Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Opcja głosowania Targowiska Gildii - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Opcja głosowania Targowiska Gildii - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat najnowszego "Pamiętnika Dewelopera".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.12.2017 o 11:52

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    powiem tak strasznie zawiłe, mało zrozumiałe muszę zobaczyć jak to działa dopiero wtedy mogę opiniować

    pozdrawiam

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Persess Zobacz posta
    powiem tak strasznie zawiłe, mało zrozumiałe muszę zobaczyć jak to działa dopiero wtedy mogę opiniować

    pozdrawiam
    Witam!

    Już w grudniu będziesz mógł wypróbować nową opcję!

    Daj koniecznie znać, co myślisz!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    rozumiem z tego opisu ze opcja wyboru targowiska gildii bedzie non stop; co jaki czas bedzie ono zmieniane?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2015
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Już w grudniu będziesz mógł wypróbować nową opcję!

    Daj koniecznie znać, co myślisz!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Witam. ale dlaczego dopiero w grudniu?? testowane sto razy. Miesiac wczesniej informujecie, ze wprowadzicie cos co juz powinno byc wdrozone po testach na serwerze testowym. Informujcie ludzi o nowasciach jak to juz wprowadzicie i bedzie dzialac. I na koniec...myslalem ze po aktualizacji 21 listopada jak napisaliscie ze nowe targowisko gildii juz jest wdrozone ale bedzie dzialac po wewnetrznych testach to do cholery, Ja i pewnie wielu innych graczy pomyslala ze to bedzie kwestia kilku godz ewntualnie dzien czy dwa. a Wy wprowadzacie aktualizacjie ktora bedzie dzialac za...miesiac!!!

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Co do samego tematu - czemu w ramce jest napis "GŁOSOWAĆ"? Nie powinno być "Głosowanie" albo "Jak głosować?"

    Co do samego pomysłu to brakuje informacji czy każda gildia ma oddzielne głosowanie i wybiera przedmioty dla swojego targowiska czy głosy wszystkich gildii się zsumują i będzie jedna oferta targowiska na serwer?

    Pomysł bardzo fajny, mam nadzieję, że więcej takich będzie w niedługim czasie, aby uatrakcyjnić grę

  7. #7
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    Co do samego tematu - czemu w ramce jest napis "GŁOSOWAĆ"? Nie powinno być "Głosowanie" albo "Jak głosować?"
    Nie od dziś wiadomo że pomocnikiem dla BB jest Google translator. Takie się ma wrażenie czytając np. o nowości w grze. Pracuje w BB jakiś Polak? Jeśli Penelopo jesteś Polką, to czy nie mogłabyś trochę tych tłumaczeń podszlifować?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Ważne że coś się robi żeby gra była nadal atrakcyjna
    Gram tu kilka mc dopiero ale, jest spoko
    Szkoda że BB zostawiło projekt "ANNO"
    Pozdrawiam

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta

    Co do samego pomysłu to brakuje informacji czy każda gildia ma oddzielne głosowanie i wybiera przedmioty dla swojego targowiska czy głosy wszystkich gildii się zsumują i będzie jedna oferta targowiska na serwer?
    Głosowanie każdy ma takie samo gracz/gildia/świat/wersja językowa, i tak była dyskusja na testowym co by zróżnicować, ale to nie przeszło.

    Interfejs jest dość intuicyjny tylko opisywanie go przez BB jest takie jak zawsze "zakręcone". Myśle że nikt z tym problemu miał nie będzie, wybranie itemów i zaakceptowanie wyboru.

  10. #10
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    A mnie sie nie podoba. Bo co to do cholery jakies pismo obrazkowe? Tzn., ze c mam wszystkie obrazki w grze znac, zeby wiedziec co ew. wybieram? Czy moze jednak bedzie opis danego obrazka po najechaniu kursorem na niego. Bo bez tego to juz pierwszy obrazek w przykladzie nic mi nie mowi.

    Ale tak po co w ogole mam sie tym przejmowac, skoro nie bede miala dostepu do glosowania. A czy dostep do tragowiska mimo nie nalezenia do zadnej gildii bedzie nadal, czy bede musiala zalozyc fikcyjna?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.