Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Zmiany w grze 5.12.2017 - Dykusja

  1. #21
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja tym razem pochwalę BB, bo wszystko działa bez zarzutu, a sam pomysł modernizacji kolejki w koszarach i magazynie prowiantu uważałem od zawsze za priorytetową zmianę w tej grze - no i się doczekałem
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 06.12.2017 o 14:13 Powód: literówka

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    A ja tym razem pochwalę BB, bo wszystko działa bez zarzutu, a sam pomysł modernizacji kolejki w koszarach i magazynie prowiantu uważałem od zawsze za priorytetową zmianę w tej grze - no i się doczekałem
    Dziękujemy!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja uważam że ta zmiana w koszarach czy mag.prowiantu nic nie wnosi.
    Jeżeli robisz przygody rozważnie to co ma mi dać kasowanie / przenoszenie wojska do góry? Osoby grające dość długo populacje maja tak dużą że pewnego wojska jest na zapas (właśnie w razie wpadki)
    Mag.prowiantu sam 25x manuskrypt to czas 7 dni bez premii i nic nie przeniosę w to miejsce a zwykły magazyn stoi bo nie ma tam co robić, więc gdzie tutaj taki WOW?
    A to że zrobię 1 przygodę jak sie uda dziennie to uważam za sukces w moim wykonaniu (kolejne PD leci jak krew z nosa)

  4. #24
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wnosi to że nie trzeba tyle klikać.
    To że tobie to się nie przyda nie znaczy że innym to nie potrzebne.

    Wojska można powiedzieć że mam 1,5 składu tego co zazwyczaj nie pada, a kolejki w koszarach, zwłaszcza elitarnych na kilka / kilkanascie dni więc nowe opcje ratują dupe przed bezcelowym klikaniem.
    Zapewne użyje tych opcji kilka razy w miesiącu ale świadomość tego że nie trzeba tego odklikac kilkaset razy to już ulga.

  5. #25
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.