Zobacz wyniki ankiety: czy dodać kolejne lewele do koszar?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 84.62%
  • Nie

    2 7.69%
  • obojętnie

    2 7.69%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: kolejne lvl koszar

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2017
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat

    kolejne lvl koszar

    jako że w przygodach potrzeba dużo wojska, a sama ich budowa to bywa kilka dni (ze skunksami) przez co wychodzi że można pograć kilka godzin raz na kilka dni dlatego proponuje dodać kolejne lvl koszar

  2. #2
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jestem za, niestety w Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Odpowiedzi https://forum.thesettlersonline.pl/threads/43732

    Pytanie 4: Giftzwerg_1, Niemcy
    Czy planujecie możliwość dalszego ulepszenia budynków? (na przykład z poziomu 6 do ulepszenia na poziom 10)
    BB_Alex: Nie mamy planów na zwiększenie poziomów dla istniejących budynków, z 6 na 7 i wyżej.
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #3
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za ... Ale bardzo watpie by BB bylo az tak laskawe ...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2017
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jestem za, niestety w Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Odpowiedzi https://forum.thesettlersonline.pl/threads/43732
    plany zawsze mogą zmienić. trzeba próbować

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    jestem na nie, koszary nie są ograniczeniem, rzucając skunksy i podręczniki można wyszkolić ogromną ilość wojska i żeby to całe wojsko stracić to trzeba grać 24h na dobę bez spania

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    jestem na nie, koszary nie są ograniczeniem, rzucając skunksy i podręczniki można wyszkolić ogromną ilość wojska i żeby to całe wojsko stracić to trzeba grać 24h na dobę bez spania
    w zwykłych koszarach tak, ale w elitarnych już nie. a osoby z wyższymi levelami raczej nie korzystają w "podstawowego' wojska
    "Everybody lies"

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem na tak gra musi ewoluować na wyzszy poziom, bo juz ja gracz wyprzedzil

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lesny__skrzat Zobacz posta
    jako że w przygodach potrzeba dużo wojska, a sama ich budowa to bywa kilka dni (ze skunksami) przez co wychodzi że można pograć kilka godzin raz na kilka dni dlatego proponuje dodać kolejne lvl koszar
    Oprócz skunksów masz jeszcze Myersów i podręczniki rekrutacji. Polecam. Znacznie przyspiesza. BB raczej tego nie rozwinie. Prędzej pojawią się nowe wojska, nowi bandyci i nowe przygody do których nowe surowce będą potrzebne. Jak sądzę, to stanie się to jak ludzi na maks levelu będzie sporo. Na razie jest za mało. To czemu tak wolno lewele się wbija jest podyktowane tym, że zapewne mają z tym problemy, aby to zrobić, bo tak kiepskich programistów mają, że to aż żałosśnie śmieszne.

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.