Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Opcja głosowania Targowiska Gildii - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    A mnie sie nie podoba. Bo co to do cholery jakies pismo obrazkowe? Tzn., ze c mam wszystkie obrazki w grze znac, zeby wiedziec co ew. wybieram? Czy moze jednak bedzie opis danego obrazka po najechaniu kursorem na niego. Bo bez tego to juz pierwszy obrazek w przykladzie nic mi nie mowi.

    Ale tak po co w ogole mam sie tym przejmowac, skoro nie bede miala dostepu do glosowania. A czy dostep do tragowiska mimo nie nalezenia do zadnej gildii bedzie nadal, czy bede musiala zalozyc fikcyjna?
    Dostęp do targowiska gildii wyłącznie dla wybrańców należących do grup społecznościowych, czytaj gildii Większość graczy, którzy nie przynależą do żadnej grupy będzie pewnie zakładała jednoosobowe gildie aby dostać nagrodę :/
    Ostatnio edytowane przez Przemo27_88 ; 25.11.2017 o 01:40

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Głosowanie każdy ma takie samo gracz/gildia/świat/wersja językowa
    Tak, ale mi nie chodziło o samo głosowanie, ale o wyniki głosowania. Czy np każda gildia może wybrać taki zestaw rzeczy do kupienia jaki chce dla swojej gildii?

    Co do jednoosobowych gildii, to powinna obowiązywać zasada, że targowisko gildii działa tylko jeśli gildia ma np więcej niż określoną liczbę członków, np 10 członków.

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ale co by dały zróżnicowane wyniki, jak zazwyczaj każda gildia by chciała dla siebie to co najlepsze, czyli by wyniki pokrywały się w 90%. Więc po co różnicować wyniki. Każdy wie że na targowisku sie kupuje jeden przedmiot ten limitowany, bo innych się po prostu nie opłaca, bez względu na poziom, premie/przygody itp są tak tak zawyżone że nikt o zdrowych zmysłach tego nie bierze.


    @Kfiatek6
    Każdy wybiera świadomie czy chce być w gildii czy nie, więc świadomie rezygnuje z części contentu przeznaczonej tylko dla gildii. Tu nie ma co dorabiać głębszej filozofii.
    W tso i tak bezgildiowcy maja dostęp do surowca jak i sklepu więc, to to powinno zostać ukrócone, a nie narzekanie że nie można głosować.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam 2 pytania: po pierwsze- co jaki czas będą nowe fanty w sklepie. A po drugie co to znaczy, że głosy są ważne 3 m-ce?. Myślałam, że ludziska zagłosują, bb podliczy głosy, wstawi itemy i po robocie. A jeżeli głosy zachowują ważność 3 mce to będzie można je wtedy korygować przez ten czas? Napisaje jest co prawda, że po podliczeniu głosów wybrane przedmioty umieszczane są w sklepie- więc po co ta "ważność głosów"?

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Freha - popatrz na to inaczej, ile razy przez te 3 miesiące gracz (mnożymy przez X) zmieni zdanie, będzie mógł za symboliczną opłatą wprowadzić korekty
    - jak miło, błogo i przyjemnie że o tym pomyślano, praaaawda?

  6. #16
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie nazekam, tylko wyrazam swoja opinie, a to roznica. Tak swiadomie rezygnuje z czegos nie bedac czlonkiem gildii. Stad tez pojawily sie moje pytania, bo nie jest to nigdzie napisane. Ot i tyle.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    Freha - popatrz na to inaczej, ile razy przez te 3 miesiące gracz (mnożymy przez X) zmieni zdanie, będzie mógł za symboliczną opłatą wprowadzić korekty
    - jak miło, błogo i przyjemnie że o tym pomyślano, praaaawda?
    ok, czyli głosujemy- głosy się kiszą 3 mce (bo może komuś się zachce zmienić zdanie i za to zapłacić) a potem czekamy aż BB kiedyś ewentualnie zmieni ofertę ....?
    A zapowiadało się całkiem fajnie. Myślałam, że właśnie w nowym systemie będzie szybciej i sprawniej.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2015
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Settlers online to najlepsza gra przeglądarkowa i marzę by mieć takie problemy życiowe jak w/w. Mi się podoba powyższa opcja, tak trzymać BB.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez raveman82 Zobacz posta
    Settlers online to najlepsza gra przeglądarkowa
    Czarny humor w najciemniejszej odsłonie O.o
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Fajnie to wygląda, gratuluję pomysłu.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.