Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Szanse na trafienie budynków i przygód z dropów

  1. #21
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    A dla fanow teorii spiskowych proponuje nastepujace cwiczenie : codziennie przez 10 dni 20 rzutow moneta z zapisaniem dokladnych wynikow. Jak sie mozna domyslic wyniki kazdego dnia beda prawie na pewno rozne, i calkiem spora szansa ze nie beda sie rozkladaly 50:50. Czy w takim razie mozna powiedziec, ze :

    - moneta jest zepsuta bo nie ma rownowagi pomiedzy orlami i reszkami ?
    - w nocy ktos po kryjomu podmienia monete bo wyniki pomiedzy dniami sie roznia ?
    A gdzie się podziała ta podmieniona moneta?, chętnie kupię, szept....
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    BB_Alex stwierdził że tam gdzie się pojawiają budynki aby drop zrównoważyć, ilość innych zasobów jest drastycznie niższa.
    W tej grze nie ma co szukać za bardzo logiki, bo to wszytko raczej układa ktoś / grupa ktosiów całkowicie oderwanych od gry, dla których to tylko liczby.
    .
    Jeżeli ten BB_Alex tak twierdzi to niech rozwiąże za mnie tą zagadkę dlaczego mimo małej ilości zaprawy w trudnych przygodach wylosowanie budynku czy dodatkowej przygody jest takie trudne?
    Przecież to nie ma sensu w tym co oni tłumaczą, bo jak mało zaprawy wpada to gdzie i kiedy wpadają te dodatkowe budynki.

    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Teraz nie masz tego dodatkowego slota a innym razem trafisz kilka razy z rzędu.
    Nie mam teraz i nie miałem wtedy. Ostatnio każdemu z kim rozmawiam stwierdzenie jest takie samo, kiedyś dropiło się dużo fajniej.
    Kwestia dropów jest o tyle nie sprawiedliwa że nie ma żadnych konkretnych danych i ja uważam że nie jest to kwestia szczęścia lub pecha.
    To samo jest obecnie z manuskryptami bardzo dużo graczy narzeka że ich nie można obecnie otrzymać, a na testowym już nowe drzewko na generała.

    Wynik zamieszczam poniżej. Oczywiście może mi ktoś pisać ze mało prób, wg mnie wystarczająco aby pokazać że coś jest nie tak.

    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 18.02.2017 o 18:06

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przy takiej iloscie prob... Proponuje isc na matematyke i pouczyc sie prawdopodobieństwa

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Jeżeli ten BB_Alex tak twierdzi to niech rozwiąże za mnie tą zagadkę dlaczego mimo małej ilości zaprawy w trudnych przygodach wylosowanie budynku czy dodatkowej przygody jest takie trudne?
    Przecież to nie ma sensu w tym co oni tłumaczą, bo jak mało zaprawy wpada to gdzie i kiedy wpadają te dodatkowe budynki.


    Nie mam teraz i nie miałem wtedy. Ostatnio każdemu z kim rozmawiam stwierdzenie jest takie samo, kiedyś dropiło się dużo fajniej.
    Kwestia dropów jest o tyle nie sprawiedliwa że nie ma żadnych konkretnych danych i ja uważam że nie jest to kwestia szczęścia lub pecha.
    To samo jest obecnie z manuskryptami bardzo dużo graczy narzeka że ich nie można obecnie otrzymać, a na testowym już nowe drzewko na generała.

    Wynik zamieszczam poniżej. Oczywiście może mi ktoś pisać ze mało prób, wg mnie wystarczająco aby pokazać że coś jest nie tak.

    Oj tam zaraz nie może. też 8 razy narzekałam, że nie mogę, a za 9tym przedwczoraj manu wpadł czyli jednak można. Fakt, że nie trafiło się jak niektórym manu i tom w 3 podejściach tylko w 11stu A kodeks olewam jak chyba każdy z wiadomowego powodu.
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 19.02.2017 o 09:58
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez laress123 Zobacz posta
    przy takiej iloscie prob... Proponuje isc na matematyke i pouczyc sie prawdopodobieństwa
    Super komentarz pisałem że "Oczywiście może mi ktoś pisać ze mało prób" więc ktoś musi sie polskiego podszkolić.

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Super komentarz pisałem że "Oczywiście może mi ktoś pisać ze mało prób" więc ktoś musi sie polskiego podszkolić.
    Jak może to pisze, o co chodzi

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Super komentarz pisałem że "Oczywiście może mi ktoś pisać ze mało prób" więc ktoś musi sie polskiego podszkolić.
    Nie będzie teorii spiskowych, to nikt nie będzie pisał, że mało prób. Z tego co tam piszesz wnioskuję, że tu nie chodzi o znajomość rachunku prawdopodobieństwa, tylko o wiarę.
    Codziennie puszczam po artefakty ponad 20 grubasów. Dziś przynieśli w sumie jedną torbę śniegu, a wczoraj 7. Mam uznać, że ktoś majstrował?

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale torbę dostałeś a jak ja puszczam to mi kanapki z serem zielony przynosi, też można napisać że przyniósł premie.
    Tylko po co go szkole po co tracze czas chyba nie po pierdoły.

  9. #29
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czas i tak tracisz siedząc przy Tso więc nie jojcz tematu
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #30
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Ale torbę dostałeś a jak ja puszczam to mi kanapki z serem zielony przynosi, też można napisać że przyniósł premie.
    Tylko po co go szkole po co tracze czas chyba nie po pierdoły.
    Ale szkoląc go dokładnie wiesz na co się piszesz, chyba nie liczysz, że za każdym razem przyniesie torbę ? Jeśli komuś nie odpowiadają przynoszone premie itp. to nie wysyła się po nie grubasów albo się ich nie szkoli pod premie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.