Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2017 - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Z Trzeciego Złodzieja w wersji super powolnej (zmiękczanie atakami MSW 1r i dobijanie Mikołajową) dostałem 290k expa bez premium.

  2. #52
    Drozdobrody
    Co to mają być za nagrody? Nie ma nic fajnego.
    Męczę się z szukaniem po mapie przedmiotów, bo brakuje mi dzwoneczków do misji.

  3. #53
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Drozdobrody Zobacz posta
    Co to mają być za nagrody? Nie ma nic fajnego.
    Męczę się z szukaniem po mapie przedmiotów, bo brakuje mi dzwoneczków do misji.
    Napisz do mnie pw w grze to podeśle Tobie od mikołaja troszkę dzwoneczków.

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez EDEK13 Zobacz posta
    Zazdroszczę Ci bądź współczuję takiego brzucha że od 12 grudnia już będziesz żarł jak to ująłeś kapustę.Nie mogę pojąć mentalności niektórych ludzi że dla nich cały grudzień to już święta,a to tylko wieczór wigilijny,pierwszy i drugi dzień świąt gdzie faktycznie lepiej go spędzić z dala od monitora.Jak ktoś pracuje i nie ma możliwości albo nie chce brać po świętach wolnego to do nocy sylwestrowej są kolejne zwykłe dni w których wątpię aby tso świeciło pustkami bo ludzie będą żreć kapustę.Szacun chłopie dla Ciebie że dasz radę tyle od wtorku zjeść i trochę zazdroszczę Ci że zaraz masz już święta które trwają aż się event nie zakończy.Ja niestety albo i stety muszę pracować aż do soboty 23 grudnia i po świętach znowu więc uważam i myślę że dużo osób się ze mną zgodzi że event nudny i nie ma w nim praktycznie nic do kupienia,a do wigilii to pewnie już dawno wszyscy ci co mają komplet odkrywców dawno o evencie zapomną tylko zajrzą aby drzwi otworzyć i tyle.

    P.S
    Smacznego żarcia kapusty od 12 grudnia
    Od kiedy święta rozpoczynają się 12 grudnia? Pytanie zadaję dlatego, bo napisałem, że kapuściana dieta obowiązuje w święta. Rozumiem, że miało być śmiesznie, ale okazało się, że tyle się napisałeś bez żadnego sensu, winszuję. Czytanie ze zrozumieniem - pała.

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.10.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Wesołych Świąt

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2015
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    nie jest aż taka zła ta mikołajowa jak wcześniej myśleliśmy dzisiaj z Drwala dostałem 186k +93k za premke razem 279k doswiadczenia

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przy jakich stratach?

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2015
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    przy podobnych stratach jak majorem czy vargusem robiac

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem rozczarowana tym eventem. Trwa najdłużej, prezenty odkrywcy znoszą setkami, a w sklepie pustka. Mikołajowa, młyny wodne, 2 manufaktury i ostatecznie jeszcze jeden Mikołaj Kwatermistrz - to wszystko co kupiłam. Reszta prezentów do rozdania w gildii. Kupiłabym chatki łowców, ale po co dawać zwykłe skoro istnieją już ulepszone.
    I do tego kalendarz, który pozwala otworzyć drzwi dopiero od 10 GMT. Niepotrzebne zamieszanie.

  10. #60
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Jestem rozczarowana tym eventem. Trwa najdłużej, prezenty odkrywcy znoszą setkami, a w sklepie pustka. Mikołajowa, młyny wodne, 2 manufaktury i ostatecznie jeszcze jeden Mikołaj Kwatermistrz - to wszystko co kupiłam. Reszta prezentów do rozdania w gildii. Kupiłabym chatki łowców, ale po co dawać zwykłe skoro istnieją już ulepszone.
    I do tego kalendarz, który pozwala otworzyć drzwi dopiero od 10 GMT. Niepotrzebne zamieszanie.

    Dziękuję za opinę!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.