Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ankieta

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia

    Ankieta

    Przestałem odpowiadać na pytania, bo jakoś nie wpadło twórcom ankiety do głowy, że można nie mieć żadnej z gier na liście jaką podali. Genialne.

    Jeśli chcecie wiedzieć drodzy pracownicy BB, to irytujące jest, że oczywiste rzeczy, funkcje są notorycznie nieimplementowane. To jest najważniejszy element jaki chciał bym Wam drodzy pracownicy przekazać. Więcej duszy proszę wkładać w pracę, to może drogi graczy i producentów gier, może znowu się zejdą. Jako programista wiem, jak programiści są traktowani, więc tak na prawdę.... proszę się zastanowić, gdzie jest problem i dlaczego zadowolenie i zaufanie społeczności graczy spada. TO jest wewnętrzny problem korporacyjny, bo nie wierze, że nie macie utalentowanych pasjonatów tworzących gry. Ehh....szukacie problemów w podejściu konsumenta, profilujecie nas, a to nie tak. Diagnoza jest oczywista, ale nie płaci mi nikt za to, więc tutaj skończę.

    Ankietę uznaję, za oddaną.

    Dziękuję

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    co racja to racja

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też przestałem odpowiadać na pytania ankiety, przy pytaniu ile kasy wydaję na gry? Myślałem, że pytania będą dotyczyły samej gry. Co się podoba, co byś zmienił itd. A ta ankieta to jakiś wywiad. Może dla CBA lub ABW. Jakie posiadasz gry? A może jeszcze czy te gry są oryginalne, czy ściągnięte z torrentów. Nie dla mnie ta ankieta.

  4. #4
    rymcymcymka

    Ankieta.

    Niech mi ktoś powie, po co BB/Ubisoft chcą wiedzieć moją płeć, wiek oraz inne dane wrażliwe o mnie, o które pytają od kilku dni w ankiecie na stronie głównej?

  5. #5
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Inwigilacja pełną gębą przy jednoczesnym kneblowaniu wolności słowa, ot co...
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez rymcymcymka Zobacz posta
    Niech mi ktoś powie, po co BB/Ubisoft chcą wiedzieć moją płeć, wiek oraz inne dane wrażliwe o mnie, o które pytają od kilku dni w ankiecie na stronie głównej?
    aby lepiej nam się grało
    rozwalił mnie podpunkt z lista gier bez opcji: żadna z wymienionych, kto układał te pytania?

  7. #7
    rymcymcymka
    jakoś żaden Taku lub inna Penelopa nie chcą odpowiedzieć w tym watku

  8. #8
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    aby lepiej nam się grało
    rozwalił mnie podpunkt z lista gier bez opcji: żadna z wymienionych, kto układał te pytania?
    Głosuję na tłumacza Po tygodniu zmienią którąś z opcji, że niby miało być inaczej

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ankieta nie jest obowiązkowa, a jedynie dobrowolna.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    i0000000
    Ankieta jest dobrowolna , ale pytania które są w niej zawarte ,zdecydowanie wyciągają pewne wiadomości o graczu , no cóż żyjemy w świecie fleszy , barku prywatności . Rodzi się pytanie . Do jakich celów to służy ?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.