Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Mikołajowa dla niedowiarków

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra ta mikołajowa. 335 konnych zbrojnych straty i prawie 325k PD w drwalu. Ktoś kto pisał, że to kiepski generał pisał bzdury.

  2. #32
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Dobra ta mikołajowa. 335 konnych zbrojnych straty i prawie 325k PD w drwalu. Ktoś kto pisał, że to kiepski generał pisał bzdury.
    Bo to jest obiektywnie kiepski general, w praktycznym uzyciu nie lepszy od zwyklego 200. Nadaje sie tylko do "dojenia" przygod z expa, co tez nie ma wiekszego sensu jesli ktos nie cierpi na chroniczny brak przygod na handlu.

    Ja nie kombinujac zbytnio mam na premium kolo 255 - 265k expa lacznie tracac cos kolo 180 KZ (czyli 75-80% tego co podales w zamian za ciut ponad polowe mniejsze straty). I kto na tym wychodzi lepiej ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wnikam. Mam po kilka k KZ w zasobach wiec mi obojętna ta strata, zwłaszcza że odrabiam to szybciej niż jestem to w stanie stracić. Dla mnie akurat poświęcenie kilkunastu minut więcej by machnąć trochę innych ataków i zyskać 50-60k pd jest istotne. To w drwalu. Przed chwilą skończyłem trzeciego złodzieja, łącznie poświęciłem 3,5 godziny. Ok 45 minut więcej niż zwykle. Zamiast 300k PD na premium i z lekko podrasowanymi generałami zyskałem dzięki mikołajowej dodatkowe 130k PD, a z pandami to 600k PD. Ja nic innego już w tej grze poza PD nie potrzebuje, a też nie mam za dużo czasu, który mogę w tygodniu poświęcić. Gram nie więcej niż ok. 8-12 godzin tygodniowo. Kiedyś mogłem 8 godzin na dzień. Każda dodatkowa okazja na PD jest dla mnie dobra.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    cytat n z postu gosiaj http://prntscr.com/i5jkwa ja wklejam mozliwosci a poradnikow nie pisze




    ale tu nie chodzi o pisanie poradnika bo tych jest kilkanascie podajesz tylko składy woja i na jaki obóz i z jakiego poradnika robiłeś wszystko

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Może mnie ktoś oświeci skąd tutaj takie dziwnie wysokie PD.
    Wiem co to premium,ale ten wynik jest przed premium.
    Chodzi mi o różnice PD 198583 ZA Drugiego złodzieja,właśnie skończyłem tą przygodę PD 130624 ponad 60tyś mniej, 60 tyś+premium 90tyś...o co tu chodzi.

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przede wszystkim musiesz mieć podrasowanych generałów. Mikołajowa ze swoim 100% pd + 30%pd z drzewka + z drzewka "zmiękczenie" bossa i inne zalecane, atakować obozy, które zwykle omijamy gdzie nie ma jednostek z flankowaniem z pierwszym atakiem. Co najmiej połowę obozów można próbować rozwalać. Straty zwykle są od 5 do 30 dodatkowych kz, a jak nie ma jednostek z pierwszym atakiem to nawet jest bez strat. Wtedy masz dużo wyższe pd.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    http://prntscr.com/ic8cdb

    skarb mądrości - ataki mikołajaowa tak sobie dobierane + msw na zmiękczenie obozów

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    http://prntscr.com/ic8cdb

    skarb mądrości - ataki mikołajaowa tak sobie dobierane + msw na zmiękczenie obozów

    Dzięki za podzielenie się wynikiem!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do Buba85 . Fajna ta ilość PD. Możesz powiedzieć jak to robisz ?

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    to proste wkłada chucka norrisa do składu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.