Zobacz wyniki ankiety: czy czas tworzenia manuskryptów jest:

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • odpowiedni

    12 22.22%
  • za długi

    42 77.78%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: robienie manuskryptów/ksiąg/tomów trwa za długo

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    robienie manuskryptów/ksiąg/tomów trwa za długo

    prędzej o lasce będę chodził niż zrobię tyle manuskryptów ilu ma gienków/geologów/odkrywców

    to trwa za długo nawet z premiami typu klei czy sezamowe ciastka. To jest niedobrze skalibrowane. Proponuję aby BB raz jeszcze się temu przyjrzało i dodało nowe miejsca tworzenie manuskryptów albo zmniejszyło czas ich wytwarzania.
    Ostatnio edytowane przez Stempello ; 01.12.2017 o 15:26

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najprostsze rozwiazanie problemu to nie marnowac ksiazek na geologow i ta czesc generalow ktorej sie nie wykorzystuje do zadnych konkretnych zadan.

    A co do ankiety to wiadomo, ze czas wytwarzania ksiazek jest za dlugi, tak jak w calej grze wszystko co dotyczy czasu ma wartosci wziete z kosmosu ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najprostsze rozwiazanie problemu to nie marnowac ksiazek na geologow i ta czesc generalow ktorej sie nie wykorzystuje do zadnych konkretnych zadan.

    A co do ankiety to wiadomo, ze czas wytwarzania ksiazek jest za dlugi, tak jak w calej grze wszystko co dotyczy czasu ma wartosci wziete z kosmosu ..
    to tymczasowe rozwiązanie gdyż najważniejszych gienków mam już "obsłużonych" w pełni. Teraz została cała banda tych od bloków no i geologów i odkrywców. Może odwrotnie odkrywców i geologów.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    No nie wiem. mam już gienkow podniesionych ns max: 2xMajor, 8xMSW, 3xChampionów, wolnych 6x i MO 3x do 2go poziomu, Geologów już wcześniej ze 16 wyszkoliłem na max, 7 szczęśliwych odkrywców na max i pozostałych 19 odkrywców też. Da się? Widać że się da.

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Średnie wyposażenie prze zemnie jednego z gienków/geologów/odkrywców = 45 dni przy posiadaniu o niedawna receptury na manuskrypty i korzystania z sezamka dziennie.
    Wg mnie ten czas jest za długi, nie o to chodzi aby ulepszać jednego gienka albo geologa tygodnowo, ale w eventach dostajemy coraz to nowsze super hiper modele wymagające ulepszenia bo "rodzą się" niedoskonali ... nadal ulepszamy poprzedników i rodzi się tym samym niekończąca się historia

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kofelove Zobacz posta
    Średnie wyposażenie prze zemnie jednego z gienków/geologów/odkrywców = 45 dni przy posiadaniu o niedawna receptury na manuskrypty i korzystania z sezamka dziennie.
    Wg mnie ten czas jest za długi, nie o to chodzi aby ulepszać jednego gienka albo geologa tygodnowo, ale w eventach dostajemy coraz to nowsze super hiper modele wymagające ulepszenia bo "rodzą się" niedoskonali ... nadal ulepszamy poprzedników i rodzi się tym samym niekończąca się historia
    dokładnie to miałem na myśli ruszając tej temat. Albo to robi się za długo albo może wprowadzić inny rodzaj premii, albo więcej budynków mogących produkować manuskrypty/księgi. Np. zwyczajny magazyn a nie tylko specjalny

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    No niee, po co kolejna premka? Mamy klej i pseudo klej , nowych budynków też nie trzeba bo już chyba nikt po 60 lvl nie chce stawiać kolejnego budynku , chodzi o rozkręcenie produkcji a do tego wystarczy skrócić czas produkcji do 8 h bez premii 1 szt !

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kofelove Zobacz posta
    Średnie wyposażenie prze zemnie jednego z gienków/geologów/odkrywców = 45 dni przy posiadaniu o niedawna receptury na manuskrypty i korzystania z sezamka dziennie.
    nie marnuj zasobow na geologow i juz skrocisz calkowity czas o 1/3.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba nawet więcej, bo szkolenie geologa pochłania 31 książek, a odkrywcy czy generała 21

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.