Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2017 - Dyskusja

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    jeśli się boicie znowu że gracze zaczną narzekać że wbili max pd, to przecież można znowu podnieść limity do np. 90
    nie poddawaj im glupich pomyslow, bo jeszcze to zrobia przy wykladniczym wzroscie jaki mamy teraz +5 leveli to jest exp x3, to latwo sobie mozna policzyc ile zajeloby wbicie 90 statystycznemu graczowi

    Swoja droga, ten nowy general wyglada jak Jaruzelski w kiepskim przebraniu na Halloween.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 09.12.2017 o 10:02
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    nie poddawaj im glupich pomyslow, bo jeszcze to zrobia przy wykladniczym wzroscie jaki mamy teraz +5 leveli to jest exp x3, to latwo sobie mozna policzyc ile zajeloby wbicie 90 statystycznemu graczowi
    Chroń Panie. Kolejny pierdyliard expa to wbicia potrzebny jest jak chłopu stonka. Obecny limit i tak jest mocno absurdalny, co nastepne? 10kkk?

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chodziło głównie aby dali 270 generała zamiast 200, a jak ktoś jest no lajfem i ciśnie lvl to niech mu zwiększą go, mi nie zależy ile jest lvl tylko w jakim tempie to się robi, nie jestem graczem co siedzi non stop na grze :P a takie klepanie przygód to mi nie daję satysfakcji, bardziej mnie zniechęca do gry. Gra jest dla graczy, a nie gracze dla gry.

    Na forum już jest temat, co dalej robić?, bo kilka osób wbiło 75lvl

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Czyli rozumiem że w tym roku nie będzie już można zdobyć "nowych generałów"?

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli ci chodzi o czempionów to nie, z resztą było to powiedziane w temacie https://forum.thesettlersonline.pl/t...iek-Odpowiedzi

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cóż... generalnie event słaby. Dwie manufaktury za prezenty, dwa domki z kalendarza i po evencie. Mikołajowa to jakieś nieporozumienie. Wygląda faktycznie jak pan J. w kiepskim przebraniu, lub mówiąc inaczej wygląda jak "idź stad i nie wracaj", a jej przydatność jest żałośnie bezużyteczna przy liczbie jednostek równej 200. To żaden specjalista, bo te PDx2 za pokonane obozy to żałość (lepiej wziąć premię do PD ze skilli na generale 270), więc będzie to kolejny genek na 200, który będzie jedynie zaśmiecał gwiazdę "dla zasady, że jest z eventu) :]
    I tyle o świątecznym "evencie" :]

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez CoDiAl77 Zobacz posta
    Jakby nie patrzeć, co roku żrę na święta kapustę, więc nie widzę powodu, dla którego każdy event miałby być diametralnie inny. Dlatego też doskonale się sprawdzi takie wydarzenie, gdzie wystarczą odkrywcy. Jakbym miał w święta bn klepać przygody, odpuściłbym. Myślę, że większość by po prostu wolała robić coś innego, jak grać w tso po kilka godzin dziennie.
    Zazdroszczę Ci bądź współczuję takiego brzucha że od 12 grudnia już będziesz żarł jak to ująłeś kapustę.Nie mogę pojąć mentalności niektórych ludzi że dla nich cały grudzień to już święta,a to tylko wieczór wigilijny,pierwszy i drugi dzień świąt gdzie faktycznie lepiej go spędzić z dala od monitora.Jak ktoś pracuje i nie ma możliwości albo nie chce brać po świętach wolnego to do nocy sylwestrowej są kolejne zwykłe dni w których wątpię aby tso świeciło pustkami bo ludzie będą żreć kapustę.Szacun chłopie dla Ciebie że dasz radę tyle od wtorku zjeść i trochę zazdroszczę Ci że zaraz masz już święta które trwają aż się event nie zakończy.Ja niestety albo i stety muszę pracować aż do soboty 23 grudnia i po świętach znowu więc uważam i myślę że dużo osób się ze mną zgodzi że event nudny i nie ma w nim praktycznie nic do kupienia,a do wigilii to pewnie już dawno wszyscy ci co mają komplet odkrywców dawno o evencie zapomną tylko zajrzą aby drzwi otworzyć i tyle.

    P.S
    Smacznego żarcia kapusty od 12 grudnia

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    11.12.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ta Mikołajowa to naprawdę P-0-R-A-Ż-K-A , ni to użyteczne ni to piękne.Chory pomysł w moim odczuciu.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wydaje mnie się, że to jest event dla nowych graczy i tyle !!!

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    11.12.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Założę się początkujący gracz milion razy wolałby MSW niż to szkaradztwo.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.