Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2017 - Dyskusja

  1. #31
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez von_Flaschke Zobacz posta
    To jest chyba budynek nie generał, bo patent budowlany zabiera
    HAHAHAHA

    No nie mow, ze kolejny rok i kolejny general z tym samym bugiem, naprawianym juz z 5x ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #32
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy gracze,

    Poniżej znajdziecie aktualizację:

    Początek fazy usuwania: 2 styczna, ~10:00, czasu polskiego
    Kompletna dezaktywacja: 9 stycznia, ~10:00, czasu polskiego

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 16.12.2017 o 11:36

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    koniec ewentu

  4. #34
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    A ten pomysł z tym kalendarzem co 24h to po prostu mistrzostwo świata. Można było otwierać o każdej porze dnia w poprzednich eventach to teraz trzeba cyrklować kiedy otwierać. Myślałem, że więcej się nie da zepsuć, ale jak widać się myliłem.
    Z kalendarzem co 24h to pojechali, przez kilka lat było dobrze, to trzeba było zpesuc

  5. #35
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A zastanawialem sie nad powrotem do gry po pol rocznej przerwie A tu znowu to samo bo cudowni pracownicy BB nie potrafia naprawic tego samego buga na dobre
    Po premii mu przez najblizsze pol roku i sie nauczy!

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mozna prosic o zmiane muzyczki na mniej ponura

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Generał Mikołajowa nie jest przełomem na miarę czempionów ale ma kilka zastosowań np w 3 złodzieju atakując nią kilka obozów prawie bez strat można zyskać od 20 -30 k xp ( oczywiście jest wyszkolona najazd, garnizon i pojętny ).Jak się to porówna z zyskiem xp dzięki umiejętności pojętny w całej przygodzie 3 złodziej około
    39 k xp to już wygląda to nieźle. W innych przygodach też pewnie znajdzie się kilka obozów gdzie można zrobić atak bez strat

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    W tym evencie wkurza mnie jedno. Znajdki świąteczne to jakaś porażka. Czy nie dało rady się tego zrównoważyć, aby nie było sytuacji, że mam 50 lizaków a do tego tylko 10 imbiru i z 14 dzwonków? Nie wiem jak na innych serwerach. Na handlu też widzę poszukujących dzwoniki i imbir. Wybudowanie kosza wymaga po 25 każdej części. Po co ta nadmiarowość jednych części? Co roku jest dokładnie tak samo. Jeśli dobrze pamiętam to poprzednio też były na to narzekania i nagle pod koniec eventu podział się zmienił.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    W tym evencie wkurza mnie jedno. Znajdki świąteczne to jakaś porażka. Czy nie dało rady się tego zrównoważyć, aby nie było sytuacji, że mam 50 lizaków a do tego tylko 10 imbiru i z 14 dzwonków? Nie wiem jak na innych serwerach. Na handlu też widzę poszukujących dzwoniki i imbir. Wybudowanie kosza wymaga po 25 każdej części. Po co ta nadmiarowość jednych części? Co roku jest dokładnie tak samo. Jeśli dobrze pamiętam to poprzednio też były na to narzekania i nagle pod koniec eventu podział się zmienił.
    i tak ma byc... nie ma lekko

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Witam. No cóż, rzadko co piszę na forum, ale wygląda na to, że niestety trzeba ten Event skomentować, ponieważ jest jednym z gorszych , które przeszedłem w tej grze. Oczywiście to tylko moje sugestie, każdy może mieć inne.
    1. Kalendarz Eventowy bardzo słabiutki. Na końcu po otworzeniu wszystkich drzwi mogłaby być jakaś dobra budowla, żeby zachęcić do otwierania. Niestety brak.
    2. Sklep słabo wyposażony jeżeli chodzi o budynki, nawet na Evencie Halloween było zdecydowanie lepiej.
    3. Niestety zeszłoroczny błąd co do znajdek również nie naprawiony (bardzo dużo lizaków, średnio pierników, a dzwonków jak kot napłakał). Moim zdaniem powinno być jakieś pośrednie wyrównanie.
    Pewnie i jeszcze parę innych drobiazgów by się znalazło, ale te w sumie to takie najważniejsze, które psują zabawę i odbierają chęci. Zatem powtórzę się - jeden z najbardziej nie udanych Eventów moim zdaniem. A żeby zachęcić graczy, musicie się bardziej postarać .
    Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.