś interesującego
    Epicki skład drewna?

    Co do tematu - kręcicie się w kółko nie wnosząc nic nowego i fajnego do gry. Te premie na 6 godzin można ...
    To nie jest ekscytujące, wspaniałe, świeże, nie jest to też "dobra zabawa". To jeden, wielki, totalny shit.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.03.2020 o 15:08 Powód: korekta treści

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Polubiłem Twój humor, nie zepsuj tego
    Jego humor mnie od dawna rozwala powinien trafić do zespołu BB pewnie by im wprowadził dobrą zabawę
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.03.2020 o 15:09 Powód: korekta cytatu ;)

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    501
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak można dawać jako nowy budynek coś aż tak kompletnie niepotrzebnego???? Z 3 premiami urwanymi z sufitu? Każdy kto stawia silosy ma je zbalansowane i nie potrzebuje na 6 h premii, znajdzki za 100 fasol jak w normalnym magazynie pył kosztuje 200 ryb i 100 chleba?? I kolejna premia dla szkółek?? W dodatku taka drobnicai raz na 48 godzin???
    I to ma byc główna nagroda w evencie??
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.01.2018 o 17:04

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Opinie zrobiły swoje, event uważam za pogrzebany i nie udany…. Why You Killing Yourself?

  9. #19
    konkur4
    A ja bym się cieszył, gdyby po Halloween poszli po rozum do głowy, i wywalili te tandetne puste dropy eventowe, bo jak wpada 0 to nawet zmuszając się do ich robienia, ręce opadają, kiedy w dropie nie ma surowca eventowego.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie marudźcie tak, bo jeszcze zamiast tego odpalą znowu event primaaprilisowy z CR

Zamknięty wątek
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.