Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Oferty handlowe widoczne, ale niedostępne dla osób ignorowanych

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja bym napisał do MOD_Vicotria2 aby dała mu jeszcze banana na drogę

  2. #12
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Ja bym napisał do MOD_Vicotria2 aby dała mu jeszcze banana na drogę
    Uprzejmie donoszę?...
    Nie ma co się bratać z niewolnikami
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 12.01.2018 o 21:07 Powód: członek
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    // ciach
    Ostatnio edytowane przez Valaquenta ; 20.02.2018 o 19:07

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Jak bronić się przed ofertami odwrotnymi?

    Aby paść ofiarą "oferty odwrotnej", trzeba spełnić kilka warunków:
    a) oszust musi być na liście znajomych ofiary
    b) ofiara musi dodatkowo zaakceptować transakcję - proszę dokładnie czytać to co akceptujecie.

    W związku z powyższym, zalecamy szczególną ostrożność podczas akceptowania transakcji handlowych!

    Jeśli ktoś nie ma kogoś w znajomych i zostanie oszukany, nie spełnił tych wymogów, to nie dostanie wsparcia za oszustwo.
    Po prostu kupi bardzo drogą rybę.

    Więcej informacji znajduje się > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Penelopa zasłużyła na złoty szpadel

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Jak bronić się przed ofertami odwrotnymi?

    Aby paść ofiarą "oferty odwrotnej", trzeba spełnić kilka warunków:
    a) oszust musi być na liście znajomych ofiary
    b) ofiara musi dodatkowo zaakceptować transakcję - proszę dokładnie czytać to co akceptujecie.

    W związku z powyższym, zalecamy szczególną ostrożność podczas akceptowania transakcji handlowych!

    Jeśli ktoś nie ma kogoś w znajomych i zostanie oszukany, nie spełnił tych wymogów, to nie dostanie wsparcia za oszustwo.
    Po prostu kupi bardzo drogą rybę.

    Więcej informacji znajduje się > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Nie wiem czy dobrze doczytałem te informację. Usunę wszystkich ze znajomych. Zrobię czarną listę na wszystkich poza gildią. Wystawię ofki na drop np. ze zdradka za pół ceny. Na handlu napiszę, że sprzedaję drop. Ktoś kupi (nie będzie moim znajomym i jest na czarnej liście). Jestem oszustem czy nie?

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    Nie wiem czy dobrze doczytałem te informację. Usunę wszystkich ze znajomych. Zrobię czarną listę na wszystkich poza gildią. Wystawię ofki na drop np. ze zdradka za pół ceny. Na handlu napiszę, że sprzedaję drop. Ktoś kupi (nie będzie moim znajomym i jest na czarnej liście). Jestem oszustem czy nie?
    Tak

    To instrukcja z czasów, kiedy handel funkcjonował w całkiem inny sposób, o czym Penelopa nie wie, ale Ty powinieneś sądząc po dacie utworzenia konta. A odnosząc się do głównego wątku - jeden raz można oddać wartość lootu informując za pośrednictwem czatu globalnego o powodzie. Jak ktoś sobie kupi drugi raz to jego problem. Support GENERALNIE nie wtrąca się w takie sytuacje, bo handel dropami nie jest oficjalną funkcjonalnością. Co innego jeśli ktoś regularnie naciąga graczy na dropy których nie ma, ale i tu społeczność raczej szybciej zareaguje niż wsparcie.

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Sprawa jest prosta.
    Jeśli ktoś ma kogoś w znajomych, to znaczy, że nie ma go w ignorowanych, jeżeli jest inaczej należy się zglosić do supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 22.02.2018 o 13:58

  9. #19
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    penelopo. ale my rozmawiamy o ofertach na tzw wadze, co zrobic jak kupi ktos od nas rybke za umowna cene (a to cena 'uslugi' w grze), kogo my mamy na ignorze i nie chcemy z ta osoba mnie nic wspolnego
    nie o handlu tzw. bezposrednim
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Aby nie narazić się na nieprzyjemności związane z zakupem bardzo drogiej ryby (bo nie można wymagać, że ktoś ignorowany sfinalizuje transakcję, której treść nie została omówiona) lub oszustwem handlowym, zalecamy zawsze wpierw, przed dokonaniem zakupu, skontaktować się osobą, która ofertę udostępnia przez szept, a następnie po uzgodnieniu transakcji zawrzeć ją zgodnie z ustaleniami. Wtedy takie ustalenia mogą służyć jako dowód do potwierdzenia oszustwa przez pomoc techniczną. Teoretycznie rzecz biorąc wszystko, co jest "na wadze" jest sprzedawane po takich cenach, po jakich jest oferowane, więc pamiętajcie, żeby dobrze uzgadniać wszystkie transakcje. Zdaję sobie sprawę, że częstym nawykiem graczy jest pomijanie tego etapu, ale my nie możemy udzielać wsparcia dla transakcji umownych, jeśli w ogóle nie było uzgodnień.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.