Zobacz wyniki ankiety: Chcę nie mieć strat przez dyletantów?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 69.23%
  • Nie

    4 30.77%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Przysk "WSTECZ"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia

    Przysk "WSTECZ"

    Mój pomysł jest prosty.

    Siedzę sobie w przerwie obiadowej w pracy i wypuszczam kilka ataków, bo mało czasu jest na obiadek. Nagle pstryk i zdechło. Zaloguj się ponownie i takie tam. Złapało mnie na puszczaniu bloku. Poszli blokerzy, a atakujący zostali. Konserwa niezapowiedziana i wskoczyła bez żadnego innego info. Straciłem zapewne całość blokerów. No trudno, to tylko BB.

    Myślę, że wielu jest w takiej sytuacji dlatego mój prosty pomysł.

    Przycisk "WSTECZ".

    - Działa wyłącznie raz po konserwie w pierwszym logowaniu. Może w trzech, bo do tej pory bywają problemy z zalogowaniem się.
    - WAŻNE!!! Przycisk wyłącznie tyczył by się przygód!!!
    - Przycisk cofałby działania armii i odtwarzałby ustawienia tylko w dwóch wariantach;
    a) cofa wszystko na początek przygody
    b) cofa wszystko na początek zaatakowanego sektora.
    - Przycisk zwraca użytą podkowę w przygodzie!

    Takie czary mary mogło by być również dostępne za pomocą premii i musiało by kosztować w sroc, ale wówczas byłoby nielimitowane. Mogło by się nazywać Merlin pomaga, albo coś takiego. Wyczytałem to w starych runach, że tam dawniej Brytowie mogli.

    Straty które tak się ponosi, są niewymierne.


    P.S. Moja propozycja tyczy się wyrównania strat spowodowana przez nieuków z BB. Kupowanie ciągle, to inna sprawa. Proszę nie mylić moich intencji.
    Ostatnio edytowane przez tojanik ; 13.12.2017 o 15:31

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przycisk wstecz powinien byc dostepny w sklepie w nielimitowanych ilosciach za łodygi fasol i za monety gildii wreszcie by sie ten sklep rozruszal, bo poza odkrywca to nie ma tam co kupic... uzdrowienie jest zbyt drogie, ale taki 'wstecz" juz by mnie skusil i to w cenie x2
    Ostatnio edytowane przez chocisz ; 13.12.2017 o 15:41

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Mój pomysł jest prosty.

    Siedzę sobie w przerwie obiadowej w pracy i wypuszczam kilka ataków, bo mało czasu jest na obiadek. Nagle pstryk i zdechło. Zaloguj się ponownie i takie tam. Złapało mnie na puszczaniu bloku. Poszli blokerzy, a atakujący zostali. Konserwa niezapowiedziana i wskoczyła bez żadnego innego info. Straciłem zapewne całość blokerów. No trudno, to tylko BB.

    Myślę, że wielu jest w takiej sytuacji dlatego mój prosty pomysł.

    Przycisk "WSTECZ".

    - Działa wyłącznie raz po konserwie w pierwszym logowaniu. Może w trzech, bo do tej pory bywają problemy z zalogowaniem się.
    - WAŻNE!!! Przycisk wyłącznie tyczył by się przygód!!!
    - Przycisk cofałby działania armii i odtwarzałby ustawienia tylko w dwóch wariantach;
    a) cofa wszystko na początek przygody
    b) cofa wszystko na początek zaatakowanego sektora.
    - Przycisk zwraca użytą podkowę w przygodzie!

    Takie czary mary mogło by być również dostępne za pomocą premii i musiało by kosztować w sroc, ale wówczas byłoby nielimitowane. Mogło by się nazywać Merlin pomaga, albo coś takiego. Wyczytałem to w starych runach, że tam dawniej Brytowie mogli.

    Straty które tak się ponosi, są niewymierne.


    P.S. Moja propozycja tyczy się wyrównania strat spowodowana przez nieuków z BB. Kupowanie ciągle, to inna sprawa. Proszę nie mylić moich intencji.
    masz i moje poparcie premia powinna się nazywać " Kosz(m)arny programista"
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wymagacie takich skomplikowanych rzeczy ?
    To raczej przerasta zdolności programistow BB, skonczyło by sie konserwą konserwy z niezapowiedzianą konserwą i hotfixem co by nic nie dal

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Niech się starają. Poparciem twoich słów jest milczenie Penelopy. Jakby to Ferdek i Paździoch powiedzieli. "Zatkao kakao". Nawet nie napisze, aby glosować))

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi osobiście nie jest potrzebny, ale zważywszy na to, że takie wtopy wam się zdarzają klepnę na tak
    "Everybody lies"

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Niech się starają. Poparciem twoich słów jest milczenie Penelopy. Jakby to Ferdek i Paździoch powiedzieli. "Zatkao kakao". Nawet nie napisze, aby glosować))
    Nie zatkało, ale nie zamierzam komentować obraźliwych wypowiedzi.

    BB_Penelopa

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Temat zamykam ze względu na negatywną treść.
    Proszę o utworzenie nowego wątku zgodnie z etykietą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.