Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Świąteczny konkurs społeczności - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Świąteczny konkurs społeczności - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat "Świątecznego konkursu społeczności"

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    trudne trochę te emotki z 2 zgadłem chyba ale nie wiem czy to po polsku wszystko czy w różnych językach

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    bo jest np jeden obrazek pokazuje swiety i para facetow trzymajaca sie za raczke

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To są jakieś jaja - totalny d.e.bilizm. :P Przepraszam za nazewnictwo - nie używam tych wszystkich "dziwnych" emotikon, bo i po co? Nic nie zastąpi rozmowy. Emotikony, to zamiennik słów, których nie napiszesz niby w rozmowie przez internet? Albo w sms-ie?
    Owszem, nie można napisać, co się czuje w danej chwili słowami, a tym bardziej emotikon-y, czy coś tego rodzaju. Chce ktoś upraszczać? - nie ma problemu, ale wg mnie to głupie. (Wiadomo - nie żyjemy w idealnych czasach i nie będziemy żyli nigdy).

    P.S. te emotikony to z FB? Nie korzystam, mam konto, ale nie używam, bo i po co - zabieracz czasu, który na coś lepszego można wykorzystać Cóż, taki dziwak ze mnie (oczywiście nie neguję nikogo, kto lubi FB - jego sprawa - jak mu się podoba, to mnie nic do tego ).

    Co do konkursu itp.

    Piosenki, każdy, w zależności od nastroju, inaczej odbiera, inaczej je czuje, podobnie jak osoby je tworzące!

    Niemal do każdego pytania można dostawić wiele piosenek - czy to tytuł piosenki, czy jakiś tekst, który pasuje, czy coś, co się znajdzie na internecie, czy nawet własne odczucia, co do danej piosenki (swoje własne), itd.. Potem zobaczymy jakieś dziwne badania Ale cóż, to niby wymóg cywilizacji :P
    Zresztą konkurs został zrobiony - SUPER - tylko ten kto, układał ten konkurs nie wziął, jednej rzeczy pod uwagę (i kilku innych)... Swoich własnych odczuć na zadany temat, który zadał :P Nikt z Nas nie jest Alfą i Omegą. Jesteśmy sobą! (Myślicie, że wszyscy będą myśleć, tak jak Wy? Albo większość? Nie ma takiej możliwości :P )
    Nawet, jak to była większa liczba osób, to i tak są to odczucia tych osób - więc nie wszystkich, a prawdopodobnie, nie większości. Reszta to gdybanie :P

    Dlatego też piszę - Konkurs nie jest zły :P Tylko, że właściwe odpowiedzi, to odpowiedzi układającego pytania i "jego podejścia".
    Dochodzi jeszcze "badanie rynku", ale już nie mam zamiaru się zagłębiać :P

    P.S. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem. To tylko moje zdanie. A i owszem - użyłem emotikon-y - te proste. Trudno, nie zmienię tego :P Hipokryzja chodzi zawsze z d.e.bilami

    Pozdrawiam

    Jin
    Ostatnio edytowane przez Jin_Sai ; 21.12.2017 o 21:24 Powód: poprawka

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam

    czy można prosić o trochę rozjaśnienia zasad?
    Piosenki są tylko w języku angielskim, czy w polskie też? Coś na ten temat wspomniane jest, ale nie do końca jestem pewna, czy dobrze rozumiem. I czy jest różnica między "świąteczna piosenka" i "kolęda", czy wrzuciliście wszystko do jednego wora?

    Pozdrawiam

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Piosenki są głównie w języku polskim, jednak po angielsku też się kilka znajdzie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    a tytul jakiej znanej piosenki kojarzy sie wam z owcami czy koniami ?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Wesołe Ranczo Zbyszka: Piosenka: Świnie Owce Konie I Krowy- Baw się z nami
    www.youtube.com/watch?v=Hr33dH7PlXM
    ijaijajo-ijaijajo, ijaijajo-ijaijajo, ijaijajo-ijaijajo

  9. #9
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    buhahahahaha

  10. #10
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Losowość nagród? Kto to wymyślił? Jakiś spryciarz pewnie...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.