Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz, aby produkcja na Twojej Wyspie została wstrzymana?

Głosujących
926. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, chcę, aby cała aktywność na mojej Wyspie macierzystej została wstrzymana.

    119 12.85%
  • Nie, chcę, aby moja Wyspa macierzysta pozostała aktywna.

    807 87.15%
Zamknięty wątek
Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 227

Wątek: Ankieta: Wstrzymanie produkcji na wyspie macierzystej

  1. #191
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie chcę zatrzymywania produkcji W większości przypadków jedna zapowiadana konserwacja to dwie konserwacje, a ta druga naprawia co zostało zepsute w pierwszej Im więcej kombinujecie przy konserwacjach tym więcej rzeczy do naprawiania albo więcej rozsyłania maili typu "wyczyść dane przeglądarki"

  2. #192
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    Problemem nie są zaplanowane konserwacje tylko te niezaplanowane i w tych powinno istnieć zatrzymanie czasu. Ciekawie jest 12% za, chce mieć przerwę a tylko 1 osobę widziałem która to napisała na forum.
    Lepiej się przyłożyć do poprawek, nie miałem problemu z przeglądarkami aż pojawiła się łatka która to poprawiała, ciągle zamrażanie nieaktywnego ekranu jest mocno upierdliwe.

  3. #193
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i w dalszym ciągu zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Umiesz rozbawić prawie 90% głosów na NIE mnóstwo żali na wasze podejście do gry a Ty dalej piszesz zapraszam do głosowania na waszym miejscu bym się spalił ze wstydu i nie pokazywał na forum do świąt

  4. #194
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brakuje jednej możliwości a cała ankieta byłaby bezprzedmiotowa.
    Powinna być opcja w ustawieniach "aktywuj/deaktywuj wstrzymanie produkcji podczas konserwacji" a funkcja powinna byc wprowadzona bez żadnego głosowania.
    Ale to przerasta możliwości prgramistów z BB, za to jak ktoś zapłacze że mu cos tam padło albo inna zaraza bo konserwacja się przedłuża nasza Penelopa będzie mogła napisać - trzeba było wybrac opcję wstrzymania, podziękuj reszcie graczy.

  5. #195
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie, Chce, aby moja Wyspa macierzysta została aktywna podczas regularnych konserwacji (tj. Produkowała/wydobywała towary podczas regularnych konserwacji)

  6. #196
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Brakuje jednej możliwości a cała ankieta byłaby bezprzedmiotowa.
    Powinna być opcja w ustawieniach "aktywuj/deaktywuj wstrzymanie produkcji podczas konserwacji" a funkcja powinna byc wprowadzona bez żadnego głosowania.
    Ale to przerasta możliwości prgramistów z BB, za to jak ktoś zapłacze że mu cos tam padło albo inna zaraza bo konserwacja się przedłuża nasza Penelopa będzie mogła napisać - trzeba było wybrac opcję wstrzymania, podziękuj reszcie graczy.
    Każdy powinien mieć w ogóle funkcję zatrzymania całej produkcji na wyspie. Tak bez powodu. Mam kaprys zatrzymać sobie produkcję. całą. na wczoraj
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  7. #197
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Scrool i wielu wielu innych Zobacz posta
    Nie, Chce, aby moja Wyspa macierzysta została aktywna podczas regularnych konserwacji (tj. Produkowała/wydobywała towary podczas regularnych konserwacji)
    pogrzało was z tym kopiowaniem tego durnego posta?
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #198
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie, Chce, aby moja Wyspa macierzysta została aktywna podczas regularnych konserwacji (tj. Produkowała/wydobywała towary podczas regularnych konserwacji)

  9. #199
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    pogrzało was z tym kopiowaniem tego durnego posta?
    niech kopiuja, penelopa kocha watki zawalone postami
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #200
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @polkjmn nie stresuj się

    Nie, Chce, aby moja Wyspa macierzysta została aktywna podczas regularnych konserwacji (tj. Produkowała/wydobywała towary podczas regularnych konserwacji)
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.