Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zapomniane przygody

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zapomniane przygody

    Kieruje mną tylko i wyłącznie ciekawość ,czy ktoś robi przygody ,,Proch" lub ,,Dzieci sawanny" ? I czy ktoś to kiedyś robił .Ja osobiście tylko raz bardzo dawno temu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ok
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie robiłem i nie będę robił. Chyba, że coś się zmieni, ale to wątpliwe. Takich przygód jest dużo, dużo więcej.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Dzieci sawanny aby wbić lvl 50 - naście szt tygodniowo , ale to było ponad trzy lata temu

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Robię sawannę i proch od czasu do czasu, jak mi się nudzi Zadanie jak wskoczy to zazwyczaj wisi parę tygodni albo i dłużej A że robię te dwie przygody bardzo rzadko to jeszcze mi się nie znudziły, tak jak np CR, które przed wprowadzeniem przygód sezonowych klepało się w każdym evencie Poza tym nigdzie mi się nie spieszy... lvl mam niski, i jakoś w przeciwieństwie do większości nie mam parcia, i te cyferki pod avatarem są mi zupełnie obojętne. Krawce robię jeszcze rzadziej, bo nie lubię, nie wiem kiedy kilka z rzędu zrobiłam, za długo gienki tam spacerują, nie chce mi się ich robić, choć czasem się zdarza. Jak brakuje jakiś milion czy 1,5 do lvl to wtedy coś tam robię a tak to sobie coś odpalam i pykam bez ciśnienia. Na przygody nie patrzę pod względem "opłacalności" dropów czy ilości PD, tylko czy przyjemnie mi się daną przygodę robi i czy zdążyła mi się już znudzić, czy jeszcze nie. Jak wskoczy lvl za miesiąc to spoko, jak za rok to też dobrze.
    Znam osoby, które grę zaczęły rok, 1,5 roku temu i mają lvl wyższy niż ja. No i co z tego? Goni mnie ktoś, czy pali się? Mam chęć to robię np drwala, nie mam chęci to gadam na czacie i tyle (A poza eventami zazwyczaj mi się nie chce)
    Darujcie sobie opinie, że to nieopłacalne itd. Każdy ma prawo grać po swojemu

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Jak wskoczy lvl za miesiąc to spoko, jak za rok to też dobrze.
    A jak ze swiadomoscia tego, ze spedzilas przy grze pare lat, a wiekszej czesci gry i tak nawet nie bedziesz miec okazji dotknac, bo do odblokowania zawartosci sa wymagane levele ?

    Na moja logike to albo sie w ta gre gra na powaznie, albo szkoda na nia jakiegokolwiek czasu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Na moja logike to albo sie w ta gre gra na powaznie, albo szkoda na nia jakiegokolwiek czasu.
    Nowe treści dostępne dla wyższych poziomów nie sprawiają, że gra staje się ciekawsza, czy lepsza. Można dodać nowe przygody, wojsko, budynki, premie ale tak naprawdę nic tu się nie zmienia. Klepie się beznamiętnie te statyczne przygody, które szybko stają się nudne. Wiele osób loguje się tutaj nie dla gry, ale raczej po to by pogadać ze znajomymi, bo rozgrywka sama w sobie nie stanowi zbytniej zachęty. A co do traktowania jakiejkolwiek gry poważnie, to mam odmienne zdanie. Uważam, że gra ma być odskocznią od poważnych spraw, a nie stawać się celem w życiu.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez garfuel Zobacz posta
    Nowe treści dostępne dla wyższych poziomów nie sprawiają, że gra staje się ciekawsza, czy lepsza. Można dodać nowe przygody, wojsko, budynki, premie ale tak naprawdę nic tu się nie zmienia. Klepie się beznamiętnie te statyczne przygody, które szybko stają się nudne. Wiele osób loguje się tutaj nie dla gry, ale raczej po to by pogadać ze znajomymi, bo rozgrywka sama w sobie nie stanowi zbytniej zachęty. A co do traktowania jakiejkolwiek gry poważnie, to mam odmienne zdanie. Uważam, że gra ma być odskocznią od poważnych spraw, a nie stawać się celem w życiu.
    Przypuszczam że pracę zmieniasz co pół roku bo też to samo trzeba robić ? :P
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    proch dawno nie robiłem ale też się robi dzieci sawanny w tym evencie klepałem tak czy siak z tymi nowymi gienkami to straty aż takie straszne nie są tylko bardziej czasochłonne one są niż te bardziej lubiane

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Przypuszczam że pracę zmieniasz co pół roku bo też to samo trzeba robić ? :P
    W mojej pracy wiele się dzieje i sporo zmienia, o nudzie nie ma mowy. Zresztą porównywanie zabawy z pracą jest chybione.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.