Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2017 - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Zbytnio nie poszaleje na zakupach ewentowych ... Słabo i tyle ...

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Cóż... generalnie event słaby. Dwie manufaktury za prezenty, dwa domki z kalendarza i po evencie. Mikołajowa to jakieś nieporozumienie. Wygląda faktycznie jak pan J. w kiepskim przebraniu, lub mówiąc inaczej wygląda jak "idź stad i nie wracaj", a jej przydatność jest żałośnie bezużyteczna przy liczbie jednostek równej 200. To żaden specjalista, bo te PDx2 za pokonane obozy to żałość (lepiej wziąć premię do PD ze skilli na generale 270), więc będzie to kolejny genek na 200, który będzie jedynie zaśmiecał gwiazdę "dla zasady, że jest z eventu) :]
    I tyle o świątecznym "evencie" :]
    Jest dużo obozów gdzie zrobiony tawerniak wpada bez strat, jak robisz 2-3 przygody dziennie to w ciągu miesiąca trochę tego expa się uzbiera
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 10.12.2017 o 17:17
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ???
    Łał, no to szacun. Ten eventowy pasztet jest w takim razie "MUSISZ MIEĆ" w każdej armii. Nie wiem kto katuje się robieniem przygód generałem na 200 ludków, ale widać pomysł trafiony w dychę!!! Oby więcej takich "użytecznych" genków na eventach bo zmieniają w ogóle styl robienia przygód w TSO, a dzięki nim levele wpadać będą ekspresowo :]]] Zwłaszcza tym, którzy mają czas na robienie 2-3 przygód dziennie tawerniakiem. Ja nie mam i nie będę robił przygód na tawerniakach. Wolę zrobić jednego drwala dziennie w 40 minut, tracąc 400 ludków, niż marnować cały dzień na jakiś badziew :]]] i sądzę, że nie tylko ja.

    (A swoją drogą cóż to za fenomenalnie szybkie przygody do robienia tawerniakiem bez strat, z których jest tak fenomenalnie duży exp, że warto je robić po 2-3 dziennie :]]] ???)
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 10.12.2017 o 19:15

  4. #24
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Jeśli ci chodzi o czempionów to nie, z resztą było to powiedziane w temacie https://forum.thesettlersonline.pl/t...iek-Odpowiedzi
    Ja to rozumiem inaczej: że nie będzie można mieć więcej niż po jednym każdego typu. No i liczę, że w ostatnim okienku kalendarza będę mógł wybrać ostatniego Championa do kolekcji (bo 1 za klejnoty zakupiłem).

  5. #25
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za wszystkie opinie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #26
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Ja to rozumiem inaczej: że nie będzie można mieć więcej niż po jednym każdego typu. No i liczę, że w ostatnim okienku kalendarza będę mógł wybrać ostatniego Championa do kolekcji (bo 1 za klejnoty zakupiłem).
    Skoro nie można będzie mieć więcej niż 1 każdego typu, to jak ktoś ma wybrać gienka w tym ostatnim dniu, kiedy już na przykład zakupił wszystkie za klej ?

  7. #27
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nawet nie ma specjalnych drzwi czy dodatkowego pudełka na samym końcu, więc imo nie będzie nic szczególnego ostatniego dnia.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    ???
    Łał, no to szacun. Ten eventowy pasztet jest w takim razie "MUSISZ MIEĆ" w każdej armii. Nie wiem kto katuje się robieniem przygód generałem na 200 ludków, ale widać pomysł trafiony w dychę!!! Oby więcej takich "użytecznych" genków na eventach bo zmieniają w ogóle styl robienia przygód w TSO, a dzięki nim levele wpadać będą ekspresowo :]]] Zwłaszcza tym, którzy mają czas na robienie 2-3 przygód dziennie tawerniakiem. Ja nie mam i nie będę robił przygód na tawerniakach. Wolę zrobić jednego drwala dziennie w 40 minut, tracąc 400 ludków, niż marnować cały dzień na jakiś badziew :]]] i sądzę, że nie tylko ja.

    (A swoją drogą cóż to za fenomenalnie szybkie przygody do robienia tawerniakiem bez strat, z których jest tak fenomenalnie duży exp, że warto je robić po 2-3 dziennie :]]] ???)
    Pisałem o przygodach czy o obozach ? Pozatym jak nie chcesz kolejnego generała, który jednak ma jakąś wartość na niektórych obozach to tylko twoja strata, bo i tak uzbieranie prezentów na całego kupca to kwestia tygodnia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    To jest chyba budynek nie generał, bo patent budowlany zabiera

  10. #30
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ten pomysł z tym kalendarzem co 24h to po prostu mistrzostwo świata. Można było otwierać o każdej porze dnia w poprzednich eventach to teraz trzeba cyrklować kiedy otwierać. Myślałem, że więcej się nie da zepsuć, ale jak widać się myliłem.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.