Zobacz wyniki ankiety: Generał z umiejętnościami

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, będzie pomocne dla gracza

    16 80.00%
  • Nie mam dania

    4 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Generał

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Generał

    Pomysł odnośnie generała który posiada umiejętności. Od jakiegoś czasu mamy możliwość ulepszania generałów, to bardzo pomocne w przygodach. Brakuje do tych umiejetność jeszcze jednej możliwość, sprawdzenia czy generał juz walczył. Pomysł jest taki żeby nad taki generałem było serduszko z liczbą żyć 2. Jesli będzie serduszko z 1 to będzie informacja dla gracza ze generał moze jeszcze raz użyć generała pózniej bedzie sie leczyć. Dlaczego daje taki pomysł. U minie w gildii osoby czasami robią jedną przygodę kilka dni i nie pamiętaja czy generał został już raz użyty do walki. Dlatego taka funkcja pokazująca bylaby bardzo pomocna. Proszę BB o wzięcia pod uwagę daną sugestie.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez alteja ; 19.11.2017 o 23:12 Powód: pomoc dla gracza

  2. #2
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    brak mi 3 ciej odpowiedzi w ankiecie do wyboru, bo jest tylko pozytywna i neutralna
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Jak ktoś robi przygodę kilka dni to mu to lotto czy był użyty czy nie, bo przecież i tak się odradza po 2h, a osoby które lecą przydę z marszu to mają wszystko pod kontrolą. Ja na nie, ale niestety w menu "dania" takiego nie ma.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez alteja Zobacz posta
    Dlatego taka funkcja pokazująca bylaby bardzo pomocna.
    A tak nieśmiałe pytanie. W czym pomocna?

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    A tak nieśmiałe pytanie. W czym pomocna?
    Mam 8 MSW, wysyłam 4 na samobójczy atak ale robię kilkugodzinną przerwę i nie pamiętam których generałów wysłałem.
    Nie jest prawdą w tym przypadku:
    Jak ktoś robi przygodę kilka dni to mu to lotto czy był użyty czy nie, bo przecież i tak się odradza po 2h,
    bo odradza się gdy straci oba życia.
    A wiedza który ma jeszcze 2 a który tylko jedno bywa przydatna.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podbijiam!

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Owszem będzie pomocnicze dla co-niektórych graczy ale czas jej wprowadzenia jest nieskończony , funkcja właściwie kosmetyczna i dla mnie zbędna, na tę chwilę wystarczy odstawić tych gienków w wyznaczone przez siebie miejsce, z dala od reszty?

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    jak widać po wynikach ankiety - temat nie cieszy się zainteresowaniem społeczności. W związku z tym, że w ciągu ostatnich miesięcy nie udało się zebrać wymaganej ilości głosów za, by można było przekazac pomysł developerom - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.